,

Horoskop tygodniowy - karty tarota dla wszystkich znaków zodiaku

26.05.2023 18:00

Horoskop z kart tarota od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku to przepowiednia na nadchodzący tydzień. Dzięki niej dowiesz się, co czeka cię w przyszłości. Poznaj swoją kartę na ten tydzień i przeczytaj, jaką ma dla ciebie wróżbę.

Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Horoskop z kart tarota od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku dla każdego znaku zodiaku to wróżba na wiosnę 2023 roku. Pomoże ci odkryć, czego możesz się spodziewać w nadchodzącym tygodniu. Zobacz, jaki jest twój horoskop tarota.

Zobacz także: Tarot online - wróżba za darmo

Horoskop tygodniowy - karty tarota dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może być teraz spokojny o swoje życie, a kto powinien zacząć się martwić o przyszłość? Przeczytaj wróżbę tarota na ten tydzień i sprawdź.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Baran

Barany powinny wiedzieć, kiedy powiedzieć słowo "przepraszam". Karta 5 Kielichów wskazuje, że niedawno popełniły błąd, za który ciężko płacą. Straciły zaufanie bliskiej osoby i teraz trzyma się od nich z daleka. One jednak tęsknią, bo wspominają piękne chwile... Jeśli jednak nie schowają dumy do kieszeni i nie nauczą się przyznawać do własnych słabości, nie będą mogły liczyć na to, że odzyskają tę osobę.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Byk

Byki uświadomią sobie, że ktoś jest dla nich o wiele ważniejszy, niż im się do tej pory wydawało. Chwilowa rozłąka doprowadzi do tego, że zaczną nieustannie fantazjować o tej osobie. Karta Księżyc zapowiada samotne wieczory, podczas których będą snuć miłosne wizje. Pomimo niepewności za pewien czas dadzą się porwać swoim uczuciom. Zawalczą o tę miłość i zdobędą partnera na całe życie.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Bliźnięta

Bliźnięta powinny uważać na pokusy. Karta Diabeł ostrzega przed lekkomyślnym postępowaniem, które może mieć poważne konsekwencje. Jeśli Bliźnięta zlekceważą tę sytuację, wiele razy tego pożałują. Nie warto poświęcać czyjegoś zaufania dla chwilowej satysfakcji. Dotyczy to szczególnie relacji uczuciowych. W tym tygodniu pojawi się ryzyko zdrady.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Rak

Raki mogą poczuć się zmęczone i zniechęcone swoją sytuacją. Karta 4 Kielichów wskazuje, że w nadchodzących dniach prawdopodobnie uznają, że ich życie stanęło w miejscu. Nadszedł czas, by odrobinę zaszaleć. To dobry moment, by wybrać się na krótką wycieczkę do innego kraju. Kiedy Raki zetkną się inną kulturą, zyskają inspirację na kolejne miesiące swojego życia.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Lew

Lwy powinny pokonać niepewność i nauczyć się wiary w to, że wszystkie ich sprawy mogą się ułożyć. Karta Umiarkowanie mówi o pewnych opóźnieniach, ale też o zaufaniu do własnego losu. Zamiast snuć czarne scenariusze, Lwy mogą teraz wypracować nowe podejście do optymizmu. Jest im to potrzebne, bo przez kilka ostatnich tygodni były rozdrażnione i zniechęcone. Kiedy znowu zaczną się uśmiechać, ludzie sami zaczną do nich lgnąć.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Panna

Panny zaskoczą same siebie. W tym tygodniu złamią własne zasady i postąpią zupełnie inaczej, niż ktoś by się tego po nich spodziewał. Nabiorą odwagi, by zawalczyć o swoje miejsce, zamiast grzecznie stawać w szeregu. Chociaż do tej pory były bardzo skromne, teraz postanowią zdobyć wygraną. Karta 6 Buław wskazuje, że czeka je zasłużony triumf.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Waga

Wagi nie muszą się o nic martwić. Karta Słońce zapowiada okres beztroski i spokoju. Wszystkie sprawy ułożą się dobrze, a na dodatek nie trzeba będzie wkładać w to żadnego wysiłku. Nadchodzące dni przyniosą Wagom poczucie, że życie bywa naprawdę wspaniałe. Nie powinny jednak wpadać z tego powodu w przesadną pewność siebie i traktować innych z wyższością. Oni mogą bowiem mieć poważne problemy.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Skorpion

Skorpiony czeka przyjemny czas. Szczególnie relacje z rodziną zaczną się wspaniale układać. Karta 10 Denarów mówi o dobrobycie, więc może zapowiadać pojawienie się dodatkowych pieniędzy. Warto zacząć teraz planować wspólną przyszłość z bliskimi. To dobry tydzień na to, by spróbować swoich sił w grach losowych.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Strzelec

Strzelce nie powinny zapominać o swoich przyjaciołach. Karta 3 Kielichów wskazuje, że to właśnie oni będą dla Strzelców największym powodem do radości. Bez nich mogą bywać smutne, ale w ich towarzystwie zawsze znajdą powód do uśmiechu. Czas ich teraz docenić i wyjść z inicjatywą spotkania. Okaże się ono nadzwyczaj udane.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Koziorożec

Koziorożce popełnią błąd, jeśli poproszą kogoś o pomoc. Ta osoba wcale nie udzieli im wsparcia, a zamiast tego wykorzysta ich słabość i będzie miała z tego satysfakcję. Karta 5 Mieczy ostrzega, by nie obdarzać teraz nikogo przesadnym zaufaniem. Może się to źle skończyć.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Wodnik

Wodniki wiele zyskają, jeśli zachowają teraz spokój i pozostaną cierpliwe. Karta 7 Denarów wskazuje, że będą musiały zaczekać na efekty swoich działań. Na razie nie uda im się wprowadzić zmian, na jakich im zależy. Lepiej nie wykonywać żadnych nerwowych ruchów i dać innym czas. Za kilka tygodni uda się wyjaśnić wszystkie nieporozumienia.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Ryby

Ryby powinny mieć świadomość tego, że życie jest pełne niesamowitych możliwości. Karta Świat podpowiada, by się nie zamykać i przestać ograniczać się do tego, co dobrze znane. Niedługo nadejdzie czas, w którym Ryby będą mogły skorzystać z nowej szansy. Jeśli jednak będą przesadnie przywiązane do swoich dotychczasowych wyobrażeń, nie uda im się nic osiągnąć.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się