Tarot miłosny na luty dla wszystkich znaków zodiaku

01.02.2023 12:21

Horoskop miłosny z kart tarota na luty 2023 roku to przepowiednia dla wszystkich znaków zodiaku. Poznaj swoją wróżbę i dowiedz się, co czeka cię w miłości.

Tarot miłosny na luty dla wszystkich znaków zodiaku - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby
fot. Shutterstock

Horoskop miłosny z kart tarota dla każdego znaku zodiaku to wróżba na luty 2023 roku. Pomoże ci odkryć, czego możesz się spodziewać w nadchodzącym miesiącu. Zobacz, jaki jest twój horoskop tarota.

Zobacz także: Tarot online - wróżba za darmo

Horoskop miłosny z kart tarota na luty 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może być teraz spokojny o swoje życie, a kto powinien zacząć się martwić o przyszłość? Przeczytaj wróżbę tarota na ten miesiąc i sprawdź.

Wróżba tarota na luty dla wszystkich znaków zodiaku - Baran

Barany nie będą umiały podjąć ważnej decyzji dotyczącej przyszłości. Przez cały miesiąc mogą się zastanawiać, jak powinny postąpić. Znajdą dwa możliwe rozwiązania problemu, ale nie uda im się wybrać żadnego z nich. Powinny jeszcze trochę zaczekać. Mówi o tym karta 2 Buław.

Wróżba tarota na luty dla wszystkich znaków zodiaku - Byk

Byki poczują, że wracają do siebie po ciężkim okresie życia. Ostatnie kilka tygodni mogło odebrać im energię. Jeśli zwątpiły w to, czy są atrakcyjne, teraz znów poczują się dobrze w swojej skórze. Ich karta to Gwiazda. Może wskazywać na to, że pewna bliska relacja się teraz odrodzi.

Wróżba tarota na luty dla wszystkich znaków zodiaku - Bliźnięta

Bliźnięta nie będą zadowolone z obrotu spraw. Ktoś nie dotrzyma danej im obietnicy i odejdzie. Może zainteresować się kimś innym. Jeśli zależy im na tej osobie, muszą uzbroić się w cierpliwość. Karta 5 Denarów wskazuje jednak, że znajomość się teraz zakończy.

Wróżba tarota na luty dla wszystkich znaków zodiaku - Rak

Raki powinny przygotować się na zmiany. Ich życie uczuciowe nie będzie już takie samo jak do tej pory. Jeśli miały trudny czas, niedługo odzyskają uśmiech na twarzy. Karta Koło Fortuny ostrzega jednak przed nagłymi wydarzeniami, które niespodziewanie mogą zepsuć ich relację.

Wróżba tarota na luty dla wszystkich znaków zodiaku - Lew

Lwy udowodnią swoją siłę. W nadchodzącym czasie nikt nie będzie w stanie narzucić im własnej woli. Karta Moc informuje, że to one mogą teraz ustalić zasady panujące w ich miłosnym związku. Muszą jednak uważać, by nie przesadzić z okazywaniem pewności siebie. Ktoś może poczuć się tym onieśmielony.

Wróżba tarota na luty dla wszystkich znaków zodiaku - Panna

Panny będą miały dużą potrzebę kontrolowania sytuacji, w której się znajdują. Nie poczują się z tym zbyt dobrze - luty okaże się miesiącem wielu niespodzianek i może wymagać częstych zmian perspektywy. Karta Cesarz pokazuje, że Panny mogą mieć tendencję do przesadnego wtrącania się cudze sprawy. Powinny trochę odpuścić.

Wróżba tarota na luty dla wszystkich znaków zodiaku - Waga

Wagi mogą zbyt często wracać do wspomnień. Nawet nie zauważą, że ich relacja z drugą osobą jest teraz zupełnie inna niż kiedyś. Jeśli zaczną ją idealizować, stracą umiejętność obserwacji - przestaną orientować się w tym, co dzieje się tu i teraz. Warto uważnie słuchać drugiej strony i pamiętać o zdrowym rozsądku. Mówi o tym karta 6 Kielichów.

Wróżba tarota na luty dla wszystkich znaków zodiaku - Skorpion

Skorpiony, które szukają swojej drugiej połówki, powinny teraz zaangażować się w społeczną inicjatywę lub duży zawodowy projekt. Stworzy to okazję do poznania wielu nowych osób. Pracowitość i ambicja Skorpionów zostaną docenione - mogą zyskać status przywódcy. Ktoś zwróci na nie wtedy uwagę i zapragnie lepiej je poznać. Ich karta to 3 Denarów.

Wróżba tarota na luty dla wszystkich znaków zodiaku - Strzelec

Strzelce zaskoczą same siebie. Nagle wpadną na szalony pomysł, który wywoła w ich życiu małą rewolucję. Karta 8 Buław wskazuje na nowe inspiracje i niechęć do rozpamiętywania przeszłości. Teraz lepiej skoncentrować się na tym, co przyniosą kolejne dni.

Wróżba tarota na luty dla wszystkich znaków zodiaku - Koziorożec

Koziorożce mogą w tym miesiącu dokonać trudnego wyboru. Zainteresują się nimi dwie osoby, a one nie będą miały zbyt wiele czasu na podjęcie decyzji. Choć nie jest to w ich stylu, tym razem pójdą za głosem swojego serca. Intuicja podpowie im, co mają zrobić. Ich karta to Kochankowie.

Wróżba tarota na luty dla wszystkich znaków zodiaku - Wodnik

Wodniki muszą być szczere w relacjach z innymi, jeśli chcą osiągnąć swój cel. W przeciwnym wypadku stracą czyjeś zaufanie i nie będą mogły na to zbyt wiele poradzić. Karta Księżyc ostrzega, by niczego teraz nie ukrywać. Druga osoba i tak się o tym dowie.

Wróżba tarota na luty dla wszystkich znaków zodiaku - Ryby

Ryby wybiorą się w tym miesiącu na niezapomnianą randkę. To spotkanie może się okazać przełomowe dla ich relacji. Karta 2 Kielichów zapowiada, że czeka je teraz wiele romantycznych chwil. Inni będą im zazdrościć tak wspaniałych przeżyć

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?