Zamknij

Horoskop tygodniowy od 5 do 11 grudnia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

05.12.2022 00:01

Poznaj horoskop tygodniowy od 5 do 11 grudnia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień. 

Horoskop tygodniowy od 5 do 11 grudnia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 5 do 11 grudnia 2022 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 5 do 11 grudnia 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki będą musiały spojrzeć prawdzie w oczy. Choćbyś stawał na głowie, nie sprawisz, że ktoś, na kim Ci zależy, odwzajemni Twoje uczucie. Niestety zakochałeś się bez wzajemności i dla Ciebie lepiej będzie, abyś jak najszybciej się odkochał.

Praca i finanse: Ktoś pomoże Ci w tym tygodniu rozwiązać problem, nad którym głowisz się już od jakiegoś czasu. Koniecznie skorzystaj z pomocy i uważnie zapamiętuj, jak należy postępować w takiej sytuacji, abyś w przyszłości umiał poradzić sobie sam.

Zdrowie:  Nie musisz się martwić o swoje zdrowie – planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, by nic nie zakłóciło Ci tego tygodnia. Bez obaw możesz więc realizować wszystkie swoje plany i zamierzenia.

Horoskop tygodniowy Ryby od 5 do 11 grudnia 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby mogą spodziewać się, że to będzie bardzo dobry tydzień, w którym dzięki perfekcyjnej komunikacji, uda Ci się nawiązać niesamowicie silną więź z kimś, kto zazwyczaj jest zamknięty i stroni od nowych znajomości. Poczujesz się wybrany.

Praca i finanse: Zapowiada się bardzo dobry tydzień – udowodnisz wszystkim, że masz rację i że Twoje pomysły nie mają sobie równych. Możesz być pewien, że doceni to zarówno szef, jak i ktoś jeszcze, kto może mieć spory wpływ na Twoją karierę.

Zdrowie: Twoje samopoczucie nie będzie sprawiało Ci w tym tygodniu żadnych problemów. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i realizować wszystkie swoje plany bez obaw, że pokrzyżują je jakeś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop tygodniowy Baran od 5 do 11 grudnia 2022

Miłość i życie prywatne: Barany  powinny wyluzować. Nie przywiązuj aż tak wielkiej wagi do tego, co bliska osoba mówi Ci w złości. Choć te słowa bywają bolesne, to Ty przecież też nie jesteś całkiem bez winy i nie raz zdarzyło Ci się powiedzieć o dwa zdania za dużo.

Praca i finanse:  Masz w tym tygodniu przewagę nad innymi i możesz osiągnąć wszystko, czego tylko zapragniesz. Musisz tylko mieć odwagę po to sięgnąć. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy są po twojej stronie – wykorzystaj to.

Zdrowie: Zadbaj w tym tygodniu o zdrowie… kogoś bliskiego. Twoje zachowanie nie wpływa pozytywnie na to, co myśli i czuje ta osoba, więc postaraj się je zmienić. Wyjdzie to na dobre nie tylko jej, lecz także Waszej relacji.

Horoskop tygodniowy Byk od 5 do 11 grudnia 2022

Miłość i życie prywatne: Byki mają przed sobą trudny dzień. Okaże się, że znów zawaliłeś coś, co jeszcze niedawno obiecywałeś odbudować. Niestety Twój limit „drugich” szans się wyczerpał. Teraz będziesz musiał ponieść konsekwencje swojego zachowania.

Praca i finanse: Nie proponuj pomysłów, które masz zamiar realizować rękami innych osób. To nieuczciwe, żeby kreować rozwiązania, w których Ty jesteś tylko autorem, a inny muszą zmierzyć się z trudnościami realizacyjnymi.

Zdrowie: Wydarzenie tego tygodnia mogą sprawić, że będziesz czuł się przygnębiony i przytłoczony wszystkimi sprawami, które w jednej chwili zwaliły Ci się na głowę. Porozmawiaj o tym z kimś bliskim, a poczujesz ulgę.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 5 do 11 grudnia 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta powinny w tym tygodniu zadbać o siebie i postarać się zrobić wszystko, by znów czuć się dobrze same ze sobą. Gwiazdy mówią, że to uczucie niebawem do was wróci i znów będziecie w pełni sił jak kiedyś.

Praca i finanse: Bądź w tym tygodniu maksymalnie profesjonalny i transparentny tak, aby nikt nie mógł Ci niczego zarzucić. Dbaj też o precyzyjną komunikację i unikaj w niej prywatnych aspektów. Skup się na sprawach zawodowych.

Zdrowie: Niestety niektórych ran, zwłaszcza tych na psychice, nie sposób wyleczyć. Możesz je jedynie zabliźnić, ale przygotuj się na to, że będą dawać o sobie znać w najmniej odpowiednim momencie. Nic na to nie poradzisz.

Horoskop tygodniowy Rak od 5 do 11 grudnia 2022

Miłość i życie prywatne: Raki powinny bardziej słuchać innych osób. Nie dziw się, jeżeli ktoś się irytuje, jeśli kompletnie nie zwracasz uwagi na to, co mówi. Dla tej osoby to sygnał, że jej potrzeby nie są dla Ciebie ważne i że nie chcesz zrobić nic, aby czuł się szczęśliwa.

