Obserwuj w Google News

Jak podrywa Baran? 5 niezawodnych oznak, że mu się podobasz!

2 min. czytania
28.03.2023 14:00
Zareaguj Reakcja

Po czym poznać, że Baran cię podrywa? W jaki sposób okazuje uczucia? Oto rzeczy, które powinnaś wiedzieć.

Jak podrywa Baran?
fot. Shutterstock

Mężczyzna Baran nie jest zbyt subtelny, jeśli chodzi o podryw. Oznaki, że cię uwodzi, są aż zanadto wyraźne. Z Baranem trzeba rozwiązać inną zagadkę... Jesteś ciekawa, jaką?

Zobacz także: Zodiakalny Baran w sypialni. Jakim jest kochankiem?

Jak uwodzi mężczyzna Baran?

Mężczyzna Baran to prawdziwy samiec. Jeśli mu się spodobasz, na pewno natychmiast przejdzie do konkretów i w zdecydowany sposób zaproponuje spotkanie. Musisz jednak wiedzieć, że swoje zainteresowanie okaże także poprzez niedwuznaczną propozycję zakończenia randki w sypialni... Nie należy bowiem do najcierpliwszych znaków zodiaku. Poza tym nie ma dla niego większego komplementu, jaki można powiedzieć kobiecie, niż "pragnę cię". Nie będziesz musiała zgadywać, czy ten mężczyzna cię zdobywa. Szybko natomiast zaczniesz się zastanawiać, czy nie jesteś przypadkiem tylko jednym z wielu podbojów. Panuje przekonanie, że Baran potrafi bez skrupułów porzucić kobietę po pierwszym zbliżeniu. Jeśli jednak coś do niej poczuł, nie zrobi tego. Dlatego przy Baranie warto pozostać przez pewien czas niedostępną... Flirtować, kusić, ale odrobinę utrudniać mu zadanie. Kiedy Baran podrywa, lubi pokonywać przeszkody.

Redakcja poleca

Po czym poznać, jakie Baran ma zamiary i czy interesuje się tobą na poważnie? Zwróć uwagę na to, w jaki sposób z tobą rozmawia. Zauroczony Baran staje się bardzo ciekawski i nieustannie wypytuje swoją wybrankę o szczegóły z jej życia. Jest nią zafascynowany i otwarcie o tym mówi! Będzie zachwycony tym, jakie masz pasje, i z pewnością będzie cię motywował do tego, żebyś spełniała swoje marzenia w tej dziedzinie.

Kolejnym ważnym sygnałem, że Baran coś do nas czuje, jest okazywana przez niego zazdrość. Barany, szczególnie mężczyźni, są ogromnymi zazdrośnikami! Ale nie próbuj sama tego testować - pomyśli, że się z nim drażnisz. Najlepiej w subtelny sposób dać do zrozumienia, że jesteś przedmiotem zainteresowania innych mężczyzn. Baran w podrywie uwielbia rywalizację!

Jakich oznak należy wypatrywać w jego zachowaniu na co dzień? Im bardziej jest niecierpliwy w stosunku do ciebie, tym bardziej mu się podobasz. W ten sposób pokazuje ci, że jesteś ważna w jego myślach. Impulsywne, gwałtowne odruchy i coraz bardziej odważne kuszenie, wywieranie nacisku na partnerkę, która się opiera - to jego sposób na podryw. Jeśli to wszystko przychodzi mu zbyt łatwo, szybko się nudzi i znika.

Zobacz także: Horoskop indiański na 2023 rok. Zobacz, co przyniesie przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!