,

Horoskop tygodniowy słowiański od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

26.05.2023 18:00

Horoskop tygodniowy słowiański opiera się na wierzeniach naszych przodków. Zobacz, co chcą ci teraz przekazać ich bóstwa. Jeśli posłuchasz ich rady, ten miesiąc upłynie ci bez żadnych przeszkód.

Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy słowiański od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, co powinieneś zrobić, by nadchodzące dni przyniosły ci szczęście. Bogowie doradzą, czego lepiej unikać i jakie postawić sobie cele. Zobacz, czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie i jaką radę ma dla ciebie twój słowiański opiekun.

Zobacz także: Horoskop aztecki na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop tygodniowy od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Nasi przodkowie stworzyli horoskop słowiański, bo wierzyli w silną więź człowieka z naturą. W ich przekonaniu pora roku, w której się urodziliśmy, ma ogromny wpływ na naszą osobowość i decyduje o przyszłości.

Poszczególne daty w słowiańskim kalendarzu były przypisane wybranym bogom. Darzyli oni opieką ludzi, którzy w tym czasie przyszli na świat. Przekonaj się, kto jest twoim patronem i jaką ma dla ciebie wskazówkę na nadchodzące miesiące.

Horoskop tygodniowy od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku: Czarnobóg

Urodzeni 24 grudnia - 30 stycznia

Kiedy ktoś poprosi cię o przysługę, nie odmawiaj. Dzięki tej sytuacji możesz sporo się nauczyć. Druga osoba okaże ci wdzięczność, a za pewien czas pomoże w spełnieniu jednego z największych marzeń. Przekonasz się wtedy, jak wielką siłę ma ludzka życzliwość.

Horoskop tygodniowy od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku: Weles

Urodzeni 31 stycznia - 21 marca

Miłość niedługo pojawi się w twoim życiu, nawet jeśli nic jeszcze tego nie zapowiada. Przed upływem kilku miesięcy spełnisz wszystkie swoje pragnienia. Aby tak się jednak stało, musisz zostawić przeszłość za sobą. Dopóki tkwisz we wspomnieniach, nie możesz nic zmienić.

Horoskop tygodniowy od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku: Dziewanna

Urodzeni 22 marca - 16 kwietnia

Pośpiech nigdy nie jest dobrym doradcą, ale w relacjach uczuciowych może okazać się naprawdę pechowy. Jeśli druga osoba sprawia wrażenie, jakby potrzebowała czasu, nie próbuj wywierać na niej presji. Skończy się to kiepsko, bo może uznać, że czas wycofać się ze znajomości.

Horoskop tygodniowy od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku: Jarowit

Urodzeni 17 kwietnia - 14 maja

Jakie jest twoje największe pragnienie? Naucz się myśleć o nim tak, jakby dało się zrealizować, a zobaczysz cuda w swoim życiu. Nie ma sensu ciągle sobie wmawiać, że coś jest poza naszym zasięgiem. Dopóki będziesz to robić, nie osiągniesz swojego celu. Zacznij walczyć o to, na czym ci zależy.

Horoskop tygodniowy od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku: Lela

Urodzeni 15 maja - 2 czerwca

Nie daj się zwieść pozorom. Ludzie wokół mają o wiele więcej problemów, niż mogłoby się wydawać. Za każdym razem, kiedy wmawiasz sobie, że ktoś radzi sobie lepiej niż ty, popełniasz duży błąd. Zamiast porównywać się z innymi, powinieneś dać sobie większy kredyt zaufania. Nadszedł czas, by zacząć doceniać własne osiągnięcia.

Horoskop tygodniowy od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku: Dodola

Urodzeni 3-12 czerwca

Ludzie, którzy są ci naprawdę bliscy, odpowiedzą na wszystkie trudne pytania. Nie będą unikać konfrontacji, więc uświadomisz sobie, że jesteś dla nich bardzo ważny. Zastanów się jednak - czy oni mogliby liczyć na to samo?

Horoskop tygodniowy od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku: Łada

Urodzeni 13 czerwca - 6 lipca (z wyjątkiem 21-22 czerwca)

Jeśli czujesz, że brakuje ci fizycznej siły, zadbaj o swoje ciało. Może wskazywać na niedobory, które warto uzupełnić. Zacznij się wysypiać i nie pozwalaj na to, by stres wywierał na ciebie wpływ. Kiedy postanowisz zatroszczyć się o swoje zdrowie, organizm szybko ci za to podziękuje. Nabierzesz sił, żeby zdobywać świat.

Horoskop tygodniowy od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku: Kupało

Urodzeni podczas przesilenia letniego 21-22 czerwca

Ktoś cię kocha, ale na razie boi się ci to wyznać. Daj tej osobie czas - na pewno powie o swoich uczuciach przed końcem wakacji. Na razie brakuje jej pewności siebie, więc woli zaczekać. Kiedy jednak okażesz jej trochę sympatii, nabierze odwagi, by spędzać z tobą więcej czasu. Pokaż, że cieszysz się na jej widok i lubisz z nią rozmawiać.

