Zamknij

Horoskop tygodniowy od 23 do 29 stycznia 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

23.01.2023 00:10

Poznaj horoskop tygodniowy od 23 do 29 stycznia 2023 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień.

Horoskop tygodniowy od 23 do 29 stycznia 2023 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 23 do 29 stycznia 2023 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 23 do 29 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Wodniki nie powinny przejmować się ludźmi, którzy ich nie lubią i są dla nich nieżyczliwi. Większość z nich prawdopodobnie nie lubi siebie samych i szuka po prostu obiektu, w stronę którego będą mogli skierować swoją frustrację.

Praca i finanse: Zdaj się w tym tygodniu na los i nie walcz z przeznaczeniem. Jeśli coś nie było Ci pisane, nie wydarzy się bez względy na to, jak bardzo będziesz się starał. Podejdź do tego ze spokojem i nie frustruj się.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu pod opieką Jowisza, a to bardzo dobry znak. Jeśli tylko zaakceptujesz to, co niesie Ci los, każdy dzień minie Ci bezstresowo, w dobrym zdrowiu i wspaniałym samopoczuciu.

Horoskop tygodniowy Ryby od 23 do 29 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Ryby powinny być czujne. Pamiętaj, że jeśli Ty nie dasz ciepła i zrozumienia bliskiej Ci osobie, zrobi to ktoś inny, ale wtedy dla Ciebie w jej sercu może nie być już miejsca. Uważaj, by nie stracić tego, co masz i co jest dla Ciebie cenne.

Praca i finanse:  Nie unoś się, jeśli ktoś delikatnie zasugeruje, że się pomyliłeś lub zrobiłeś coś niewłaściwie. Te uwagi nie mają na celu wyrządzenia Ci krzywdy, tylko są życzliwą informacją o tym, co możesz poprawić.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie dawać Ci w tym tygodniu większych powodów do narzekań. Będziesz w dobrej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Możesz więc spokojnie realizować wszystkie swoje plany.

Horoskop tygodniowy Baran od 23 do 29 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Barany nie powinny pozwolić w tym tygodniu nikomu odebrać sobie dziecięcej radości, którą noszą w sobie. To, że ktoś nie potrafi już cieszyć się z niczego, nie znaczy, że Ty musisz się upodabniać do tej osoby. Bądź sobą.

Praca i finanse: Jeśli ktoś w pracy Cię irytuje, a Ty nie jesteś w stanie nad tym zapanować, po prostu unikaj tej osoby i postaraj się, abyście musieli jak najmniej ze sobą współpracować. Dzięki temu uda Ci się zmniejszyć poziom stresu w pracy.

Zdrowie: Wieczoru zarezerwuj na odpoczynek i relaks, bo intensywność tego tygodnia sprawi, że ubiegły weekend stanie się tylko odległym wspomnieniem. Dobrym pomysłem będzie czas spędzony przy ulubionej muzyce w towarzystwie bliskiej osoby.

Horoskop tygodniowy Byk od 23 do 29 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Byki powinny pamiętać, o starym przysłowiu, które mówi „Uważaj, czego pragniesz, bo może się to spełnić”. W tym tygodniu ziści się jedno z Twoich marzeń, Ty jednak nie będziesz do końca zadowolony z takiego obrotu spraw.

Praca i finanse: Będziesz miał w tym tygodniu ten komfort, że będziesz mógł wybrać sobie ludzi, z którymi chcesz współpracować. Zamiast kierować się prywatnymi sympatiami, kompletując zespół, zwróć uwagę na kompetencje tych osób.

Zdrowie: Poczujesz w tym tygodniu, że po spotkaniach z pewną osobą, stajesz się smutny i pozbawiony swojego naturalnego wigoru. Uważaj, to może być wampir energetyczny, który przelewa na Ciebie swoje negatywne emocje, wysysając radość życia.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 23 do 29 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta w tym tygodniu docenią wszystkich swoich przyjaciół.  Pamiętaj, że możesz skontaktować się z nimi zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz, a oni nigdy nie odmówią Ci swojej uwagi i okażę szczerą troskę oraz zaoferują pomoc.

Praca i finanse: To będzie dość intensywny, ale za to owocny tydzień Twój kalendarz będzie po brzegi wypełniony spotkaniami, ale dzięki doskonałej organizacji pracy ze wszystkim świetnie sobie poradzisz.

Zdrowie: Poczujesz w tym tygodniu wyraźnie, że planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy dbają o Twoją dobra kondycję zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Będziesz cieszyć się wewnętrznym spokojem, pozytywną energię i radością, której nie da się nie zauważyć.

Horoskop tygodniowy Rak od 23 do 29 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Raki czeka trudny tydzień. Pamiętaj, że co Cię nie zabije, to Cię wzmocni. Każde sercowe rozczarowanie sprawia, że dowiadujesz się o sobie czegoś nowego, a także stajesz nieco inną, bardziej świadomą swoich uczuć osobą.

Praca i finanse: W tym tygodniu poczujesz przypływ pewności siebie i samozadowolenia. To dobrze, uważaj jednak, żeby nie popaść w narcyzm i nie zacząć zadzierać nosa. Nikt nie lubi przecież osób zarozumiałych.

Zdrowie: Nie zmarnuj dobrej energii, którą zsyłają Ci gwiazdy. Mimo że ten tydzień może nie należeć do najłatwiejszych, będziesz miał siłę, by stawić czoła przeciwnościom losu i mimo nich cieszyć się tym dniem.

