Zamknij

Horoskop tygodniowy od 24 do 30 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

24.10.2022 00:01

Poznaj horoskop tygodniowy od 24 do 30 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień.

Horoskop tygodniowy od 24 do 30 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 24 do 30 października 2022 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 24 do 30 października 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki będą w tym tygodniu wyjątkowo przejmował się domowymi obowiązkami i zaległościami. Gwiazdy zalecają więcej luzu – i tak nie masz wpływu na wszystko, więc nie martw się zbytnio i ciesz się tym dniem.

Praca i finanse:  To dobry tydzień, by zastanowić się na nad tym, jak wykorzystać swój potencjał i co zrobić, by być jeszcze bardziej wartościowym pracownikiem na rynku pracy. Kursy, szkolenia i wszystko, co podnosi Twoje kompetencje to zdecydowanie dobry pomysł.

Zdrowie: Na wieczory zaplanuj sobie czas na odpoczynek. Zrób to, co lubisz najbardziej i staraj się wyłączyć myślenie o kłopotach i problemach mijającego dnia. Relaks jest Ci zdecydowanie potrzebny.

Horoskop tygodniowy Ryby od 24 do 30 października 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby nie powinny marnować czasu na myślenie o tym, co było wczoraj, co poszło nie ta i jak mogłeś tego uniknąć. To tylko skutecznie zepsuje Ci humor i sprawi, że nie wykorzystasz w pełni czasu, który jest ci dany. Zamknij drzwi z napisem „wczoraj” i żyj chwilą.

Praca i finanse:  Pamiętaj, że każda porażka to lekcja, którą daje Ci los tylko po to, byś w przyszłości nie popełnił błędów. Wszystkie niepowodzenia tego tygodnia potraktuj właśnie jak taka lekcję i zamiast się nimi załamywać, po prostu wyciągnij wnioski.

Zdrowie: Koniecznie zadbaj o relaks, zwłaszcza w sferze psychicznej. Dobrym pomysłem będzie ćwiczenie jogi. Już kilkuminutowy trening może sprawić, że poczujesz, jak całodniowy stres schodzi z Ciebie.

Horoskop tygodniowy Baran od 24 do 30 października 2022

Miłość i życie prywatne: Barany  mają szczęście, bo planetarna aura sprzyja uczeniu się i próbowaniu nowych rzeczy. Niewykluczone, że odkryjesz teraz swoje nowe hobby, które pochłonie Cię bez reszty i sprawi, że poczujesz nowe pokłady energii.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się spokojny i miły tydzień. Będziesz mógł bez pośpiechu zająć się wypełnianiem swoich codziennych obowiązków, a wszystko pójdzie Ci sprawnie i szybko. Gwiazdy mówią, że w piątek uda Ci się skończyć wcześniej.

Zdrowie:  Nie będziesz miał teraz powodów do narzekania na swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zsyłają mnóstwo dobrej energii i pozytywnego myślenia, dzięki któremu z optymizmem będziesz patrzył w przyszłość.

Horoskop tygodniowy Byk od 24 do 30 października 2022

Miłość i życie prywatne: Byki mogą spodziewać się, że planetarna aura sprzyja ciekawym dyskusjom na ważne życiowe tematy. W czasie takiej rozmowy dowiesz się o bliskiej Ci osobie znacznie więcej niż przez wiele lat waszej znajomości i spojrzysz na nią z zupełnie innej strony.

Praca i finanse:  W pracy przygotuj się na intensywny tydzień pełen niespodziewanych zwrotów akcji i zmian decyzji szefa, za którymi będziesz musiał nadążyć. Uzbrój się w cierpliwość i trzymaj nerwy na wodzy. Twoim największym sprzymierzeńcem jest spokój i opanowanie.

Zdrowie: Na popołudnia zaplanuj sobie czas na aktywność fizyczną. Choć będziesz wyczerpany po intensywnym dniu w pracy, gwiazdy mówią, że ruch dobrze Ci zrobi i pomoże odprężyć się zarówno Twojemu ciału, jak i umysłowi.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 24 do 30 października 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta powinny pamiętać, że ludzie są zawsze najbardziej zaskoczeni, kiedy zaczynasz ich traktować tak jak oni traktują Ciebie. Dlatego nie przejmuj się pretensjami o nie wiadomo co pewnej osoby z Twojego otoczenia. Widocznie zasłużyła sobie na to.

Praca i finanse: Gwiazdy radzą, byś unikał bezsensownych dyskusji z kimś, kto i tak się nie zna na tym, o czym mówi. Lepiej działaj na własną rękę. Udowodnisz dzięki temu wszystkim, że to ty miałeś rację.

Zdrowie: Nie będziesz musiał martwić się o swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zsyłają dobre samopoczucie i pozytywny nastrój. Możesz bez przeszkód realizować wszystkie swoje plany.

Horoskop tygodniowy Rak od 24 do 30 października 2022

Miłość i życie prywatne: Raki będą mieć dość natrętnych i męczących pytań kogoś wścibskiego. Gwiazdy mówią, że często najlepszą odpowiedzią jest po prostu milczenie, które niejednokrotnie wyraża więcej niż słowa.

Praca i finanse:  W pracy unikaj plotek i wplątywania się w intrygi, które będzie tworzyć ktoś z Twojego zespołu. Takie koalicje przeciw innym nigdy nie wychodzą na dobre, a mogą zepsuć Twoje relacje z pozostałymi współpracownikami.

Zdrowie: Pod koniec tygodnia poczujesz, że masz wszystkiego dość i zapragniesz pobyć samemu. Twoi bliscy mogą tego nie rozumieć i poczuć się urażeni. Nie przejmuj się tym jednak i dbaj o siebie i swoje potrzeby.

Horoskop tygodniowy Lew od 24 do 30 października 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy  powinny pamiętać, że każdy dostaje w życiu to, na co zasługuje i to na co sobie zapracował. Jeśli przez lata czekałeś tylko aż ktoś zorganizuje Ci Twoje życie za Ciebie, nie dziw się, ze teraz ono wygląda nie tak jakbyś tego chciał.

Praca i finanse:  W pracy dasz się wciągnąć się w bezsensowne dyskusje na temat decyzji, które podjął Twój szef. Z Twoich ust padnie kilka ostrych i niezbyt elegancki słów, które dotrą do uszu przełożonego. Będziesz musiał ponieść konsekwencje swojego ciętego języka.

Zdrowie:  Problem z utrzymaniem prawidłowej wagi może mieć wiele przyczyn. Jeśli mimo zdrowej diety i odpowiedniej dawki ruchu, nadal przybierasz na wadze i ledwo mieścisz się w swoje ubrania, skonsultuj się z lekarzem, bo problem może być poważniejszy.

Horoskop tygodniowy Panna od 24 do 30 października 2022

Miłość i życie prywatne: Panny powinny pamiętać, że często trudny czas często prowadzi do najpiękniejszych chwil naszego życia. Choć ten tydzień może nie być dla Ciebie najlepszy, to gwiazdy mówią, że na jego końcu czeka Cię nagroda za poniesiony trud.

Praca i finanse:  W pracy możesz spodziewać się w tym tygodniu pochwały od szefa, który doceni Twoją sumienność i zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków. Zostaniesz postawiony za wzór i przykład dla innych pracowników.

Zdrowie: W tym tygodniu daj sobie trochę więcej luzu. Nie przejmuj się mało ważnymi rzeczami, takimi jak nieposprzątane mieszkanie czy przypalony obiad i po prostu odpocznij. Pomyśl o sobie, zrób coś, co sprawia Ci przyjemność. Należy Ci się to po dość intensywnym czasie.

Horoskop tygodniowy Waga od 24 do 30 października 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi nie powinny przejmować się teraz osobą, która będzie próbowała celowo sprawić im przykrość. Wzrusz ramionami i idź swoją własną drogą. Gwiazdy mówią, że pewnego dnia łzy wrócą do tego, kto je spowodował.

Praca i finanse: W pracy ktoś będzie próbował podstawić Ci nogę i będzie czekał na Twoje niepowodzenie. Uważaj i miej się na baczności. Gwiazdy mówią, że jeśli będziesz wystarczająco ostrożny, uda Ci się uniknąć kłopotów.

Zdrowie: Nie będziesz mieć teraz kłopotów ze zdrowiem. Gwiazdy Ci sprzyjają, a planetarna aura pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie i zapewni Ci mnóstwo dobrej energii. Możesz bez przeszkód realizować to, co sobie zamierzyłeś.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 24 do 30 października 2022

Miłość i życie prywatne: Skorpiony będą mieć teraz poważny sercowy dylemat. Aby go rozwiązać, posłuchaj swojej intuicji i pamiętaj, że od byciu samemu gorsze jest bycie z kimś, przy kim czujesz się samotny. Kieruj się tym, co podpowiada Ci serce i nie rób niczego na siłę.

Praca i finanse:  Staniesz się w tym tygodniu obiektem żartów i drwin. Nie przejmuj się tym jednak. To ktoś zawistny próbuje w ten sposób podbudować swoje ego, bo zazdrości Ci sukcesów i dobrej passy, którą będziesz się cieszył.

Zdrowie: Uważaj na schodach. Jeden nieuważny krok może skończyć skręceniem kostki, co przysporzy Ci wielu kłopotów. Bądź ostrożny i nie spiesz się – lepiej się spóźnić, niż zwichnąć nogę.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 24 do 30 października 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce mogą usłyszeć kilka przykrych słów na swój temat, które będą absolutnie nieuzasadnione. Nie przejmuj się tym jednak i pamiętaj, że to, co myślą o Tobie inni, to nie Twoje zmartwienie.

Praca i finanse:  W pracy przyda Ci się teraz powściągliwość i opanowanie, bo ktoś będzie próbował wyprowadzić Cię z równowagi. Nie pozwól na to i zachowuj się profesjonalnie bez względu na to, co się wydarzy.

Zdrowie: Nie musisz martwić się  swoje zdrowie. Gwiazdy mówią, że na Twoim niebie nie widać żadnych czarnych chmur ani nieprzyjemnych dolegliwości, które mogłyby zakłócić Ci spokój. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 24 do 30 października 2022

Miłość i życie prywatne: Koziorożec powinny docenić, kiedy ktoś poświęca im swój czas, bo daje coś, czego już nigdy nie odzyska. Zrewanżuj się tym samym, bo nie wypada wyłącznie brać, nie dając nic w zamian. Gwiazdy mówią, że to doskonały moment, by wcielić tę zasadę w życie.

Praca i finanse: Złe przeczucia dotyczące Twojej przyszłości zawodowe, będą towarzyszyć Ci od początku tygodnia, przez o będzie Ci trudno skupić się na pracy. Postaraj się jednak jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki, bo od tego może zależeć Twój dalszy los w firmie.

Zdrowie: Jeśli czujesz wewnętrzny niepokój i niezdefiniowany lęk dotyczący przyszłości, gwiazdy radzą, byś porozmawiał z kimś, kto doskonale opanował umiejętności coachingowe i jednym zdaniem potrafi postawić do pionku nawet największych malkontentów.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris