Obserwuj w Google News

Horoskop weekendowy miłosny na 3-4 czerwca 2023. Pełnia Truskawkowego Księżyca przyniesie nam szczęście

2 min. czytania
02.06.2023 11:43
Zareaguj Reakcja

Horoskop miłosny na weekend 3-4 czerwca 2023 zapowiada, że wiele znaków zodiaku będzie miało teraz szczęście w miłości. Za sprawą pełni Księżyca w Strzelcu możemy zdobyć to, czego pragniemy najbardziej.

Horoskop miłosny na weekend
fot. Shutterstock

Horoskop na sobotę i niedzielę zapowiada, że będziemy teraz pod silnym wpływem pełni Księżyca. Co przyniesie nam Truskawkowy Księżyc? Ponieważ zjawisko wystąpi na tle gwiazdozbioru Strzelca, czyli największego optymisty w zodiaku, możemy się spodziewać dobrych dni. Każdy, kto będzie umiał zostawić przeszłość za sobą, wiele na tym zyska. Teraz mamy szansę zacząć wszystko od nowa i zadbać o to, by nasze marzenia prędko się spełniły.

Zobacz także: Horoskop na pełnię Księżyca w Strzelcu 4 czerwca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop miłosny na weekend 3-4 czerwca 2023 roku

Horoskop weekendowy na 3-4 czerwca 2023 wskazuje wyraźnie, że pod wpływem nadchodzącej pełni Księżyca możemy zmienić swój stosunek do spraw miłosnych. Optymizm i lekkość Strzelca udzielą się każdemu z nas. Nie będziemy mieli zbytniej ochoty dramatyzować, a zamiast tego nauczymy się obracać problemy w żart i stracimy ochotę na to, by wracać do przykrych wspomnień. Większość znaków zodiaku odbierze nadchodzącą pełnię jako radosne wydarzenie. Tylko niektórzy mogą odczuwać wtedy niepokój, który wpłynie na ich życie uczuciowe.

Lwy, Wodniki i Skorpiony mogą poczuć się zestresowane swoją sytuacją - ich przyszłość wydaje się bowiem niepewna, przez co nie mają pojęcia, czego się spodziewać. Jednak to właśnie teraz sporo może się wyjaśnić. Pozostałe znaki zodiaku nie będą natomiast myślały o problemach. Zaczną snuć radosne wizje.

Zodiakalny Strzelec jest znany z tego, że nie przejmuje się przeciwnościami losu. Świetnie radzi sobie z kłopotami, umie wyciągać lekcje ze swoich porażek i nigdy nie obawia się ryzyka. "Truskawkowa" pełnia Księżyca wywrze silny wpływ na wszystkie znaki zodiaku. Szczególnie trzy z nich będą miały teraz wyjątkowe szczęście w miłości.

Redakcja poleca

Pełnia w Strzelcu 2023. Te znaki będą miały teraz szczęście w miłości

Oto horoskop dla tych znaków zodiaku:

Baran

Barany poczują, że bolesne doświadczenia z przeszłości nie mają już na nie żadnego wpływu. Odzyskają nadzieję i uwierzą, że mogą zdobyć prawdziwą miłość. Układ planet zapowiada zmiany na lepsze - Barany zapomną, czym jest cierpienie.

Waga

Wagi nareszcie przestaną myśleć o swoich kompleksach, a zamiast tego nabiorą wiary w swoje możliwości. Przypomną sobie, jak bardzo potrafią być atrakcyjne. Kiedy zaczną częściej się uśmiechać, będą przyciągać płeć przeciwną jak magnes.

Strzelec

Zodiakalne Strzelce mogą teraz spełnić swoje marzenia. Jeśli tylko zbiorą się na odwagę i pokażą, jak bardzo im na kimś zależy, osiągną swój cel. Wystarczy, że powiedzą bliskiej osobie, co do niej czują. Zrobią tym na niej ogromne wrażenie.

Zobacz także: Te znaki zodiaku tej wiosny będą najszczęśliwsze. Los im sprzyja

Co wiesz o znakach zodiaku? Sprawdź, czy znasz ich charakter [QUIZ]