Zamknij

Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

29.07.2020 09:33

Zodiakalny Strzelec to jeden z najbardziej radosnych znaków zodiaku. Ludzie uwielbiają spędzać z nimi czas. Oni jednak bywają to tu, to tam... Co zrobić, by zostali przy nas na dłużej?

zakochana para
fot. Shutterstock

Kobieta i mężczyzna Strzelec należą do żywiołu Ognia. Są łagodniejsi niż Barany czy Lwy, o wiele bardziej przystępni i wszystkim wokół poprawiają humor. Pełni naturalnego ciepła, dodają nam chęci do życia i odwagi. Mają jednak cechę, która sprawia, że prawie w ogóle nie myślą o związkach. Jest nią głębokie poczucie niezależności, której za wszelką cenę będą chronić. Jak postępować z osobami spod tego znaku, by wybrały miłość zamiast wolności?

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop miłosny dla Strzelca

Mężczyzna Strzelec - jak go zdobyć?

Jest nieustannie w biegu, a w jego życiu codziennie mnóstwo się dzieje. Rzadko się zdarza, żeby spędził dzień na błogim lenistwie albo wytrzymał kilka godzin w bezruchu. Jeśli chcesz się do niego zbliżyć, musisz się przygotować na bardzo aktywne spędzanie czasu. Uważasz się za domatorkę i najlepiej się czujesz w spokoju? Strzelec zacznie cię przytłaczać... a ty będziesz go nudzić. W relacji z tym mężczyzną najważniejsza jest dynamiczność, nieustanne zmiany. Aby go do siebie przywiązać, musisz mieć głowę pełną pomysłów.

Nie zaakceptuje kobiety, która cały czas marudzi albo jest zazdrosna. Potrzebuje, żebyś szanowała jego swobodę. Sam również ci ją da. Najlepszym sposobem na stworzenie związku ze Strzelcem jest bycie jego najlepszą przyjaciółką. Traktuj go z taką samą serdecznością, z jaką on traktuje ciebie. Nie miej pretensji, a zamiast tego ciesz się wspólnymi przygodami. Nie naciskaj na związek, tylko stopniowo wprowadzaj romantyczną atmosferę. Jeśli w twojej obecności codziennie będzie się uśmiechał, porzucenie statusu singla nie będzie już takie trudne.

Partnerki dla Strzelca: Lew, Baran, Waga

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Skorpiona. Z kim możesz stworzyć udany związek?

Kobieta Strzelec - jak ją zdobyć?

Jeśli uważasz, że będziesz w stanie za nią nadążyć i chcesz spróbować związku z tą szaloną kobietą, na samym początku musisz wiedzieć jedno: kluczem do jej serca jest szczerość. Jest tak naturalna, że zniechęcą ją każde gierki. Ceni sobie bezpośredniość, więc niczego przed nią nie ukrywaj. Powiedz wprost, że chcesz ją bliżej poznać i zapytaj, czy miałaby na to ochotę. Jeśli zapytasz z uśmiechem, nie wywierając na niej presji, jest więcej niż prawdopodobne, że z radością się zgodzi. Zaczniesz spędzać z nią czas i wspólnie będziecie obmyślali plan kolejnych weekendowych wypadów. Z biegiem czasu zaczniecie się do siebie przywiązywać coraz mocniej.

Wszystko zepsujesz w ciągu jednego wieczoru, kiedy postanowisz przeprowadzić tzw. poważną rozmowę. Pytając: "Dokąd to zmierza?" i używając słowa "związek" sprawisz, że poczuje się przyciśnięta do muru. Ustalenia w tej sprawie powinny być przeprowadzane lekkim tonem, a najlepiej - w żartach. To da pani Strzelec wrażenie bezpieczeństwa. Właśnie wtedy otworzy przed tobą swoje serce. Gdy staniesz się zbyt poważny - natychmiast je zamknie.

Partnerzy dla Strzelca: Baran, Koziorożec, Strzelec

Który znak zodiaku jest dla ciebie stworzony?

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?