Jak zdobyć zodiakalną Rybę? Oto sposób, by ją usidlić!

07.08.2020 12:31

Spodobała ci się osoba spod znaku Ryb i zastanawiasz się, jak zyskać jej uczucie? Przeczytaj horoskop miłosny dla Ryb i zobacz, jak to zrobić!

zakochana para
fot. Shutterstock

Ryby w miłości wyróżniają się ponadprzeciętną wrażliwością. Z nimi nie możesz sobie pozwolić na fałszywe ruchy. Jak zwrócić ich uwagę i utrzymać ich zainteresowanie? Sprawdź!

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop miłosny dla Ryb

Mężczyzna Ryby - jak go zdobyć?

To jeden z najbardziej niezdecydowanych mężczyzn w całym znaku zodiaku i nie powinnaś się po nim spodziewać żadnych zdecydowanych działań. Od początku musisz wiedzieć, że to, czy będziecie się umawiać na randki, zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Pan Ryba, nawet jeśli bardzo mu się spodobasz, niewiele sam zdziała w tym kierunku. Jego zainteresowanie rozpoznasz po tym, że chętnie... odpisuje, a nie pisze, i zgadza się na spotkania, a nie je proponuje. Wiesz, że stałaś się dla niego ważna, jeśli głęboko patrzy ci w oczy i daje do zrozumienia, że widzi w tobie swoją bratnią duszę.

Nawet jeśli szczerze wyzna ci swoje uczucia, nadal musisz wiedzieć, że to do ciebie należy kolejny krok. Nie naciskaj, bo go wystraszysz! Zodiakalne Ryby są bardzo płochliwe i pod presją zaczynają się dusić. Daj mu czas na to, żeby się oswoił z faktem, że w ogóle się spotykacie. Zaoferuj mu sporo ciepła i kobiecej wrażliwości, pod żadnym pozorem nie zachowuj się wulgarnie. Pozwól, żeby w naturalny sposób się do ciebie przywiązał. A potem zaproponuj, żebyście zostali parą.

Partnerki dla Ryby: Waga, Rak, Ryby

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Skorpiona. Z kim możesz stworzyć udany związek?

Kobieta Ryby - jak ją zdobyć?

Łagodna i miła, jest kwintesencją kobiecości. Jeśli chcesz ją zdobyć, obdarz ją zaufaniem i otwórz się przed nią, opowiadając o tym, co trzymasz na samym dnie. Pozwól jej dać ci coś, co ma w sobie najlepsze - zrozumienie dla innych, współczucie i chęć opiekowania się nimi. W ten sposób staniesz się dla niej kimś ważnym i sama zacznie ci ufać. Pod warunkiem, że będziesz szczery! Kobieta spod znaku Ryb ma świetnie rozwiniętą intuicję i bezbłędnie odróżnia prawdę od fałszu. Jeśli będziesz nią manipulował, szybko cię zostawi.

Na randkę nie wybieraj zatłoczonych i głośnych miejsc, lecz raczej spokojne, ciche przestrzenie. Pozwól, żeby Rybka mogła bez przeszkód wsłuchać się w swoje myśli. Rozmawiaj powoli, nie wywieraj w rozmowie żadnego nacisku i słuchaj jej z uwagą. Niech w naturalny sposób wytworzy się między wami taki rodzaj czułości, którym będziecie się chcieli obdarzać cały czas. Wtedy zacznie sądzić, że byliście sobie przeznaczeni i zechce się z tobą związać.

Partnerzy dla Ryby: Rak, Waga, Skorpion

Który znak zodiaku jest dla ciebie stworzony?

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!