,

Jak odzyskać partnera spod znaku Ryb? Musisz pamiętać o jednej rzeczy

06.07.2020 14:08

Emocjonalne i rozmarzone Ryby sprawiają czasem wrażenie, jakby żyły we własnym świecie. Szczególnie po rozstaniu trudno się do nich zbliżyć. Jak sprawić, by partner spod znaku Ryb chciał do nas wrócić? Jest na to pewien sposób.

jak odzyskać rybę
fot. Shutterstock

Spokój i czułość - tego najbardziej potrzebują osoby spod znaku Ryb. Czy aby jednak na pewno? Jeśli brakuje ci tej jednej cechy, masz niewielkie szanse na to, żeby odzyskać uczucie kobiety albo mężczyzny Ryby...

Mężczyzna Ryby - jak go odzyskać?

Byliście już w związku, więc doskonale to wiesz. Mężczyzna Ryby jest rozmarzony i niezdecydowany. Kochasz jego łagodność i czujesz się z nim bezpiecznie, ale dokładnie tak samo jak na początku waszej relacji, tak i teraz musisz podjąć decyzję za was obojga. Jeśli chcesz go odzyskać, to ty będziesz musiała zadzwonić i zaproponować spotkanie, a następnie powiedzieć mu, że nadal coś do niego czujesz. W konkretny i zdecydowany sposób oznajmij mu, że powinniście spróbować jeszcze raz - nawet jeśli będzie miał w tej sprawie jakieś wątpliwości, z pewnością ich nie zgłosi, bo będzie się obawiał konfrontacji.

Pokaż mu, że w czasie rozłąki zrozumiałaś go głębiej i akceptujesz wszystkie jego wady. Jeśli jednak będziesz w tym nieszczera, wyślizgnie ci się z rąk... z powrotem na pełne wody. Pamiętaj o tym, że choć pozwala kobiecie na dominację w związku, nie lubi być tłamszony. Decyzję o powrocie możesz mu narzucić - ale potem daj mu złapać oddech!

Kobieta Ryby - jak ją odzyskać?

Wrażliwa Ryba z całą pewnością głęboko przeżyła to, jak się rozstaliście. To doświadczenie skłoniło ją do tego, żeby przemyśleć całe swoje życie. Jednego nie możesz teraz robić na pewno: przedstawiać jej rzeczywistości w czarno-białych barwach. Chcesz ponownie się do niej zbliżyć? Zostaw jej mnóstwo przestrzeni. Nie oznacza to jednak wcale, że musisz poddawać się jej zmiennym emocjom. Wyczuj odpowiedni moment i powiedz jej wprost, że chcesz o nią zadbać i znów stać się jej mężczyzną. Zacznie się wahać - masz to jak w banku. Wtedy musisz ją po prostu mocno przytulić!

Nie zaszkodzi też, jeśli w jej obecności wrócisz do waszych najpiękniejszych wspomnień albo będziesz fantazjować o wspólnej przyszłości. Jeżeli uda ci się ponownie znaleźć w jej wyobrażeniach, znów będzie do ciebie przywiązana. Jednak uważaj! Twoje zachowanie nie może być manipulacyjną taktyką. Ryba jest marzycielką, ale nie jest naiwna. Jeśli spróbujesz ją oszukać, już nigdy do ciebie nie wróci.

Aby odzyskać Rybę, musisz wykazać się przede wszystkim zdecydowaniem. Z odpowiednią dawką czułości na pewno zadziała i pozwoli wrócić do dawnej miłości. Zadbaj o to, żeby potraktować tę osobę z szacunkiem. Wtedy z pewnością podda się twojej sugestii o zbudowaniu związku na nowo.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej dopasowane w łóżku. Z nimi przeżyjesz niezapomniane chwile!

A Wy jakie macie sposoby na odzyskanie partnera spod znaku Ryb?

Logo radiozet Dzieje się