Praca i finanse:  W pracy zapowiada się bardzo intensywny tydzień, więc postaw na dobra organizację. Bez niej będzie Ci trudno nad wszystkim zapanować i szybko wpadniesz w chaos, którego nie będziesz w stanie ogarnąć.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci w tym tygodniu żadnych powodów do zmartwień. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem mi realizować wszystko, co sobie zamierzyłeś. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop tygodniowy Lew od 5 do 11 grudnia 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy mają przed sobą doskonały rodzinny tydzień. Myślami będziesz już w końcówce grudnia i wspólnie z najbliższymi będziesz planować święta, sylwestra oraz uroczy rodzinny urlop na nartach.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych niestety nie wszystko będzie układać się po twojej myśli, ale tak naprawdę nie musisz się tym przejmować. Masz przecież silne zaplecze finansowe i kogoś, kto uratuje Cię z każdej opresji.

Zdrowie: Wieczorami będziesz czuć się zmęczony, jednak możesz liczyć na to, że bliska Ci osoba zadba o to, by nie trwało to długo. Relaksująca aromatyczna kąpiel oraz masaż we swoje sprawią, że szybko zapomnisz o zmęczeniu.

Horoskop tygodniowy Panna od 5 do 11 grudnia 2022

Miłość i życie prywatne: Panny nie powinny mieć pretensji do kogoś o to, że nie spełnił ich oczekiwań. Nikt nie jest ideałem i nie ma osoby, która w stu procentach byłaby ucieleśnieniem Twoich marzeń. Masz dwa wyjścia: albo zaakceptować ją taką, jaka jest, albo na zawsze zerwać kontakt. 

Praca i finanse: W tym tygodniu trudno będzie za Tobą nadążyć, bo będziesz miał tysiąc pomysłów na minutę, a każdy z nich będzie bardziej szalony od poprzedniego. Nie odrzucaj ich jednak. Wśród nich znajduje się prawdziwa perełka, którą warto zrealizować.

Zdrowie: Zamiast ciągle zamartwiać się swoim zdrowiem, po prostu idź do lekarza i upewnij się, że nic Ci nie dolega. Wmawianie sobie różnych chorób wpływa niekorzystnie na twoją psychikę, a tym samym – na cały Twój organizm.

Horoskop tygodniowy Waga od 5 do 11 grudnia 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi powinny pamiętać, że jedyną osobą, której możesz w tym tygodniu ufać, jesteś Ty sam. Niestety zawiodą Cię absolutnie wszyscy, a najbardziej najbliżsi, którzy z najgorszym momencie zostawią Cię bez pomocy. To będzie naprawdę trudny tydzień.

Praca i finanse: Nie kłóć się w tym tygodniu z szefem, bo słowne utarczki nie wyjdą Ci na dobre. Nic nimi nie ugrasz, a możesz tylko podpaść przełożonemu i popsuć sobie dobre relacje z nim. Lepiej bądź ostrożny.

Zdrowie: Ciągłe zmęczenie i brak chęci do robienia czegokolwiek może być przyczyną chronicznego stresu, którego ostatnio doświadczasz. Porozmawiaj o tym ze specjalistą, a poczujesz ulgę i bardziej optymistycznie spojrzysz na świat.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 5 do 11 grudnia 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony w tym tygodniu na własnej skórze przekonają się, jak wiele prawdy jest w powiedzeniu mówiącym, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Niestety nie możesz na nikogo w tym tygodniu liczyć – musisz poradzić sobie sam.

Praca i finanse: Możesz mieć w tym tygodniu poczucie, że napracowałeś się zupełnie bez sensu i że nawet bez Twojego wysiłku wszystko wyszłoby tak samo dobrze. Nie oceniaj się tak surowo i spójrz bardziej realnie na rzeczywistość.

Zdrowie: Będziesz potrzebował w tym tygodniu spokoju i wyciszenia. Postaraj się znaleźć jakieś ustronne miejsce, w którym nikt Ci nie będzie przeszkadzał, i poświęć wieczory tylko sobie. Poukładaj w głowie myśli i postaraj się odprężyć.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 5 do 11 grudnia 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce poczują się zrezygnowane. Będziesz miał w tym tygodniu poczucie, że nie chce Ci się już starać i poznawać nowych osób, skoro każda Twoja bliższa znajomość do tej pory kończyła się fiaskiem. Póki nie przezwyciężysz tego myślenia, nic się nie zmieni.

Praca i finanse:  Będziesz mieć w tym tygodniu okazje nawiązać zawodową znajomość z kimś, kto jest znaną i cenioną osobą w Twojej branży. Postaraj się jak najlepiej zaprezentować, bo ta osoba może Ci pomóc rozwinąć Twoją karierę.

Zdrowie: Będą w tym tygodniu dopadać Cię czarne myśli i wysysać z Ciebie resztki optymizmu. Postaraj się ich pozbyć. Poćwicz, poczyta książkę lub porozmawiaj z kimś, z kim możesz być szczery, i nie pozwól, by zły nastrój się potęgował.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 5 do 11 grudnia 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożec nie powinien liczyć na to, że ktoś, kogo kiedyś potraktowały bez szacunku i z premedytacją skrzywdziły, da się teraz przeprosić. Są rzeczy, których nie można załatwić zwykłym „przepraszam”, zwłaszcza jeśli to tylko słowo.

Praca i finanse: To dobry moment na przeliczenie domowego budżetu i zaplanowanie wydatków na najbliższe tygodnie, zwłaszcza że święta i Nowy Rok tuż-tuż, a Ty masz przecież szeroko zakrojone plany na ten okres.

Zdrowie: Gwiazdy ześlą Ci w tym tygodniu spokój ducha i poczucie szczęścia, które spotęguje obecność najbliższych. Możesz bez obaw snuć plany, nawet te dalekosiężne i mieć pewność, że wszystko jak zawsze pójdzie po Twojej myśli.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris