Zamknij

Jak kocha mężczyzna spod znaku Wagi? 5 zachowań, które zdradzają jego uczucia

12.08.2021 14:36

W jaki sposób mężczyzna spod znaku Wagi okazuje swoją miłość? Po czym możesz poznać, że się zakochał? W tym artykule znajdziesz wskazówki, które pomogą ci go rozgryźć.

Zakochani
fot. Shutterstock

Jak kocha mężczyzna spod znaku Wagi? To pytanie zadaje sobie każda kobieta, która się z nim związała. Po czym poznać, że naprawdę zaangażował się w relację? Te zachowania podpowiadają, że stałaś się kimś ważnym w jego życiu.

Zobacz także: Zodiakalna Waga w sypialni. Jakim jest kochankiem?

Mężczyzna spod znaku Wagi w miłości

Należący do żywiołu Powietrza znak Wagi w relacjach miłosnych wyróżnia się pewnymi zachowaniami, które pozwalają określić, czy jest w kimś zakochany. Jeśli chcesz sprawdzić, czy masz już swoje miejsce w jego sercu, koniecznie przeczytaj poniższą listę.

Jak kocha mężczyzna spod znaku Wagi? 5 zachowań, które zdradzają jego uczucia

Zakochany mężczyzna spod znaku Wagi okazuje swoją miłość na kilka sposobów:

1. Jest miły aż do przesady

Mężczyzna spod znaku Wagi stara się stworzyć przyjemną atmosferę w relacji z kobietą, do której jest przywiązany. Zaczyna używać zdrobnień albo często ją komplementuje. Nie pozwala sobie na uszczypliwości, a także unika kłótni. 

2. Chce prowadzić długie rozmowy

Najchętniej korespondowałby z ukochaną kobietą przez cały czas. Pan Waga jest skryty i niewielu osobom ma ochotę powiedzieć, co tak naprawdę myśli. Gdy spotyka kogoś, z kim pragnie iść przez życie, chce mówić partnerce o wszystkim.

3. Dba o estetykę

Jego poważne plany wobec kobiety można poznać to po tym, że nagle zaczął dekorować dom, wysprzątał samochód, wymienił całą garderobę i wybrał się do fryzjera. W pierwszej kolejności zajmie się domem. Zdradzi w ten sposób, że marzy o tym, by partnerka kiedyś w nim zamieszkała. 

4. Woli czułości od seksu

Im bardziej pan Waga jest zakochany, tym dłuższa jest jego gra wstępna. Po zbliżeniu chce się przytulać i pragnie obudzić się przy boku swojej partnerki. Stworzenie bliskiej, intymnej relacji jest dla niego o wiele ważniejsze niż zaspokojenie potrzeb seksualnych. 

5. Wszystko wybacza

20-minutowe spóźnienie, niedotrzymane obietnice, przykre słowa... Pan Waga wszystko to puści w niepamięć, jeśli jest w kimś zakochany. Wystarczy, że przeprosiny będą czułe. On nie potrafi długo się gniewać na kobietę, która jest mu bliska. 

Zobacz takżeHoroskop partnerski dla Wagi. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

loader