Zamknij

Horoskop tygodniowy od 28 listopada do 4 grudnia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

28.11.2022 00:01

Poznaj horoskop tygodniowy od 28 listopada do 4 grudnia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień.

Horoskop tygodniowy od 28 listopada do 4 grudnia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 28 listopada do 4 grudnia 2022 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 28 listopada do 4 grudnia 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki mogą spodziewać się, że sprawy sercowe zaczną im  się w tym tygodniu wymykać spod kontroli, a Ty nie będziesz już sam wiedziała ani czego pragniesz, ani w którą stronę chcesz zmierzać. Gwiazdy mówią, że odpowiedzi na wszystkie pytania są w Tobie. Musisz je tylko odnaleźć.

Praca i finanse:  Nie spóźniaj się na spotkania, a te, których jesteś organizatorem, zaczynaj o czasie, bo w przeciwnym razie inni mogą pomyśleć, że ich lekceważysz  i nie szanujesz ich czasu. To niezbyt profesjonalne zachowanie.

Zdrowie:  Możesz być w tym tygodniu niespokojny i czuć się zagubiony. To skutek niezbyt korzystnego wpływu Marsa w Twoim znaku. Gwiazdy radzą, byś znalazł sposób na odnalezienie wewnętrznej równowagi. Dobrym pomysłem może okazać się joga.

Horoskop tygodniowy Ryby od 28 listopada do 4 grudnia 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby nie powinny naciskać na kogoś, by złożył im ważną i długoterminową deklarację, jeśli widzisz, że albo nie ma na to ochoty, albo nie jest na to gotowy. Taka wymuszona obietnica nie będzie zbyt wiele warta.

Praca i finanse: Pewien sekret, który został Ci powierzony, sprawi, że będziesz podenerwowany i nie będziesz się mógł na niczym skupić. Jeśli chcesz poczuć ulgę, podziel się nim z kimś. Wybierz tylko odpowiednią, zaufaną osobę.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci w tym tygodniu żadnych problemów. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, by wszelkie nieprzyjemne dolegliwości trzymały się od Ciebie z daleka. Nie zmarnuj tego.

Horoskop tygodniowy Baran od 28 listopada do 4 grudnia 2022

Miłość i życie prywatne: Barany w tym tygodniu poczują, jak bliskie przyjaźnie stają się coraz odleglejsze i coraz mniej w nich emocji. To doskonały tydzień, by zadbać o te relacje i zrobić coś, co tchnie w nie nowe życie. Oczywiście jeśli nadal Ci na nich zależy.

Praca i finanse:  Wydawało Ci się, że swój zawodowy cel niemalże trzymasz już w rękach, a zostałeś z niczym? Zastanów się, czy liczysz na odpowiednich ludzi i czy nie zawiódł Cię ktoś, w kim pokładałeś wielkie nadzieje.

Zdrowie:  Nie będziesz mieć w tym tygodniu powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Wszystko będzie się układać po Twojej myśli, a Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, ześle Ci dobrą energię i radość.

Horoskop tygodniowy Byk od 28 listopada do 4 grudnia 2022

Miłość i życie prywatne: Byki będą w tym tygodniu szukały pretekstu, by odezwać się do kogoś, za kim bardzo tęsknią. Wcale jednak nie musisz! Odezwij się tak po prostu, bez wymyślania fałszywych powodów. Przyznaj, co czujesz.

Praca i finanse:  W tym tygodniu nie będziesz w stanie przezwyciężyć rozleniwienia i zbliża się już koniec roku, Ty wciąż stoisz w miejscu i nie wiesz, w którą ruszyć stronę. Najwyższy czas to zmienić i ułożyć plan działania.

Zdrowie:  Będziesz w tym tygodniu w dobrej formie i nie będziesz mieć powodów do narzekania na swoje zdrowie. Gwiazdy ześlą Ci witalną energię i siłę, więc wystarczy, że to wykorzystasz, a zrealizujesz wszystko, co sobie postanowisz.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 28 listopada do 4 grudnia 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta w tym tygodniu wprost nie będą mogły opędzić się od adoratorów. Twój czarujący uśmiech będzie przyciągał jak magnes, Ty jednak nie będziesz nikim zainteresowany. Jeśli nie poczułeś szybszego bicia serca, skoda tracić czas.

Praca i finanse: Jeśli chcesz zdobyć coś, co ma dla Ciebie dużą wartość, musisz postępować rozważnie i metodycznie. Nie spiesz się. Obserwuj, wyciągaj wnioski i układaj plan działania, a gdy nadarzy się odpowiednia okazja – idź po to jak po swoje.

Zdrowie:  Będziesz w tym tygodniu w bardzo dobrej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Merkury, który się w tym tygodniu Tobą opiekuje, sprawi, że będziesz cieszyć się doskonałym zdrowiem, a także spokojem i harmonią wewnętrzną.

Horoskop tygodniowy Rak od 28 listopada do 4 grudnia 2022

Miłość i życie prywatne: Raki powinny pamiętać, że zemsta najlepiej smakuje na zimno. Nawet jeśli będziesz miał w tym tygodniu do niej okazję, gwiazdy radzą, byś zaczekał i nie robił niczego pochopnie. Nadarzy się jeszcze lepsza sytuacja, a wtedy zatriumfujesz.

Praca i finanse:  Jeśli będziesz działać chaotycznie, bez planu ani bez wyraźnie określonego celu, w końcu zaczniesz kręcić się w kółko i donikąd nie dojdziesz. Czas zacząć robić wszystko bardziej metodycznie, a mniej spontanicznie.

