Obserwuj w Google News

Horoskop tygodniowy słowiański na 5-11 czerwca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

5 min. czytania
06.06.2023 15:55
Zareaguj Reakcja

Horoskop tygodniowy słowiański opiera się na wierzeniach naszych przodków. Zobacz, co chcą ci teraz przekazać ich bóstwa. Jeśli posłuchasz ich rady, ten miesiąc upłynie ci bez żadnych przeszkód.

Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy słowiański na 5-11 czerwca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, co powinieneś zrobić, by nadchodzące dni przyniosły ci szczęście. Bogowie doradzą, czego lepiej unikać i jakie postawić sobie cele. Zobacz, czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie i jaką radę ma dla ciebie twój słowiański opiekun.

Zobacz także: Horoskop aztecki na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop tygodniowy na 5-11 czerwca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Nasi przodkowie stworzyli horoskop słowiański, bo wierzyli w silną więź człowieka z naturą. W ich przekonaniu pora roku, w której się urodziliśmy, ma ogromny wpływ na naszą osobowość i decyduje o przyszłości.

Poszczególne daty w słowiańskim kalendarzu były przypisane wybranym bogom. Darzyli oni opieką ludzi, którzy w tym czasie przyszli na świat. Przekonaj się, kto jest twoim patronem i jaką ma dla ciebie wskazówkę na nadchodzące miesiące.

Redakcja poleca

Horoskop tygodniowy na 5-11 czerwca 2023 roku: Czarnobóg

Urodzeni 24 grudnia - 30 stycznia

Jeśli uzbroisz się w cierpliwość, uda ci się osiągnąć wszystko, na czym ci zależy. Nie możesz jednak oczekiwać, że stanie się to w krótkim czasie. Przyspieszanie tej sprawy nie przyniesie nic dobrego, a zamiast tego doprowadzi do nieprzyjemnej wpadki. Licz się z tym, że zdobędziesz swój cel dopiero na początku jesieni.

Horoskop tygodniowy na 5-11 czerwca 2023 roku: Weles

Urodzeni 31 stycznia - 21 marca

Nie wstydź się tego, co czujesz. Inni podziwiają twoją odwagę i to, że potrafisz otwarcie okazywać emocje. Nawet jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy, bywasz inspiracją dla ludzi w swoim otoczeniu. Pozostań sobą, a zyskasz prawdziwych przyjaciół. Wcale nie musisz być taki jak wszyscy.

Horoskop tygodniowy na 5-11 czerwca 2023 roku: Dziewanna

Urodzeni 22 marca - 16 kwietnia

Prowokacyjne zachowanie wcale nie sprawi, że zaimponujesz innym. Zamiast tego uznają cię za zdesperowanego i uzależnionego od atencji... Dopiero dzięki odpowiedniej dawce skromności uda ci się zwrócić uwagę osoby, na której ci zależy. Miej to w pamięci.

Horoskop tygodniowy na 5-11 czerwca 2023 roku: Jarowit

Urodzeni 17 kwietnia - 14 maja

Jeśli postanowisz zakończyć teraz swój miłosny związek, bliska osoba odejdzie od ciebie na zawsze. Uważaj więc, w jaki sposób postępujesz. Nie licz na to, że jeśli za jakiś czas zmienisz zdanie, odzyskasz uczucie drugiej strony. Wcale nie będzie chciała ci pozwolić, byś bawił się jej emocjami.

Horoskop tygodniowy na 5-11 czerwca 2023 roku: Lela

Urodzeni 15 maja - 2 czerwca

Twoja intuicja wie najlepiej, jak powinieneś teraz postąpić. Słuchaj się tego, co ma ci do powiedzenia, a na pewno nie pobłądzisz. Musisz mieć się teraz na baczności, bo ludzie w twoim otoczeniu będą się starali tobą manipulować. Trzymaj się na dystans i ufaj tylko swojemu sercu.

Horoskop tygodniowy na 5-11 czerwca 2023 roku: Dodola

Urodzeni 3-12 czerwca

Uważaj na obietnice płynące ze strony osoby, która jest starsza od ciebie. Może ci się wydawać, że jej wypowiedzi są szczere, ale w rzeczywistości będzie się starała tobą manipulować. Nie dotrzyma danego ci słowa, a ty poczujesz się po tym bardzo głupio.

Horoskop tygodniowy na 5-11 czerwca 2023 roku: Łada

Urodzeni 13 czerwca - 6 lipca (z wyjątkiem 21-22 czerwca)

Nienawiść to trucizna. Im dłużej ją odczuwasz, tym bardziej krzywdzisz samego siebie. Nie przyniesie ci to nic dobrego, a zamiast tego odbierze radość ze wszystkiego. Naucz się dystansować od spraw, które cię unieszczęśliwiają. Dzięki temu zawsze, niezależnie od sytuacji, będziesz w stanie korzystać z życia.

Horoskop tygodniowy na 5-11 czerwca 2023 roku: Kupało

Urodzeni podczas przesilenia letniego 21-22 czerwca

Jeśli powiesz komuś "nie", możesz doprowadzić do zakończenia znajomości. Druga strona poczuje się urażona twoimi słowami albo tym, w jaki sposób je wypowiedziałeś. Nie przesadzaj z pewnością siebie. Traktowanie innych z wyższością nigdy nie kończy się dobrze.

Horoskop tygodniowy na 5-11 czerwca 2023 roku: Mokosz

Urodzeni 7 lipca - 1 sierpnia

Nie przejmuj się ludźmi, którzy popisują się na twoich oczach. W rzeczywistości mają bowiem mnóstwo kompleksów i nie ma żadnego powodu, byś czuł się od nich gorszy. Pozostaw wszystko za sobą i skup się na własnym celu. Kiedy zaangażujesz się w pracę, zyskasz dobry humor.

Horoskop tygodniowy na 5-11 czerwca 2023 roku: Perun

Urodzeni 2-28 sierpnia

Ktoś, z kim pragniesz się związać, może być zakochany w kimś innym. Zaakceptuj to, że ta osoba jest zupełnie inna niż ty. Dzięki temu nabierzesz pewności w ważnej sprawie. Kiedy nabierzesz odwagi, by przyznać, że twój wymarzony związek wcale nie byłby szczęśliwy, uwolnisz się od bolesnych uczuć.

Horoskop tygodniowy na 5-11 czerwca 2023 roku: Piatnica

Urodzeni 29 sierpnia - 13 września

Zraniłeś kogoś, a teraz zachowujesz się tak, jak gdyby nic się nie stało? Nie możesz się dziwić, że ta osoba nie chce mieć z tobą nic wspólnego. Im bardziej będziesz się starał obrócić problem w żart, tym gorsze będzie miała zdanie na twój temat. Wszystko wskazuje na to, że nie obejdzie się bez słowa "przepraszam"...

Horoskop tygodniowy na 5-11 czerwca 2023 roku: Swarożyc

Urodzeni 14-27 września

Nie proś nikogo o uwagę. Jeśli jesteś ignorowany, po prostu odejdź. Zastanów się, dlaczego interesuje cię osoba, która wcale o tobie nie myśli. Wokół ciebie znajduje się wielu ludzi mających ochotę spędzać z tobą czas. Naucz się cenić ich towarzystwo.

Horoskop tygodniowy na 5-11 czerwca 2023 roku: Simargł

Urodzeni 28 września - 25 października

Jeśli chcesz kogoś w sobie rozkochać, uważaj, by nie wywoływać u niego jednoznacznych skojarzeń. To żadna sztuka kogoś podniecić, a o wiele trudniej zdobyć jego trwałe przywiązanie. Za każdym razem, kiedy będziesz dawać do zrozumienia, że chodzi ci o wspólną zabawę, będziesz zmniejszać swoje szanse na stworzenie związku...

Horoskop tygodniowy na 5-11 czerwca 2023 roku: Marzanna

Urodzeni 26 października - 8 listopada

Jeśli odczuwasz zazdrość w związku z cudzymi osiągnięciami, potraktuj to jako motywację do działania. Zamiast leżeć na kanapie i rozmyślać, jak mogłoby wyglądać twoje życie, po prostu zacznij je zmieniać. Wystarczy, że codziennie, metodą małych kroków, będziesz pracować nad swoimi nawykami. Za kilka miesięcy odniesiesz piorunujący sukces.

Horoskop tygodniowy na 5-11 czerwca 2023 roku: Żmij

Urodzeni 9-28 listopada

Możesz się zorientować, że w ostatnim czasie dokonywałeś nieodpowiednich wyborów. Zdecydowałeś się budować relacje z ludźmi, którzy mają na ciebie zły wpływ i tworzą toksyczne więzi. Zrezygnowałeś wtedy z kogoś, kto był twoim prawdziwym przyjacielem. Teraz przyjdzie ci zapłacić za ten błąd.

Horoskop tygodniowy na 5-11 czerwca 2023 roku: Kostroma

Urodzeni 29 listopada - 26 grudnia

Nie odkładaj na później tego, co możesz zrobić teraz. Nawet jeśli czujesz się zmęczony, znajdź w sobie energię na odrobinę dodatkowej pracy. Jeśli zdążysz zrobić wszystko w tym tygodniu, od początku do końca lata nie będziesz musiał zbytnio się wysilać. Za wszelkie opóźnienia przyjdzie ci jednak sporo zapłacić.

Zobacz także: Horoskop indiański na 2023 rok. Zobacz, co przyniesie przyszłość

Co wiesz o znakach zodiaku? Sprawdź, czy znasz ich charakter [QUIZ]