,

Jak odzyskać zodiakalnego Barana? Wystarczy znać jeden sekret

27.03.2023 18:00

Kobieta i mężczyzna Baran to wybuchowe osobowości i wcale nietrudno się z nimi rozstać. Wystarczy czasem jedna awantura. Baran jednak całkiem chętnie się pogodzi, jeśli zastosujesz jedną sztuczkę. Poznaj ją!

jak odzyskać barana
fot. Shutterstock

Jak odzyskać Barana? Trzeba mieć na niego sposób. Ten znak zodiaku, rządzony przez Marsa, w komunikacji najbardziej ceni sobie jedną cechę. Inaczej niż zamknięty w sobie Wodnik czy rozmarzona Ryba, Baran potrzebuje... bezpośredniości.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Byka? Poznaj sposób na to, żeby go w sobie rozkochać!

Mężczyzna Baran - jak go odzyskać?

Otwarcie mu powiedz, że chcesz jego powrotu. Bądź przy tym odważna i namiętna, a co najważniejsze - wyrażaj swoje uczucia szczerze. Zaimponujesz mu tym, że nie dusisz ich w sobie i głośno je wyrażasz. Mężczyzna Baran ceni sobie pewność siebie i ludzi, którzy potrafią walczyć o wszystko, na czym im zależy. Kiedy odkryje, że to o niego walczysz - zareaguje szerokim uśmiechem.

A jeśli wciąż ma w sobie złość? Istnieje możliwość, że będzie chciał sprowokować kolejną kłótnię. Przytul go i obdarzaj czułościami, żeby przenieść jego uwagę - niech skieruje tę swoją pasję gdzie indziej! Nie dawaj się ponieść emocjom i nie zaczynaj krzyczeć tak jak on. Żeby rozładować gniew partnera spod znaku Barana, musisz go uwieść.

Kobieta Baran - jak ją odzyskać?

Kobieta spod znaku Barana po rozstaniu bardzo długo nosi w sobie gniew i w każdej chwili jest gotowa go okazać. Jeśli czymś zawiniłeś, przeproś. Nie angażuj się w słowne boje, bo nic nie tym nie zyskasz. Pani Baran po prostu dłużej będzie na ciebie obrażona. Co więc należy zrobić? Rozśmieszyć ją! Tylko nie pomyl tego z ośmieszaniem jej samej. Tego nie wybaczy.

Dobrym sposobem będzie przypomnienie jej, w jaki sposób lubiliście dotąd spędzać ze sobą czas i co sprawiało wam przyjemność. Kobieta Baran nie lubi się nudzić. Jako znak żywiołu Ognia wie, że wewnętrzny płomień trzeba podtrzymywać. Możesz wymyślić dla niej jakąś ekscytującą przygodę. Z pewnością spojrzy na ciebie łaskawiej.

Zobacz także: Horoskop indiański na 2023 rok. Zobacz, co przyniesie przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Logo radiozet Dzieje się