Zamknij

Jak kocha mężczyzna spod znaku Raka? 5 zachowań, które zdradzają jego uczucia

09.08.2021 15:20

W jaki sposób zodiakalny Rak okazuje swoją miłość? Po czym możesz poznać, że się zakochał? W tym artykule znajdziesz wskazówki, które pomogą ci go rozgryźć.

Zakochani
fot. Shutterstock

Jak kocha zodiakalny Rak? To pytanie zadaje sobie każda kobieta, która związała się z mężczyzną spod tego znaku. Po czym poznać, że naprawdę zaangażował się w relację? Te zachowania podpowiadają, że stałaś się kimś ważnym w jego życiu.

Zobacz także: Zodiakalny Rak w sypialni. Jakim jest kochankiem?

Zodiakalny Rak w miłości

Należący do żywiołu Wody znak Raka w relacjach miłosnych wyróżnia się pewnymi zachowaniami, które pozwalają określić, czy jest w kimś zakochany. Jeśli chcesz sprawdzić, czy masz już swoje miejsce w jego sercu, koniecznie przeczytaj poniższą listę.

Jak kocha mężczyzna spod znaku Raka? 5 zachowań, które zdradzają jego uczucia

Zakochany Rak okazuje swoją miłość na kilka sposobów:

1. Staje się skryty

Mężczyzna spod znaku Raka jest dość nieśmiały i kiedy zaczyna żywić do kogoś uczucia, w pierwszym odruchu stara się zadbać o to, by nie wyszły one na jaw. Boi się odrzucenia, więc udaje, że wcale nie jest zaangażowany.

2. Chce się zaprzyjaźnić

Zanim Rak wyjawi swoją miłość, chce stworzyć głęboką więź pomiędzy sobą a wymarzoną kobietą. Z tego powodu zaczyna częściej z nią rozmawiać, dopytuje o szczegóły z jej życia i spotyka się z nią na przyjacielskiej stopie.

3. Opowiada o sobie

Historie rodzinne, opowieści na temat przyjaciół i marzenia dotyczące przyszłości - to najczęściej poruszane kwestie na randkach z zakochanym Rakiem. Jeśli zaczyna się z nich zwierzać, to znak, że żywi do kobiety silne uczucie.

4. Przyznaje się do swojej wrażliwości

Mężczyzna spod tego znaku długo trzyma w sekrecie swoje emocje związane z bliską mu kobietą. Mimo to w jej obecności często miewa potrzebę, by pokazywać się od subtelnej strony. Otwarcie wyraża swoje wzruszenia i mówi o sprawach, na których zależy mu najbardziej.

5. Dzieli się swoimi zainteresowaniami

Jest marzycielem i czasem niełatwo mu o sobie mówić, więc stara się przedstawić w inny sposób - przesyła swoje ulubione piosenki, zachęca do lektury wybranych książek albo poleca filmy czy seriale. To z jego strony sygnał, że chciałby, by kobieta lepiej go poznała. Jeśli dzieli się z nią takimi informacjami o sobie, z całą pewnością często o niej fantazjuje.

Zobacz takżeHoroskop partnerski dla Raka. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

loader