Horoskop tygodniowy od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku: Mokosz

Urodzeni 7 lipca - 1 sierpnia

Pozwól sobie na relaks i obejrzyj coś ciekawego. Intuicyjnie wybierzesz program, który dostarczy ci wskazówek dotyczących przyszłości. Nawet jeśli w ostatnim czasie nie miałeś pojęcia, jak powinieneś postąpić, teraz z łatwością to zrozumiesz. Intuicja pokaże ci, bo będzie dla ciebie najlepsze. Istnieje też możliwość, że przyjdzie ci z czegoś zrezygnować.

Horoskop tygodniowy od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku: Perun

Urodzeni 2-28 sierpnia

Spędź więcej czasu na łonie natury, a od razu zaczniesz sobie lepiej radzić z przeciwnościami losu. Jeśli pragniesz poprawić atmosferę w jakiejś relacji, osiągniesz to dzięki szczerej rozmowie w pobliżu drzew. Nie musisz wcale wierzyć w siłę natury i jej wpływ na nasze samopoczucie. Stan twojego układu nerwowego się poprawi, a ty z pewnością sobie to uświadomisz.

Horoskop tygodniowy od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku: Piatnica

Urodzeni 29 sierpnia - 13 września

Nie udawaj, że się czymś nie przejmujesz. Cokolwiek chodzi ci teraz po głowie, opanuje twoją uwagę niemal całkowicie. Zamiast snuć na tym punkcie obsesyjne rozważania, możesz po prostu wyrazić swoje emocje otwarcie. Kiedy to zrobisz, doświadczysz ogromnej ulgi. Wtedy poznasz też prawdę na temat swojej sytuacji.

Horoskop tygodniowy od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku: Swarożyc

Urodzeni 14-27 września

Wymagania, które sobie teraz stawiasz, są zbyt wysokie. Wiosna dopiero budzi się do życia, więc masz prawo być zmęczony. Jeśli chcesz wykonać nad czymś pracę, zaczekaj do ostatnich dni miesiąca. Podczas jednego słonecznego dnia nadrobisz zaległości z kilku ostatnich tygodni. Teraz odpocznij i gromadź siły.

Horoskop tygodniowy od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku: Simargł

Urodzeni 28 września - 25 października

Naucz się słuchać i obserwować innych, a wyciągniesz wnioski, których się nie spodziewałeś. W tym miesiącu z łatwością się zorientujesz, że inni mają sporo do ukrycia. Poznasz te tajemnice niemal bez żadnego wysiłku. Dowiesz się w ten sposób, jak wielu ludzi walczy na co dzień ze swoimi słabościami. Staniesz się przez to bardziej wyrozumiały i nabierzesz współczucia.

Horoskop tygodniowy od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku: Marzanna

Urodzeni 26 października - 8 listopada

Znajdziesz się teraz w centrum zainteresowania. Zdobędziesz taką popularność, że niemal każdego dnia będziesz mieć szansę na poznanie nowej osoby. Chociaż może ci się to wydawać przyjemne, pamiętaj o tym, by nie zaniedbywać ludzi, którzy od dawna są wobec ciebie lojalni. Będzie im przykro, jeśli zostawisz ich niemal z dnia na dzień. To oni są źródłem twojej energii życiowej, kiedy masz gorsze dni. Pokaż, że to doceniasz.

Horoskop tygodniowy od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku: Żmij

Urodzeni 9-28 listopada

Czekanie na rezultat twoich działań może ci się teraz dłużyć. Jeśli jednak wykażesz się cierpliwością, za kilka tygodni będziesz bardzo zadowolony. Nie wszystko musi dziać się od razu - niektóre doświadczenia przychodzą do nas w odpowiednim czasie. Tak będzie i w tym przypadku. Nie pożałujesz tego, że właśnie tak się to potoczyło.

Horoskop tygodniowy od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku: Kostroma

Urodzeni 29 listopada - 26 grudnia

Jeśli chcesz osiągnąć swój cel, bądź prawdomówny. Szczerość i autentyczność sprawią, że ludzie postanowią ci zaufać. Nie będziesz musiał udawać kogoś, kim nie jesteś. Twoje naturalne talenty szybko dadzą o sobie znać, dzięki czemu wszyscy z łatwością je dostrzegą. Od tej pory zaczną ci ich zazdrościć.

Zobacz także: Horoskop indiański na 2023 rok. Zobacz, co przyniesie przyszłość

loader
Co wiesz o znakach zodiaku? [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Co wiesz o znakach zodiaku? Sprawdź, czy znasz ich charakter [QUIZ]

Co wiesz o znakach zodiaku? [QUIZ]

Który znak zodiaku jest najlepszym sportowcem?

Logo radiozet Dzieje się