,

Horoskop tygodniowy od 20 do 26 marca 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

20.03.2023 00:01

Poznaj horoskop tygodniowy od 20 do 26 marca 2023 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak minie ci ten tydzień.

Horoskop tygodniowy od 20 do 26 marca 2023 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 20 do 26 marca 2023 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 20 do 26 marca 2023

Miłość i życie prywatne: Wodniki w tym tygodniu, zwłaszcza w pierwszej jego części, będą dość nerwowe. Byle drobiazg może Cię zirytować i doprowadzić do podjęcia decyzji, które mogą okazać się dla Ciebie fatalne w skutkach. Gwiazdy zalecają rozsądek i spokój. Jeśli się chwilę zastanowisz, uda Ci się rozwiązać każdy problem.

Praca i finanse:   Pośpiech i władczy ton nie wyjdą Ci w tym tygodniu na dobre, a wręcz przeciwnie – mogą sprawić, że zrazisz do siebie współpracowników. Gwiazdy radzą, byś postawił na zrozumienie i empatię, dzięki którym zyskasz znacznie więcej.

Zdrowie: Za sprawą niezbyt korzystnego układu Marsa w Twoim znaku możesz w tym tygodniu być nadmiernie nerwowy i wybuchowy. Gwiazdy zalecają dużo aktywności fizycznej, która pomoże Ci rozładować negatywne emocje.

Przeczytaj także: Horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 20 do 26 marca 2023

Miłość i życie prywatne: Ryby w związkach mogą w tym tygodniu liczyć na miłe chwile spędzone u boku partnera. Znów poczujesz motyle w brzuchu i przyjemny dreszczyk emocji. Single powinny rozglądać się uważnie wokół siebie, bo miłość w tym tygodniu zapuka do Waszych drzwi.

Praca i finanse: Początek tygodnia zapowiada się dość intensywnie, przez co możesz czuć się zmęczony i mieć poczucie, że dramatycznie potrzebujesz odpoczynku. Gwiazdy radzą, byś w drugiej połowie tygodnia wziął krótki urlop i nieco odpoczął, najlepiej na łonie natury.

Zdrowie: W tym tygodniu nie będziesz mieć żadnych kłopotów ze zdrowiem. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zapewniają mnóstwo dobrego samopoczucia i wyśmienitego humoru. Wykorzystaj dobrze ten dar gwiezdnych konstelacji.

Horoskop tygodniowy Baran od 20 do 26 marca 2023

Miłość i życie prywatne: Barany  mogą być pewne, że ten tydzień zapowiada się spokojnie i bez większych turbulencji. Barany w związkach będą świetnie dogadywać się z partnerem, który wreszcie doceni Waszą relację. Single mogą spodziewać się udanej randki pod koniec tygodnia.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się spokojny i przyjemny tydzień. Nie będziesz mieć żadnych kłopotów z realizacją swoich zawodowych obowiązków. Dobrym pomysłem będzie też wzięcie krótkiego urlopu i spędzenie większej ilości czasu z bliskimi. Najlepiej zrobić to w drugiej połowie tygodnia.

Zdrowie:  W tym tygodniu nie musisz się martwić o swoje zdrowie. Żadne nieprzyjemne dolegliwości nie pokrzyżują Ci Twoich planów. Planetarna aura będzie Ci szczególnie sprzyjać zwłaszcza w drugiej połowie tygodnia, więc warto dobrze wykorzystać te dni.

Horoskop tygodniowy Byk od 20 do 26 marca 2023

Miłość i życie prywatne: Byki mają przed sobą wyjątkowo trudny pod względem emocjonalnym i uczuciowym tydzień. Czekają Cię ważne decyzje do podjęcia, które wcale nie będą łatwe, a których nie da się już odłożyć na później. Uzbrój się w cierpliwość.

Praca i finanse: Początek tygodnia będzie nerwowy i pełen napiętej atmosfery, ponieważ szef będzie oczekiwał, że wszystkie zadania wykonasz przed weekendem. Jeśli tylko od poniedziałku sumiennie zabierzesz się do pracy, nie powinieneś mieć z tym problemu.

Zdrowie: Pod koniec tygodnia poczujesz spadek formy i uznasz, że bardzo potrzebujesz odpoczynku. Spróbuj wynegocjować z szefem krótki urlop – gwiazdy mówią, że nie powinno być z tym problemu. Zaplanuj sobie odpoczynek, koniecznie z dala od domu.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 20 do 26 marca 2023

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta powinny wejrzeć w głąb siebie. To doskonały czas, by dokładnie przemyśleć wszystkie relacje, w których jesteś, i zdecydować o dalszym kierunku ich rozwoju. Zastanów się, czy na pewno potrzebujesz kogoś, kto nie liczy się z Twoimi uczuciami i potrzebami i dba jedynie o własną wygodę.

Praca i finanse: W pracy wreszcie zapowiada się nieco luźniejszy tydzień. Zwłaszcza w jego drugiej połowie będziesz mógł nieco zwolnić tempo i na spokojnie zająć się wszystkimi bieżącymi sprawami. Gwiazdy mówią, że nikt nie będzie Ci w tym przeszkadzał.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu w wyśmienitej formie. Planetarna aura Ci sprzyja, a pozytywny układ Saturna na Twoim niebie sprawi, że nie opuści Cię dobry humor i pozytywna energia, której kulminacji możesz spodziewać się pod koniec tygodnia.

Horoskop tygodniowy Rak od 20 do 26 marca 2023

Miłość i życie prywatne: Raki w tym tygodniu mogą liczyć na zrozumienie ze strony rodziny i przyjaciół, a także ich wsparcie. Sprawy, które do tej pory Was różniły, zejdą na dalszy plan, a Ty będziesz miał poczucie, że masz oparcie w bliskich.

Praca i finanse: W tym tygodniu w pracy wykonuj polecenia szefa i nie dyskutuj, a unikniesz kłopotów. W przeciwnym razie będziesz musiał liczyć się z konsekwencjami w swojej buty, a one mogą być dla Ciebie bardzo dotkliwe.

Zdrowie: Twoje zdrowie może w tym tygodniu dać Ci mocno się we znaki. Wieloletnie zaniedbania i niezbyt zdrowy tryb życia dadzą o sobie znać i przysporzą Ci sporo kłopotów w postaci drobnych, ale bardzo uciążliwych dolegliwości.

Horoskop tygodniowy Lew od 20 do 26 marca 2023

Miłość i życie prywatne: Lwy w związkach będą musiały zaś zmierzyć się ze sprzeczkami i milczącą obojętnością ze strony partnera. Planetarna aura sprzyja w tym tygodniu przede wszystkim singlom, które mogą liczyć na niespodziewane wybuchy namiętności u boku atrakcyjnego Strzelca.

Praca i finanse: W tym tygodniu będziesz próbował udowodnić szefowi, że się myli i podejmuje niewłaściwie decyzje. Niestety okaże się, że tym razem o Ty nie miałeś racji, a konflikt z szefem, który sam rozpocząłeś, nie przejdzie bez echa i konsekwencji.

Zdrowie: Ten tydzień będzie pełen drobnych, ale nieprzyjemnych i bardzo uciążliwych dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Kłopoty z żołądkiem nasilą się pod koniec tygodnia i pokrzyżują Twoje weekendowe plany.

Horoskop tygodniowy Panna od 20 do 26 marca 2023

Miłość i życie prywatne: Panny w związkach mogą spodziewać się spokojnego tygodnia spędzonego u boku partnera. Weekend przyniesie Wam wiele miłych doznań i romantycznych chwil. Single nadal będą szukać szczęścia w miłości. Niestety na nie trzeba jeszcze trochę poczekać.

Praca i finanse: Najlepszą zawodową strategią na ten tydzień jest… uśmiech. Dzięki niemu uda Ci się zjednać sobie ludzi i przekonać do swoich racji nawet tych najbardziej opornych. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy mówią, że wszystko ułoży się po Twojej myśli.

Zdrowie: Dbaj o swoje zdrowie i nie bagatelizuj zaleceń, które dał Ci lekarz. Przepisane leki bierz zgodnie z instrukcją, a zlecone badania koniecznie wykonaj w terminie. Gwiazdy mówią, że zaniedbania w tej kwestii mogą mieć opłakane skutki.

Horoskop tygodniowy Waga od 20 do 26 marca 2023

Miłość i życie prywatne: Wagi w sprawach uczuciowych czeka spokojniejszy tydzień. Wagi w związkach znajdą w partnerze oparcie, jeśli tylko przestaną go ciągle pouczać. Single mogą spodziewać się miłego spotkania pod koniec tygodnia, które może zakończyć się w nieprzewidziany dla Was sposób.

Praca i finanse: W pracy atmosfera będzie bardzo przyjemna i luźna, co nie będzie sprzyjało wykonywaniu zawodowych obowiązków. Nie daj się temu zwieść, bo szef przed weekendem będzie oczekiwał od Ciebie raportu z wykonanych zadań.

Zdrowie: Uważaj na swoje zdrowie, zwłaszcza podczas uprawiania sportu. Pamiętaj, że jeśli nie jesteś wyczynowcem, nie powinieneś wykonywać niektórych ćwiczeń i zaczynać treningu bez rozgrzewki. W przeciwnym razie możesz nabawić się poważnej kontuzji.

Horoskop tygodniowy Skorpion od 20 do 26 marca 2023

Miłość i życie prywatne: Skorpiony w tym tygodniu będą próbowały zrobić na kimś dobre wrażenie. Gwiazdy radzą, byś do zaplanowanego spotkania dobrze się przygotował, bo plątanie się w wypowiedzi i jąkanie na pewno nie pomoże Ci w osiągnięciu celu.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się miły i spokojny tydzień. Będziesz miał czas, by bez pośpiechy wykonać wszystkie zawodowe obowiązki, a nawet nadrobić zaległości. Planetarna aura sprzyja także nowym pomysłom na rozwój kariery zawodowej.

Zdrowie: Nie będziesz mieć powodów, by w tym tygodniu narzekać na swoje zdrowie. Saturn w bardzo przychylnym układzie dla Twojego znaku zodiaku zapewnia Ci spokój ducha i wewnętrzną harmonię.

Horoskop tygodniowy Strzelec od 20 do 26 marca 2023

Miłość i życie prywatne: Strzelce w związkach powinny wreszcie przestać pouczać partnera i ciągle go dyscyplinować, bo to może doprowadzić do poważnego kryzysu w związku. Single mogą liczyć na romantyczne wieczory spędzone u boku uroczego Bliźniaka.

Praca i finanse: To dobry czas, by pomyśleć o swojej zawodowej przyszłości. Zastanów się nad tym, gdzie chciałbyś być za kilka lat, ułóż plan działań i zacznij go pomału realizować. Gwiazdy mówią, że przy odrobinie determinacji wszystko się powiedzie.

Zdrowie: Nie będziesz mieć w tym tygodniu żadnych większych problemów ze zdrowiem. Gwiazdy Ci sprzyjają i zsyłają dobrą energię i pozytywne myślenie, dzięki którym będziesz mógł bez trudu zrealizować wszystkie swoje plany w tym tygodniu.

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 20 do 26 marca 2023

Miłość i życie prywatne: Koziorożce powinny wreszcie sprecyzować swoje oczekiwania wobec osoby, którą uważają za bliską, i wypowiedzieć je głośno i prosto. Nie oczekuj jednak, że ktoś przyjmie ofertę, która nie niesie dla niego absolutnie żadnych korzyści i nie liczy się z jego potrzebami i uczuciami.

Praca i finanse: Na początku tygodnia możesz odczuwać brak motywacji i spadek energii, a jedyną rzeczą, która będzie trzymała Cię przy życiu będzie myśl o nadchodzącym weekendzie. Gwiazdy radzą jednak, byś przyłożył się do pracy, bo szef będzie Cię bacznie obserwował.

Zdrowie: W tym tygodniu mogą nękać Cię kłopoty ze snem. Problem z zasypianiem, budzenie się w środku nocy czy niepokojące sny mogą mieć głębszą przyczynę. Jeśli problem nie minie, warto skonsultować się ze specjalistą.

Zobacz także: Horoskop roczny na 2023 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris

Logo radiozet Dzieje się