Jak zdobyć zodiakalnego Skorpiona? Poznaj tajemny sposób

21.07.2020 12:17

Nudzą cię przewidywalne romanse? Potrzebujesz intensywnych wrażeń? W takim razie Skorpion to znak zodiaku dla ciebie. Przeżyjesz z nim niezapomnianą historię miłosną. Wcześniej musisz się jednak dowiedzieć, jak wzbudzić zainteresowanie kobiety i mężczyzny Skorpiona. Sprawdź!

zakochana para
fot. Shutterstock

Kobieta i mężczyzna Skorpion należą do żywiołu Wody, jednak nie spodziewaj się po nich zbytnich sentymentów. To jeden z najbardziej zmysłowych znaków zodiaku, obdarzony mocnym charakterem. Skorpion w miłości - to tylko dla odważnych! Jak postępować z osobami spod tego znaku?

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Mężczyzna Skorpion - jak go zdobyć?

Aby zwrócił na ciebie uwagę na dłużej, musisz stać się mrocznym obiektem jego pożądania. Chcesz rozpalić jego zmysłowość, ale nie możesz tego zrobić w sposób dosłowny. On musi uznawać, że jesteś nierozwiązywalną zagadką, której pragnie, ale z jakiegoś powodu nie może jej rozebrać na części pierwsze. W waszej relacji musi mu brakować jakiegoś elementu układanki, aby zmobilizował całą swoją determinację do tego, by cię lepiej poznać i zdobyć tylko dla siebie. Ostrzeżenie na przyszłość: tylko dla siebie. Najprostszym sposobem na zwrócenie uwagi Skorpiona jest wzbudzenie jego zazdrości, a podczas pierwszych randek szybko odkryjesz, że nie ma nic bardziej podkręcającego niż widok Skorpiona, który nie może znieść widoku jakichkolwiek innych mężczyzn w pobliżu. Tak mu jednak pozostanie do samego końca. Po latach związku wciąż będzie się awanturował o to, że porozmawiałaś z miłym kelnerem czy kolegą z dawnych lat, który ma żonę i dwójkę dzieci.

Dla mężczyzny Skorpiona miłość to obsesja. Jest zaborczy, kontrolujący, nie unika kłótni. Musisz pokazać, że jesteś równie intensywna i pobudzać go. Nie zainteresuje się szarą myszką. Chce kobiety z krwi i kości, żeby była dla niego wyzwaniem. Chcesz go zdobyć? Załóż czarną sukienkę, pomaluj na czerwono usta, spójrz mu głęboko w oczy i powiedz, że go pragniesz. A potem zacznij się wymykać. 

Partnerki dla Skorpiona: Rak, Bliźnięta, Lew

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Skorpiona. Z kim możesz stworzyć udany związek?

Kobieta Skorpion - jak ją zdobyć?

Odznacza się bardzo głęboką wrażliwością, ale nie będzie chciała się do tego przyznać. Za wszelką cenę będzie to ukrywać przed światem. W miłości najlepiej czuje się z mężczyznami, nad którymi może mieć całkowitą dominację i zmusić ich do zupełnego podporządkowania jej rozkazom. Nawet nie kryje się z tym, że ma obsesję na punkcie kontrolowania partnera. To ty sam musisz wiedzieć, ile jesteś w stanie wytrzymać w zamian za jej namiętność. Bo tak - krążące o Skorpionach legendy to zazwyczaj prawda... Są zmysłowe i mają spore potrzeby seksualne. Także kobieta Skorpion najchętniej nie wychodziłaby z sypialni.

Jest intensywna, waleczna, niemal agresywna. Chociaż mogłoby się wydawać, że poszukuje partnera o równie silnym temperamencie, w rzeczywistości ktoś taki mógłby przeżyć z nią jedynie mocny, krótkotrwały romans. Dłuższy związek stworzy z mężczyzną, który okaże przy niej delikatność i w początkowym etapie relacji wytworzy tajemniczą atmosferę. Pozostań skryty, otwieraj się stopniowo, buduj napięcie. Jeśli ją zaintrygujesz, zacznie bez przerwy o tobie myśleć. I to ona wtedy zdobędzie ciebie, oczywiście. Myślałeś, że będzie odwrotnie? Oj, w takim razie jeszcze jej nie znasz.

Partnerzy dla Skorpiona: Ryby, Rak, Waga

Który znak zodiaku jest dla ciebie stworzony?

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?