Jak zdobyć zodiakalną Wagę? Przeżyj swój najpiękniejszy romans

15.07.2020 10:26

Ludzie spod znaku Wagi to urodzeni artyści. Mają doskonałe wyczucie smaku, noszą się ze stylem i zachowują z klasą. W ich obecności cały świat staje się nagle przyjemniejszy dla oka, a kobieta i mężczyzna Waga dostarczają najprzyjemniejszych doznań. To nie iluzja - Wagi naprawdę wiedzą, jak uczynić życie piękniejszym. Ich przyjaźń i miłość dają wspomnienia na całe życie. Co zrobić, by zdobyć ich uczucie?

jak zdobyć zodiakalną wagę
fot. Chillizet

Kobieta i mężczyzna Waga należą do żywiołu Powietrza, ale bardzo się różnią od pozostałych znaków przypisanych do tego elementu. Inaczej niż chłodny Wodnik czy logiczne Bliźnięta, Wagi zostały wyposażone zarówno w silnie rozwinięty intelekt, jak i uczucia. Są bardzo mądre, jednak właściwe im poszukiwanie piękna wokół siebie prowadzi je często ku rozmarzonym fantazjom. Obdarzone ponadprzeciętną wrażliwością Wagi umieją w jednej chwili bujać w obłokach i poddawać własne uczucia chłodnej analizie! Twój sposób na Wagę może być tylko jeden: musisz robić to samo.

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop miłosny dla Wagi

Mężczyzna Waga - jak go zdobyć?

Sprawi, że poczujesz się kobieca jak nigdy w życiu. Będzie wiedział, jak dobrać słowa, żeby cię oczarować! Od samego początku będzie obiecywał wiele... i niewiele czasu minie, zanim zrozumiesz, że szybko o tym zapomniał. Nie zrażaj się tym zupełnie - z nim po prostu trzeba marzyć, równocześnie twardo stąpając po ziemi. Jego słowa wcale nie są kłamstwem, tylko poematem albo impresją malarza, który zachwyca się tym, co widzi. Musisz wiedzieć, że jeśli zwrócił na ciebie uwagę, zobaczył w tobie coś pięknego. Może jedynie ciało, a może coś więcej... I właśnie to musisz sprawdzić, jeśli się nim interesujesz. Podejdź z dystansem do jego cudownie brzmiących słów, bo będzie je wygłaszał tylko przez jakiś czas. Czaruje, bo czuje się niepewny siebie. Daj mu przestrzeń, żeby znalazł przy tobie swobodę. Bądź opanowana, traktuj go po przyjacielsku. Przestał już przesadnie słodzić? Teraz możesz się do niego zbliżyć.

W szczerej, otwartej rozmowie mężczyzna Waga - kiedy może sobie już pozwolić na zaufanie do kogoś - okazuje się oddanym przyjacielem i głęboko kochającym partnerem. Możesz liczyć na oparcie mężczyzny, który znajduje perfekcyjny balans pomiędzy racjonalnością a ideałami. Waga to znak harmonii i w jego obecności szybko to zrozumiesz. Co możesz zrobić, aby tego doświadczyć? Zacznij szukać tej naturalnej równowagi w sobie samej. Raz bądź romantyczna, raz pragmatyczna... Ale zawsze staraj się dostrzegać wokół siebie coś pięknego. Twój zachwyt dla życia odbije się w tobie. Wagi dobrze o tym wiedzą - dlatego same są takie piękne!

Partnerki dla Wagi: Lew, Byk, Rak

Zobacz także: 5 znaków zodiaku, którym nie można ufać

Kobieta Waga - jak ją zdobyć?

Jest pełna wdzięku i nie lubi brutalności. Jej największą wadą jest to, że podejmuje decyzje przez całą wieczność i nie lubi się w ich sprawie konsultować. Oznacza to, że nigdy nie możesz mieć pewności, czy naprawdę zdobyłeś jej serce. Choć wydaje się romantyczna i ty sam w obecności tej kobiety nagle masz ochotę szeptać czułe słówka, naprawdę nie możesz zapominać o tym, że kobieta Waga jest obdarzona ponadprzeciętną inteligencją. Niektóre Wagi z tego powodu nie sypiają po nocach, cały czas rozważając istotę swoich bliskich relacji... Dlatego jeśli nie zdobędziesz miejsca w jej umyśle, w każdej chwili może ci się wymknąć. Najprostszym sposobem na to, aby stracić Wagę, jest branie jej za pewnik - pokaż jej, że w twoim przekonaniu należy już do ciebie, a jeszcze tego samego dnia bez żadnego wyjaśnienia ci udowodni, jak bardzo się pomyliłeś.

Waga potrzebuje niezależności i akceptacji. Znajdź pomiędzy nimi równowagę, zaprzyjaźniając się z nią. Jeżeli coś do ciebie poczuje, będzie starała się ciebie idealizować - nie pozwalaj jej na to! Mów otwarcie o swoich wadach, bo kiedy sama je zauważy, mocno się rozczaruje... Unikaj konfliktów, Waga ich nie znosi. Zawsze szukaj zgody między wami. Kobieta Waga to zauważy i może wtedy zapragnąć, by tak już między wami zostało.

Partnerzy dla Wagi: Byk, Bliźnięta, Rak

Który znak zodiaku jest dla ciebie stworzony?

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?