,

Jak odzyskać zodiakalnego Byka? Jest na to sposób!

08.07.2020
Aktualizacja: 08.07.2020 14:50

Kobieta i mężczyzna Byk po każdej kłótni długo chowają w sobie urazy. Raczej nie spodziewaj się po nich przeprosin - są na to zbyt uparci. To ty musisz wykonać pierwszy krok, by się pogodzić. Jak namówić Byka do powrotu? Sprawdź!

jak odzyskać byka
fot. Shutterstock

Tęsknisz za Bykiem? Dowiedz się, co należy zrobić, aby osoba spod tego znaku wróciła do twojego życia. Co najbardziej ich rozczula, a co zniechęca? Jakie strategie się sprawdzą? Zobacz!

Mężczyzna Byk - jak go odzyskać?

Pan spod znaku Byka ma w sobie bardzo silny instynkt posiadania. Nawet jeśli się rozstaliście, on nadal myśli: "Ona jest moja". I właśnie to będziesz musiała wykorzystać. Nie wzbudzaj w nim zazdrości na siłę - sam wyobraża sobie z irytacją, że chodzisz na randki z innymi. Jeśli zaczniesz mu o tym opowiadać, wścieknie się i jeszcze bardziej się od ciebie oddali. W subtelny sposób daj do zrozumienia, że trochę o nim zapomniałaś - i to wystarczy! Zacznie się obsesyjnie zastanawiać nad tym, kto skradł teraz twoją uwagę. Należała przecież do niego... Nawet się nie zorientuje, kiedy stwierdzi, że tak ma pozostać.

Jak sama dobrze wiesz, Byk ma bardzo powolny charakter i trudno go zmusić do działania. Jednak kiedy musi walczyć o swoje, nie zastanawia się zbyt długo. Ty jedynie pozostań skromna, łagodna i kobieca. Zachowuj się ze spokojem. Zaczekaj, aż Byk pomyśli, że już kogoś masz albo kręcą się przy tobie adoratorzy. Sam wtedy zadba o to, żebyś go "odzyskała". To on nie będzie chciał cię stracić. Wystarczy jednak, że chociaż raz stracisz przy nim panowanie nad sobą i zrobisz awanturę. Znowu zacznie mieć wątpliwości, czy powinniście być razem.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Byka? Poznaj sposób na to, żeby go w sobie rozkochać!

Kobieta Byk - jak ją odzyskać?

Będzie domagała się od ciebie poświęcenia i zapewnień, że myślisz tylko o niej. Chce, żebyś z jej powodu nie spał po nocach i pokazał całemu światu, że życie bez niej stało się koszmarem. Jeśli tego nie zrobisz, nie będzie umiała tego zrozumieć. Dlaczego jeszcze nie przyszedłeś z kwiatami? Gdzie długi list z przeprosinami? Masz wtedy szanse na to, że wróci do ciebie sama - żeby ci przypomnieć, co straciłeś. Wtedy przyznaj, że nadal coś do niej czujesz, ale nie bądź zbyt wylewny. W ten sposób sprawisz, że to pani spod znaku Byka zacznie walczyć o wasz związek.

Tak jak mężczyzna Byk będzie chciał w takiej sytuacji zachować jak największy spokój, kobieta Byk przeciwnie - zacznie dążyć do kłótni. Twoim zadaniem jest wtedy być tak czarującym jak tylko potrafisz, żeby zupełnie ją rozbroić. Urzekniesz ją uśmiechem i głębokim spojrzeniem w oczy. Zapomni, o co miała do ciebie pretensje. Najważniejsze, że znowu może się do ciebie przytulić... A Wy jakie macie sposoby na odzyskanie Byków?

Który znak zodiaku najbardziej do ciebie pasuje?

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się