Zamknij

Jak kocha mężczyzna spod znaku Lwa? 5 zachowań, które zdradzają jego uczucia

10.08.2021 15:14

W jaki sposób zodiakalny Lew okazuje swoją miłość? Po czym możesz poznać, że się zakochał? W tym artykule znajdziesz wskazówki, które pomogą ci go rozgryźć.

Zakochani
fot. Shutterstock

Jak kocha zodiakalny Lew? To pytanie zadaje sobie każda kobieta, która związała się z mężczyzną spod tego znaku. Po czym poznać, że naprawdę zaangażował się w relację? Te zachowania podpowiadają, że stałaś się kimś ważnym w jego życiu.

Zobacz także: Zodiakalny Lew w sypialni. Jakim jest kochankiem?

Zodiakalny Lew w miłości

Należący do żywiołu Ognia znak Lwa w relacjach miłosnych wyróżnia się pewnymi zachowaniami, które pozwalają określić, czy jest w kimś zakochany. Jeśli chcesz sprawdzić, czy masz już swoje miejsce w jego sercu, koniecznie przeczytaj poniższą listę.

Jak kocha mężczyzna spod znaku Lwa? 5 zachowań, które zdradzają jego uczucia

Zakochany Lew okazuje swoją miłość na kilka sposobów:

1. Traktuje cię po przyjacielsku

Na początku znajomości zauroczony Lew nie spieszy się z okazywaniem uczuć. Jeśli kiedykolwiek był zraniony, przez pewien czas będzie badał grunt i zaczeka, aż powiesz mu, że go lubisz.

2. Powie ci mnóstwo miłych rzeczy

Kiedy poczuje się pewnie, okaże ci sympatię zasypując cię komplementami. Będą oryginalne i szczere. Szybko zaczniesz mieć wtedy wrażenie, jakbyś po raz pierwszy w życiu była przez kogoś doceniona.

3. Będzie często pisał i dzwonił

Zacznie z tobą rozmawiać niemal cały czas, robiąc przy tym wszystko, byś miała powody do uśmiechu. Zakochany Lew chce uszczęśliwiać bliską osobę każdego dnia. Jeśli chcesz się przekonać, co do ciebie czuje, opowiedz mu o swoich smutkach. Bardzo się zaangażuje i zadba o to, by rozwiązać twój problem.

4. Stanie się hojny

Niezależnie od tego, jaka jest jego sytuacja finansowa, nie pozwoli ci na to, żebyś płaciła za siebie. Zacznie też zasypywać cię prezentami i nigdy nie będzie żałował na nie pieniędzy.

5. Opowie o tobie każdemu

Będzie chciał się Tobą pochwalić całemu światu - znajomym, rodzinie i... mediom społecznościowym. Lew w szczęśliwym związku zawsze pragnie poinformować o swoim szczęściu publiczność na Instagramie i na Facebooku. Jeśli jeszcze nie jesteście parą, a zaczął komentować Twoje posty albo oznacza cię w swoich, możesz być pewna, że w wyobraźni nazywa cię już swoją dziewczyną.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Lwa. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

loader