Obserwuj w Google News

Horoskop tygodniowy słowiański na 18-24 września 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

5 min. czytania
16.09.2023 10:00
Zareaguj Reakcja

Horoskop tygodniowy słowiański opiera się na wierzeniach naszych przodków. Zobacz, co chcą ci teraz przekazać ich bóstwa. Jeśli posłuchasz ich rady, ten miesiąc upłynie ci bez żadnych przeszkód.

Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy słowiański na 18-24 września 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, co powinieneś zrobić, by nadchodzące dni przyniosły ci szczęście. Bogowie doradzą, czego lepiej unikać i jakie postawić sobie cele. Zobacz, czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie i jaką radę ma dla ciebie twój słowiański opiekun.

Horoskop tygodniowy na 18-24 września 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Nasi przodkowie stworzyli horoskop słowiański, bo wierzyli w silną więź człowieka z naturą. W ich przekonaniu pora roku, w której się urodziliśmy, ma ogromny wpływ na naszą osobowość i decyduje o przyszłości.

Poszczególne daty w słowiańskim kalendarzu były przypisane wybranym bogom. Darzyli oni opieką ludzi, którzy w tym czasie przyszli na świat. Przekonaj się, kto jest twoim patronem i jaką ma dla ciebie wskazówkę na nadchodzące dni.

Redakcja poleca

Czarnobóg: urodzeni 24 grudnia - 30 stycznia

Ktoś ukrywa przed tobą swoje prawdziwe emocje i robi wszystko, by wprowadzić cię w błąd. Wynika to z tego, że obawia się twojej reakcji, jeśli usłyszysz prawdę. Nie obawiaj się jednak, bo nie oznacza to wcale, że druga strona ma złe intencje. Ona po prostu się czegoś wstydzi...

Weles: urodzeni 31 stycznia - 21 marca

Przejmij kontrolę nad własnym życiem i nie pozwalaj, by ludzie tobą manipulowali. Ilekroć dajesz im do zrozumienia, że mogą silnie wpływać na twoje emocje, czują się silniejsi i przestają się z tobą liczyć. Postaraj się nad sobą panować, a Twoje relacje zmienią się na lepsze.

Dziewanna: urodzeni 22 marca - 16 kwietnia

Zacznij snuć plany zawodowe na nadchodzące miesiące. Nie ma znaczenia, że chwilowo nie masz siły ich zrealizować. Zapisuj wszystkie pomysły, a dzięki temu zyskasz wiele możliwości na jesień i zimę. Twoja kreatywność jest teraz na wysokim poziomie, pomimo braku motywacji do działania.

Jarowit: urodzeni 17 kwietnia - 14 maja

Jeśli chcesz zbudować z kimś udany związek, upewnij się, że ta osoba jest dla ciebie prawdziwym przyjacielem. Sprawdź, czy jesteście w stanie się ze sobą porozumieć w ważnych sprawach i razem dyskutować o przyszłości. Przyjrzyj się temu, na ile dobrze wyczuwacie swoje potrzeby. Dopiero po tym wyciągnij wnioski.

Lela: urodzeni 15 maja - 2 czerwca

Rodzice nie zawsze mają rację w sprawie tego, jak powinniśmy postąpić. Daj sobie trochę czasu, by się o tym przekonać. Wcale nie musisz im niczego udowadniać ani z nimi walczyć. Weź pod uwagę, że rozpatrują twoje problemy z własnego punktu widzenia i czasem zwyczajnie ich nie rozumieją.

Dodola: urodzeni 3-12 czerwca

Zakończysz niedługo pewien etap życia i poczujesz, że nadchodzą spore zmiany. Przygotuj się na nie i postaraj się wykorzystać wszystkie swoje możliwości. Jeśli będziesz działać bez planu, coś może ci się nie udać. Pokaż, że wiesz, czego się podjąłeś.

Łada: urodzeni 13 czerwca - 6 lipca (z wyjątkiem 21-22 czerwca)

Możesz niespodziewanie zostać przez kogoś wyróżniony i odkryć, że jesteś na prostej drodze do sukcesu. Wystarczy tylko starać się wciąż tak samo i nie poddawać się na swojej ścieżce. Przyjaciele okażą się dla ciebie nieocenionym wsparciem. Dowiesz się, że masz w życiu kogoś, na kogo zawsze możesz liczyć.

Kupało: urodzeni podczas przesilenia letniego 21-22 czerwca

Nie odmawiaj sobie tego, czego pragniesz. Im bardziej się ograniczasz, tym gorzej się czujesz. Zadbaj o potrzeby duszy i ciała, a odzyskasz dobry nastrój. Szybko też zrozumiesz, że tak naprawdę masz na to czas, chociaż wcześniej wmawiałeś sobie coś innego.

Mokosz: urodzeni 7 lipca - 1 sierpnia

Jest marzenie, które chodzi ci po głowie od lat. Jeśli teraz się nim zajmiesz, do stycznia zostanie spełnione. Tym razem nie zabraknie ci chęci do walki i determinacji. Od momentu, gdy zaczniesz nad tym pracować, w twoim życiu pojawią się ważne zmiany.

Perun: urodzeni 2-28 sierpnia

Nie trzymaj się kurczowo tego, co było. Skup się na tym, co może się wydarzyć w przyszłości. Czy jesteś w stanie zaoferować komuś kompromis? A może zamiast tego czujesz, że pewnych rzeczy nie będziesz dłużej w stanie tolerować? Dokonaj wyboru. To pomoże ci podjąć decyzję w sprawie tej relacji.

Piatnica: urodzeni 29 sierpnia - 13 września

Cokolwiek pragniesz teraz osiągnąć, będzie od ciebie wymagało anielskiej cierpliwości. Nie licz na to, że zdobędziesz to w ciągu kilku tygodni. Nastaw się na długą i żmudną drogę. Mimo to nigdy nie pożałujesz, że na nią wstąpiłeś.

Swarożyc: urodzeni 14-27 września

Podążaj za swoim przeznaczeniem, nawet jeśli w tej chwili go nie rozumiesz. Za pewien czas wszystko się wyjaśni, a ty odzyskasz poczucie sensu. Ludzie mogą cię w tej chwili zaskakiwać, bo nie mówią ci całej prawdy. Pod koniec jesieni ją poznasz, a wtedy przestaniesz mieć jakiekolwiek wątpliwości w tej sprawie.

Simargł: urodzeni 28 września - 25 października

Najwięcej teraz zyskasz, jeśli nie dasz po sobie poznać, jak bardzo ci na tym zależy. Uważnie i ze spokojem obserwuj sytuację. Dzięki temu wyczekasz odpowiedni moment na to, by podjąć działania. Pojawi się tylko jedna szansa, więc musisz być czujny.

Marzanna: urodzeni 26 października - 8 listopada

Pragniesz znaleźć się w centrum zainteresowania, ale tak naprawdę wcale nie jesteś na to przygotowany. Jeśli ludzie zaczną zwracać na ciebie uwagę, możesz stracić całą pewność siebie. Czemu tak bardzo zależy ci na tym, aby właśnie teraz odnieść sukces? Lepiej z niczym się nie spiesz.

Żmij: urodzeni 9-28 listopada

Chociaż często pokazujesz, że potrafisz robić dobrą minę do złej gry, w rzeczywistości od dłuższego czasu czujesz się czymś bardzo zmęczony. To od ciebie zależy, jak postąpisz w tej sytuacji. Nic nie stoi bowiem na przeszkodzie, byś się wycofał albo postawił komuś granicę. Tylko ty nie chciałeś tego wcześniej zrobić. Dlaczego?

Kostroma: urodzeni 29 listopada - 26 grudnia

Jeśli ktoś jest twoją prawdziwą bratnią duszą, nigdy nie pozwoli sobie na to, by cię zranić. Popełniasz błąd, kiedy szukasz usprawiedliwień dla ludzi w swoim otoczeniu. Nawet przyjaciele okazują się czasem wężami, którzy pragną nas jedynie wykorzystać. Zobacz tę sytuację taką, jaką jest.

Nie przegap
Znaki zodiaku i seks. Który znak jest najlepszym kochankiem?
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock