Zamknij

Jak przygotować się na zaćmienie Słońca? Oto rady astrologów

28.04.2022 12:36

Horoskop na zaćmienie Słońca w kwietniu 2022 roku podpowiada, jak należy postępować, by w pełni wykorzystać energię tego zjawiska. Zobacz, czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie.

Zaćmienie Słońca 30 kwietnia 2022 roku
fot. Shutterstock

30 kwietnia 2022 roku na niebie wystąpi zaćmienie Słońca w ziemskim znaku Byka. Wiele osób odczuje na sobie silny wpływ tego wydarzenia. Co zrobić, by jak najlepiej je wykorzystać? Pomogą w tym rady zamieszczone poniżej.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Zaćmienie Słońca 30 kwietnia 2022 roku

Zaćmienie Słońca jest zjawiskiem o mistycznym znaczeniu. Przypisywano mu magiczne własności już w czasach starożytnych, a jego silne działanie możemy obserwować do dziś. Ma tak intensywny wpływ na nasze życie, że warto być na nie przygotowanym.

Jak przygotować się na zaćmienie Słońca?

Oto rady astrologów, które pomogą w odpowiedni sposób wykorzystać energię zaćmienia:

1. Otwórz się na zmiany

Podczas zaćmienia Słońca każdy z nas uświadamia sobie coś, co od razu wydaje mu się oczywiste. Zastanawia się wtedy, jak to możliwe, że do tej pory tego nie zauważył. W czasie przed zaćmieniem lub kilka dni po nim możemy natknąć się na kogoś, kto pokaże nam, czego od dawna szukaliśmy i podpowie, jak możemy się o to postarać. W większości przypadków będzie to jednak wymagało wprowadzenia koniecznych zmian do naszego życia. Jeśli będziemy stawiać temu opór, poczujemy się niespokojni i zestresowani. Jeśli trudno nam się uwolnić z jakiejś toksycznej relacji, możemy wykorzystać rytuał z pisaniem pamiętnika.

2. Pożegnaj się z przeszłością

W znaczeniu astrologicznym zaćmienia Słońca są też czasem pożegnań i nowych początków. Powinniśmy znaleźć sposób na to, by się z tym pogodzić. Relacje, które od dawna nie przynosiły nam radości, a zamiast tego nas zasmucały, będą musiały się teraz zakończyć. Pojawią się natomiast szanse na stworzenie nowych więzi, które mogą nas teraz uszczęśliwić. W tym czasie warto komuś wybaczyć i odejść od niego bez żalu, by zrobić w swoim życiu miejsce dla kogoś innego.

3. Zadbaj o siebie

To, jak będziemy o sobie myśleli podczas zaćmienia, zdecyduje o naszej przyszłości. Przez kilka następnych miesięcy będziemy czuć się właśnie tak, jak tego dnia. Zamiast więc skupiać uwagę na innych, powinniśmy zatroszczyć się o swoje dobre samopoczucie. Najlepiej potraktować zaćmienie Słońca jako okazję do tego, by zacząć zupełnie od nowa - pozbyć się tego, co już nam nie służy, i wypełnić swoją przestrzeń tym, co sprawia nam przyjemność. Aby przyciągnąć do swojego życia wszystko, o czym marzymy, możemy w tym czasie zastosować metodę niebieskiego piórka.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?