Horoskop tygodniowy Lew od 23 do 29 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Lwy powinny przemyśleć jedną ze swoich relacji. Jeśli za kimś nie tęsknisz i brak obecności tej osoby nie robi na Tobie kompletnie żadnego wrażenia, zastanów się, czy to na pewno jest relacja, o jakiej marzyłeś. Szkoda czasu na bycie z kimś, kogo tak naprawdę nie kochasz.

Praca i finanse: To będzie klasyczny szewski poniedziałek – wszystko będzie leciało Ci z rąk i nic nie będzie układało się po Twojej myśli. Szef natomiast zadba o to, by Ci się nie nudziło i byś miał pod dostatkiem nowych zadań.

Zdrowie:  Planetarna aura Ci w tym tygodniu nie sprzyja, a potężny ból głowy, który dopadnie Cię z samego rana, sprawi, że jedyne czego będziesz pragnął, to to, by ten tydzień skończył się jak najszybciej. Niestety potrwa dość długo i będzie wymagający.

Horoskop tygodniowy Panna od 23 do 29 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Panny muszą pamiętać, że ich największą zaletą jest dobre serce, a największą wadą to, że za często jest zbyt dobre. W tym tygodniu pomyśl przede wszystkim o sobie – swoich uczuciach i dobrej kondycji psychicznej. Kieruj się swoim dobrem.

Praca i finanse: Pozytywne wydarzenia w Twojej karierze zawodowej czekają już za najbliższym zakrętem. Ty jednak będziesz wolał w tym tygodniu siedzieć w miejscu. Musisz mieć świadomość, że jeśli sam nie zrobisz kroku naprzód, nic się nie zmieni.

Zdrowie: Nie musisz martwić się w tym tygodniu o swoje zdrowie – wszystko będzie układać się po twojej myśli. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci dobrą energię. Koniecznie wykorzystaj ją do działania i realizacji swoich planów.

Horoskop tygodniowy Waga od 23 do 29 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Wagi powinny być bardziej wyrozumiałe. Nie obrażaj się za coś, za co nie chciałbyś, aby ktoś obraził się na Ciebie. Postaraj się zachować dystans do wszystkiego, a zwłaszcza do siebie. Nieprzyjemne sytuacje najlepiej obracaj w żart.

Praca i finanse: Nie ufaj w tym tygodniu przesadnie nikomu i nie zwierzaj się współpracownikom ze swoich sekretów, nawet jeśli macie dobre relacje, bo nigdy nie wiesz, kiedy te informacje zostaną wykorzystane przeciwko Tobie.

Zdrowie: Jeśli zdobędziesz się w tym tygodniu na więcej luzu i dystansu do siebie, ten tydzień minie Ci spokojnie i bezstresowo. W sytuacjach stresowych postaraj się zapanować nad nerwami – policz do dziesięciu i opanuj się.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 23 do 29 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Skorpiony powinny zebrać się na odwagę. Nie czekaj, aż ktoś, na kim Ci zależy, zrobi pierwszy krok, bo możesz się nie doczekać. Idź odważnie po to, czego pragniesz i nie zwlekaj, bo ktoś może Ci to sprzątnąć sprzed nosa.

Praca i finanse: Postaw w tym tygodniu na pracę zespołową. Choć jesteś indywidualistą i nie bardzo jest Ci to w smak, gwiazdy mówią, że razem osiągniecie w tym tygodniu więcej i szybciej niż gdy każdy będzie pracował osobno.

Zdrowie: Nie szukaj wymówek, by zrobić wreszcie coś ze swoją sylwetką. Kiepska pogoda czy zmęczenie to tylko wykręty. Wystarczy kilkuminutowy trening w domu, by wyglądać i czuć się lepiej. Klucz do sukcesu to systematyczność.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 23 do 29 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Strzelce muszą popracować nad sobą. Jeśli nie potrafisz komuś zaufać i ciągle go kontrolujesz, nie licz na to, że uda Wam się zbudować głębszą relację. Zaufanie jest podstawą każdego związku, a bez niego daleko nie zajedziecie.

Praca i finanse: Jeśli rano przed pójściem do pracy ściska Cię w gardle i zaczyna boleć brzuch, może warto zastanowić się nad zmianą miejsca zatrudnienia? Jeśli obecna praca tak bardzo Cię stresuje, może się to odbić na Twoim zdrowiu.

Zdrowie: Możesz w tym tygodniu odczuwać pewne nieprzyjemne dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Zwróć szczególną uwagę na swoją dietę i zadbaj o to, by była lekkostrawna i nie zawierała zbyt wielu tłuszczów nasyconych.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 23 do 29 stycznia 2023

Miłość i życie prywatne: Koziorożec będzie miał w tym tygodniu bolesne zderzenie z rzeczywistością. Jeśli jesteś zbyt zajęty, by znaleźć dla kogoś czas, zrobi to ktoś inny. Nie oczekuj jednak, że ta osoba będzie nadal na Ciebie czekać.

Praca i finanse: Jeśli liczysz na to, że wejście w nowy tydzień po weekendzie będzie przyjemne i łagodne, to bardzo się rozczarujesz. Poranek zaatakuje Cię pilnymi i ważnymi zadaniami, które będziesz musiał wykonać jak najszybciej.

Zdrowie: Będziesz odczuwał w tym tygodniu złość i frustrację z powodu tego, że ktoś nie chce zrobić tego, czego oczekujesz. Musisz się jednak nauczyć, że tupanie nóżką na nic się nie zda, a czas, który miałeś, by dostać to, czego pragniesz, bezpowrotnie minął.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2023 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris