,

Horoskop tygodniowy słowiański od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

27.03.2023 14:08

Horoskop tygodniowy słowiański opiera się na wierzeniach naszych przodków. Zobacz, co chcą ci teraz przekazać ich bóstwa. Jeśli posłuchasz ich rady, ten miesiąc upłynie ci bez żadnych przeszkód.

Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy słowiański od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, co powinieneś zrobić, by nadchodzące dni przyniosły ci szczęście. Bogowie doradzą, czego lepiej unikać i jakie postawić sobie cele. Zobacz, czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie i jaką radę ma dla ciebie twój słowiański opiekun.

Zobacz także: Horoskop aztecki na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop tygodniowy słowiański od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Nasi przodkowie stworzyli horoskop słowiański, bo wierzyli w silną więź człowieka z naturą. W ich przekonaniu pora roku, w której się urodziliśmy, ma ogromny wpływ na naszą osobowość i decyduje o przyszłości.

Poszczególne daty w słowiańskim kalendarzu były przypisane wybranym bogom. Darzyli oni opieką ludzi, którzy w tym czasie przyszli na świat. Przekonaj się, kto jest twoim patronem i jaką ma dla ciebie wskazówkę na nadchodzące miesiące.

Horoskop tygodniowy słowiański od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku: Czarnobóg

Urodzeni 24 grudnia - 30 stycznia

Przestań trzymać swoje pragnienia w ukryciu. Dopóki nie zaczniesz wyrażać ich otwarcie, niewielka szansa na to, że się spełnią... W twoim otoczeniu są życzliwi ludzie, którzy z miłą chęcią udzieliliby ci wsparcia. Nie mają jednak pojęcia, że potrzebujesz pomocy. Daj im o tym znać, a będziesz zaskoczony reakcją.

Horoskop tygodniowy słowiański od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku: Weles

Urodzeni 31 stycznia - 21 marca

Może się teraz okazać, że pewien etap w twoim życiu musi się już zakończyć. Pewna osoba od dłuższego czasu formułowała obietnice, które nigdy nie doczekały się spełnienia. Niedługo odkryjesz, że przestało ci na nich zależeć - a wtedy postanowisz odejść. W ten sposób zrobisz miejsce na coś nowego. Kolejna znajomość okaże się o wiele lepsza.

Horoskop tygodniowy słowiański od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku: Dziewanna

Urodzeni 22 marca - 16 kwietnia

Twoje sprawy pozostaną niewyjaśnione aż do końca miesiąca. Nie spodziewaj się tego, że teraz uda ci się czegokolwiek dowiedzieć. Niektóre sprawy muszą jeszcze pozostać ukryte. To wcale nie jest nic złego. Dlaczego aż tak się tym przejmujesz? Czy aby przypadkiem nie próbujesz kontrolować innych?

Horoskop tygodniowy słowiański od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku: Jarowit

Urodzeni 17 kwietnia - 14 maja

Daj sobie szansę na to, by spróbować jeszcze raz. Jeszcze nic nie jest stracone. Wcale nie musisz odmawiać sobie prawa do szczęścia. To, że w ostatnim czasie popełniłeś jakiś błąd, nie oznacza wcale, że nie zasługujesz na wybaczenie. Pozwól sobie na to, by być człowiekiem. Druga strona wcale nie oczekuje od ciebie perfekcji.

Horoskop tygodniowy słowiański od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku: Lela

Urodzeni 15 maja - 2 czerwca

Naucz się mówić o miłości. Dopóki udajesz, że ci na niczym nie zależy, pozostajesz samotny - niezależnie od tego, czy żyjesz teraz w związku, czy jesteś singlem. Musisz pokazać, że twoje uczucia są ważne. Nikt nie będzie miał szansy się o tym przekonać, skoro wolisz je ukrywać. O czym najbardziej chciałbyś teraz opowiedzieć?

Horoskop tygodniowy słowiański od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku: Dodola

Urodzeni 3-12 czerwca

Jeśli pragniesz szczęśliwego życia, przestań koncentrować się na rzeczach, które cię zasmucają. Ty sam wybierasz swoje myśli. Być może już czas zrezygnować z takich, które przypominają ci o wszystkich dotychczasowych porażkach? Dopóki często je wspominasz, istnieje szansa, że zaczną się niedługo powtarzać...

Horoskop słowiański od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku: Łada

Urodzeni 13 czerwca - 6 lipca (z wyjątkiem 21-22 czerwca)

Jest w twoim życiu ktoś, kto pragnie zaakceptować cię dokładnie takim, jakim jesteś. Dlaczego więc zachowujesz się tak, jakbyś chciał wszystko przed nim ukrywać? Chociaż wydaje ci się, że możesz zostać odrzucony, w rzeczywistości wcale tak nie jest. Ranisz kogoś tymi podejrzeniami, a na dodatek sprawiasz, że on też zaczyna się stopniowo zamykać.

