Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

30.11.2020 15:41

Jak uwodzą znaki zodiaku? Jeśli ta kwestia cię ciekawi, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Dowiesz się z niego, po czym poznać, że podobasz się osobie spod danego znaku zodiaku. Sprawdź!

Para na randce
fot. Shutterstock

Jak podrywa Baran, Lew czy Strzelec? Po czym poznać, że podobasz się Bykowi czy Bliźniętom? W jaki sposób Wodnik okazuje swoje uczucia? Co ukrywa mężczyzna Panna? Przekonaj się, w jaki sposób poszczególne znaki zodiaku okazują swoje uczucia!

Zobacz także: Zodiakalny Baran w sypialni. Jakim jest kochankiem?

Znaki zodiaku i miłość. Jak podrywa dany znak zodiaku?

Zobacz, jak uwodzą mężczyźni spod danego znaku zodiaku. Po czym poznać, że mu się podobasz?

Baran

Kiedy Baran kogoś uwodzi, jest bardzo niecierpliwy. Otwarcie informuje, że jest kimś zainteresowany i w zdecydowany sposób proponuje randkę czy nawiązanie romansu. Zdarza mu się nawet wywoływać presję na kimś, kto mu się podoba. On nie wie, co to nieśmiałość. Doskonale wie natomiast, co to zazdrość... Jedną z najważniejszych oznak jego zainteresowania drugą osobą jest to, że chce jak najszybciej przegonić wszystkich rywali.

Byk

Ten znak zodiaku potrafi bardzo długo czekać, zanim zdradzi swoje uczucia. W głębi duszy jest romantykiem, ale nie przyzna się do tego, dopóki nie będzie pewien swojej wybranki. Uważnie obserwuje kobietę, stara się ją poznać. Byk zapamiętuje wszystko, co od niej usłyszał. On pragnie naprawdę ją poznać. Swoje przywiązanie okazuje poprzez to, że spędza z ukochaną coraz więcej czasu.

Bliźnięta

Mężczyzna spod tego znaku chce nieustannie rozmawiać z kobietą, którą jest zainteresowany. Pisze do niej od rana do nocy. Bliźniak na początku będzie szukał intelektualnego porozumienia i pomyśli o uczuciach dopiero za jakiś czas. Będzie sprawdzał, czy można z tobą ciekawie porozmawiać na każdy temat i stopniowo zacznie kierować waszą konwersację w stronę flirtu.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Raka? 3 rzeczy, o których warto wiedzieć

Rak

Jeżeli mężczyzna spod znaku Raka zaczął wspominać o swojej nieśmiałości i masz wrażenie, że kierują nim zmienne nastroje, z całą pewnością wpadłaś mu w oko. Swoim zachowaniem daje ci do zrozumienia, że chciałby, żebyś przejęła ster w tej relacji. Będzie cię zachęcał do tego, żebyś podjęła za was obojga decyzję o związku.

Lew

Mężczyzna Lew okazuje swoje zainteresowanie zupełnie otwarcie. Wszyscy mają wiedzieć, że znalazł swoją królową. Oddaje swoje serce w całości, otacza kobietę wsparciem, szybko zaczyna myśleć o związku i rodzinie. Musisz jednak zdawać sobie sprawę, że kątem oka Lew cały czas obserwuje, czy potrafisz okazać mu za to wdzięczność.

Zobacz także: Jak podrywa Lew? Sprawdź, czy mu się podobasz!

Panna

Mężczyzna Panna nie znosi uwodzenia ani romantycznych gestów i czuje się w tych sprawach bardzo niepewnie. Swoje zainteresowanie kobietą okazuje poprzez chęć zaprzyjaźnienia się z nią, wyręczania jej w obowiązkach, rozwiązywania jej problemów. Jeśli mu się podobasz, będzie się starał zapewnić ci poczucie bezpieczeństwa. 

Waga

Kiedy Waga próbuje uwieść kobietę, stwarza atmosferę jak z bajki. Wie, jak odpowiednio dobierać słowa i roztaczać swój czar. Z łatwością miesza w głowie obiektom swoich westchnień... Jednak wcale nie to zdradza, że jest kimś zainteresowany. Kiedy pan Waga przestaje myśleć o tym, jaki wywołuje na tobie efekt i zaczyna uważnie słuchać tego, co mówisz, oznacza to, że zaangażował się w waszą relację.

Skorpion

Zodiakalny Skorpion nie lubi się dzielić swoimi uczuciami. Nie chce się przyznać, że jest kimś oczarowany! Jednak jeśli już to zrobi, zaczyna rościć sobie prawa do tego, by zbliżyć się do swojej ukochanej. Mężczyzna Skorpion ma silny charakter i skłonność do dominacji, więc kobieta, którą jest zainteresowany, może czuć się przez niego kontrolowana.

Strzelec

Mężczyzna Strzelec powie otwarcie: "Podobasz mi się". Dla niego początki relacji to przygoda, którą należy się cieszyć. Strzelec nie stresuje się odmową, chętnie też daje się poznać - nie podchodzi do pierwszych rozmów i spotkań na tyle poważnie, aby się czegoś obawiać. Z biegiem czasu zobaczysz, że zaczęło mu zależeć. Jak to okaże? Codziennie będzie się starał wywoływać uśmiech na twojej twarzy, a jeśli nie będzie pewien, czy mu się to udało - nagle posmutnieje.

Koziorożec

Mężczyzna spod tego znaku nie jest podrywaczem. Koziorożec to całkowite przeciwieństwo typowego Casanovy. Kiedy jest zainteresowany kobietą, traktuje poważnie każde wypowiedziane przez nią słowo. Lepiej przy nim nie żartować, bo podda treść dowcipu drobiazgowej analizie. Dużo czasu potrzebuje, żeby się otworzyć, jednak od samego początku będzie robił wszystko, abyś miała pewność co do jego dobrych intencji. Kiedy już się w tobie zakocha, stanie się czuły i zabawny.

Wodnik

Wodnik lubi myśleć, że kobieta, która mu się podoba, jest zagadką do rozwiązania. Jeśli mu się podobasz, na każdym kroku będzie podkreślał, że jesteś wyjątkowa! Mężczyzna Wodnik okazuje swoje zainteresowanie poprzez szukanie duchowego porozumienia z ukochaną. Dla niego ważne jest to, abyś została jego najlepszą przyjaciółką. 

Ryby

Mężczyzna Ryby uwodzi kobietę podobnie jak Rak - stwarza piękną, romantyczną atmosferę i roztacza wspaniałe wizje. Chętnie napisze dla ciebie wiersz albo wyśle ci piosenkę o miłości, która mu się z tobą skojarzyła... Jednak w zamian za to będzie oczekiwał od ciebie tego, że przejmiesz inicjatywę w tej relacji. Zacznie się domagać, abyś to ty poderwała jego!

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Ryb. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

loader
loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?