Zamknij

Jak odzyskać zodiakalnego Skorpiona? Oto najprostszy sposób

04.08.2020
Aktualizacja: 04.08.2020 10:22

Chcesz odzyskać miłość Skorpiona? Poznaj sekret tego znaku i sprawdź, co zrobić, by osoba spod tego znaku do ciebie wróciła.

zakochana para
fot. Shutterstock

Mężczyzna i kobieta Skorpion w miłości odznaczają się pasją i zaangażowaniem. To może być dobre, jeśli masz w nich przyjaciół. Jeśli jednak żywią do ciebie urazę, odzyskanie ich zaufania będzie bardzo trudne. Jak to zrobić? Jest tylko jeden sposób.

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Mężczyzna Skorpion - jak go odzyskać?

Byliście już razem i dobrze znasz jego ego. Mężczyzna Skorpion jest tak dumny, że to uczucie przesłania mu cały świat. Patrzy na niego przez pryzmat tego, jak widzą go ludzie. Wasze rozstanie negatywnie wpłynęło na jego wizerunek - albo ukazało jakąś jego wadę, albo przedstawia się teraz jako ktoś, kto nie przewidział, że zostanie zraniony. Jeżeli więc Skorpion żywi do ciebie urazę, na wszystkie sposoby będzie to rozpamiętywał. Może nawet obsesyjnie cię obwiniać i niemal cały czas myśleć o tym, że sobie samemu nie ma w tej sytuacji nic do zarzucenia...

Jeśli rzeczywiście w jakiś sposób zawiniłaś albo dla dobra związku chcesz wziąć winę na siebie, jest tylko jeden sposób na odzyskanie Skorpiona. Jest nim podziw. Powiedz mu głośno wszystkie najlepsze rzeczy, jakie o nim myślisz. Nade wszystko podkreśl, że źle ci bez niego i boleśnie odczuwasz jego brak. Powiedz, jak bardzo jest ci potrzebny - Skorpiony to uwielbiają. Chociaż duma nie pozwoli mu okazać wzruszenia, na pewno zmiękczysz w ten sposób jego serce. Spraw, żeby poczuł się ważny.

Zobacz także: 5 znaków zodiaku, którym nie można ufać

Kobieta Skorpion - jak ją odzyskać?

Kobieta spod tego znaku jest pamiętliwa, ale jednocześnie łatwo wybacza. Chętnie poświęca się dla miłości. Przyjmie cię z powrotem, jeżeli ją przekonasz, że łączy was silne uczucie. Jeśli była między wami burzliwa kłótnia i wydaje ci się, że wszystko jest już stracone, możesz z zaskoczeniem odkryć, że pani Skorpion już dawno o tej rozmowie zapomniała... Pod jednym tylko warunkiem. Nie zniesie braku szacunku ani kłamstwa. Jeśli ją oszukałeś lub zdradziłeś, możesz być pewien, że w głębi serca chciałaby cię zamordować. W takiej sytuacji odzyskanie jej graniczy z niemożliwością. Możesz spróbować to zrobić jedynie poprzez długotrwałe i konsekwentne udowadnianie, że twoje intencje są czyste.

Podobnie jak mężczyzna spod tego znaku, pani Skorpion bardzo potrzebuje czuć się potrzebna. Mów wiele o tym, ile wartości wnosiła do twojego życia i jak wielki ból sprawia ci to, że już tego nie robi. Kiedy poczuje się doceniona, wróci do ciebie tylko po to, żeby ci udowodnić, że naprawdę nie możesz bez niej żyć.

Który znak zodiaku jest dla ciebie stworzony?

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?