Horoskop tygodniowy słowiański od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku: Kupało

Urodzeni podczas przesilenia letniego 21-22 czerwca

Zastanów się, co tak naprawdę cię w życiu interesuje. Marzysz o zabawie, czy może jednak chcesz zbudować z kimś szczęśliwy dom? Nie igraj z niczyimi uczuciami, bo możesz stracić tę osobę raz na zawsze. Bardzo pożałujesz, jeśli poświęcisz tę znajomość dla jakiegoś niezobowiązującego flirtu. Naucz się traktować drugą stronę poważnie.

Horoskop tygodniowy słowiański od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku: Mokosz

Urodzeni 7 lipca - 1 sierpnia

Nie kłam, bo natychmiast wyjdzie to na jaw. Ktoś od dawna pragnie przeprowadzić z tobą szczerą rozmowę, więc od razu zauważy, kiedy zaczniesz uciekać w fałsz. Jeśli nie wiesz, co masz powiedzieć, na razie nie mów nic. Unikaj sytuacji, w których możesz zostać oskarżony o nieszczerość albo udawanie kogoś, kim nie jesteś.

Horoskop tygodniowy słowiański od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku: Perun

Urodzeni 2-28 sierpnia

Oddaj się kreatywnemu działaniu i postaraj się tworzyć każdego dnia. Niezależnie od tego, jaką formę sztuki wybierzesz, potraktuj to jako pretekst do lepszego poznania samego siebie. Zadziała to o wiele lepiej niż jakakolwiek terapia. Twoja relacja ze światem poprawi się niemal od razu, a ludzie zaczną cię podziwiać.

Horoskop tygodniowy słowiański od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku: Piatnica

Urodzeni 29 sierpnia - 13 września

Daj komuś czas, by mógł w spokoju przemyśleć swój stosunek do relacji. Jeśli zaczniesz wychodzić z inicjatywą i o wszystko dopytywać, druga osoba się spłoszy. Nie będzie chciała nic powiedzieć, a na dodatek może zrobić się opryskliwa. Kiedy ludzie się czegoś boją, starają się to ukrywać. Jedną z najczęstszych emocji, które maskują lęk, bywa gniew...

Horoskop tygodniowy słowiański od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku: Swarożyc

Urodzeni 14-27 września

Nie smuć się. Tak naprawdę nie rozumiesz jeszcze sytuacji, w jakiej się znajdujesz. Chociaż może ci się wydawać, że zdążyłeś poznać prawdę, rzeczywistość ma przed tobą jeszcze wiele tajemnic. Dopiero w połowie kwietnia zrozumiesz, z jakimi problemami się borykasz. Rozwiążesz je wtedy w parę chwil, z uśmiechem na twarzy.

Horoskop tygodniowy słowiański od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku: Simargł

Urodzeni 28 września - 25 października

Pospiesz się z wprowadzaniem zmian. Jeśli nie zaczniesz teraz działać, możesz utknąć w miejscu na długie miesiące. Od dłuższego czasu czekasz, aż ktoś przejmie inicjatywę i zrobi wszystko za ciebie. Jednak to od twoich decyzji zależy, jak będą wyglądać kolejne lata twojego życia. Musisz znowu przejąć ster.

Horoskop tygodniowy słowiański od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku: Marzanna

Urodzeni 26 października - 8 listopada

Potraktuj wiosenną odnowę jako pretekst do tego, by porzucić stare schematy. Z pewnością masz jakieś przekonania, które wcale ci nie służą, a jedynie zasmucają. W tym tygodniu masz szansę raz na zawsze z nich zrezygnować. Dzięki temu odblokujesz przepływ energii i pozwolisz na to, by wszechświat zaczął spełniać twoje pragnienia. Dopóki nie uwierzysz w siebie, nic się nie stanie.

Horoskop tygodniowy słowiański od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku: Żmij

Urodzeni 9-28 listopada

Jeśli nie nauczysz się traktować dobrze swojego ciała, trudno będzie ci poradzić sobie z objawami stresu. Pojawi się bezsenność albo ból głowy, a ty niewiele na to poradzisz. Przyjrzyj się swojej diecie, układowi dnia i temu, jakim wpływom się poddajesz. Usuń z codzienności wszystko, co jest dla ciebie toksyczne. W przeciwnym razie niedługo zaczniesz mieć problemy ze zdrowiem.

Horoskop tygodniowy słowiański od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku: Kostroma

Urodzeni 29 listopada - 26 grudnia

Spędzaj jak najwięcej czasu pośród drzew. Częste spacery w parku lub w lesie dodadzą ci siły życiowej. Przestaniesz zamartwiać się o swoją przyszłość i nabierzesz pewności, że wszystko może się ułożyć. Już po kilku dniach zauważysz różnicę - zaczniesz przyciągać do siebie radosne wydarzenia. Twój optymizm stanie się zaraźliwy. Udzieli się osobie, którą kochasz.

Zobacz także: Horoskop indiański na 2023 rok. Zobacz, co przyniesie przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się