Zdrowie: Planetarna aura Ci sprzyja, więc nie musisz martwić się o swoje zdrowie. Gwiazdy zapewnią Ci świetne samopoczucie i dobrą kondycję. Warto to wykorzystać i zaplanować sobie po południu aktywny wypoczynek.

Horoskop tygodniowy Lew od 28 listopada do 4 grudnia 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy  będą mieć teraz twardy orzech do zgryzienia. Bliska Ci osoba będzie w tym tygodniu dla Ciebie niezwykle miła i czarująca, a Ty zaczniesz… być podejrzliwy. Gwiazdy mówią, że Twoja intuicja się nie myli – coś jest na rzeczy. Nagła adoracja może być wynikiem wyrzutów sumienia.

Praca i finanse: Czeka Cię w tym tygodniu poważna rozmowa z szefem na temat Twojego wynagrodzenia oraz zakresu obowiązków. Niestety nie będziesz zadowolony z finału tej rozmowy ani z ustaleń, które zostaną na niej zrobione.

Zdrowie: Nie będziesz w tym tygodniu w najlepszej formie. Wydarzenia tego tygodnia, zwłaszcza te w pracy, skutecznie popsują Ci humor i sprawią, że będziesz miał ochotę uciec na drugi koniec świata.

Horoskop tygodniowy Panna od 28 listopada do 4 grudnia 2022

Miłość i życie prywatne: Panny mogą spodziewać się, że ktoś zarzuci im w tym tygodniu brak spontaniczności, a Ty w głębi serca będziesz musiał przyznać, że ma rację. Nie martw się tym jednak – wszystkiego można się nauczyć, jeśli tylko się chce. Zwłaszcza jeśli znajdziesz dobrego nauczyciela.

Praca i finanse:  Będziesz w tym tygodniu ospały i rozleniwiony, a wszystko będzie Ci szło jak po grudzie. Zastrzyk energii do działania gwiazdy ześlą Ci dopiero w drugiej części tygodnia. Rano musisz więc poratować się dużą mocną kawą.

Zdrowie:  Nie będziesz w tym tygodniu mieć powodów do narzekania na swoje zdrowie. Planetarna aura będzie Ci sprzyjać. Nie przejmuj się obniżoną energią na początku tygodnia – gwiazdy ześlą Ci mnóstwo sił witalnych po południu. Wykorzystaj to.

Horoskop tygodniowy Waga od 28 listopada do 4 grudnia 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi muszą pamiętać, że w sprawach sercowych nie da się wszystkiego zaplanować, choć tak bardzo to lubisz. Musisz jednak przywyknąć do tego, że uczucia to nie zadania w pracy, które można ułożyć w sztywny harmonogram.

Praca i finanse: Dzisiejszy tydzień w pracy może być dla Ciebie ciężki, ale możesz liczyć na wsparcie Twojego zespołu. Twoi współpracownicy nie tylko pomogą Ci wykonać Twoje obowiązki, lecz także poprawią Ci humor.

Zdrowie:  Będziesz w tym tygodniu w dobrym nastroju, a twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci żadnych kłopotów. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i nie musisz o nic martwić. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 28 listopada do 4 grudnia 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony nie powinny wspominać w tym tygodniu nieudanych spraw z przeszłości, bo położą się one cieniem na ich teraźniejszość i mogą zniszczyć ważną dla Ciebie relację. Zamknij za sobą ten rozdział i patrz w przyszłość.

Praca i finanse: W pracy wszystko będzie układać się po twojej myśli. Wszystko, czego się dotkniesz, będzie wychodziło Ci lepiej niż dobrze, co wzbudzi uznanie szefa i lekką zazdrość współpracowników. Nie przejmuj się tym jednak.

Zdrowie:  Na wieczór zaplanuj sobie odpoczynek i nie forsuj swojego organizmu. Potrzebujesz teraz relaksu i spokoju. Gwiazdy radzą byś słuchał tego, co podpowiada Ci twój organizm. On wie najlepiej, co dla niego dobre.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 28 listopada do 4 grudnia 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce będą marzyć o porywającym romansie jak z hollywoodzkich filmów. Los da Ci taką okazję. Zastanów się jednak, czy warto. A co jeśli się zakochasz, a rozstanie okaże się potem dla Ciebie bardzo bolesne?

Praca i finanse: W pracy zapowiada się w tym tygodniu spokojny i dobry tydzień. Wszystko będzie toczyć się swoim rytmem, a Ty poczujesz już atmosferę zbliżającego się weekendu. Nie osiadaj tylko na laurach i pracuj wytrwale do końca tygodnia.

Zdrowie:  Mroczki, które widzisz przed oczami wieczorem przed pójściem spać, mogą być zarówno objawem przemęczenia, jak i zwiastunek poważniejszych kłopotów ze zdrowiem. Nie bagatelizuj tego i skonsultuj się z okulistą.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 28 listopada do 4 grudnia 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożec w tym tygodniu poczuje, jak bardzo brakuje mu pewnej osoby, którą kiedyś odprawiłeś z kwitkiem, licząc na to, że wróci, kiedy tylko pstrykniesz palcami. Niestety, Koziorożcu, źle oceniłeś sytuację, a zwłaszcza – tę osobę.

Praca i finanse:  Szef zadba o to, byś w tym tygodniu się nie nudził, i przygotuje dla Ciebie listę zadań długą jak egipski papirus. Będzie też oczekiwał, że wszystko skończysz przed weekendem, więc pracuj wytrwale – nie masz dużo czasu.

Zdrowie:  Zauważyłeś na swoim ciele więcej pieprzyków i piegów? Warto iść do dermatologa i pozwolić obejrzeć je specjaliście. Duża ekspozycja na słońce, którego w te wakacje nie unikałeś, mogła mieć fatalny wpływ na kondycję Twojej skóry.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris