Obserwuj w Google News

Horoskop tygodniowy numerologiczny na 23-29 stycznia 2023 roku. Przekonaj się, co cię czeka

3 min. czytania
24.01.2023 16:00
Zareaguj Reakcja

Numerologia na styczeń 2023 roku podpowie ci, na co powinieneś się przygotować. Sprawdź swój horoskop tygodniowy i dowiedz się, co przyniesie przyszłość.

Horoskop tygodniowy numerologiczny na 23-29 stycznia 2023 roku
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy numerologiczny na 23-29 stycznia 2023 roku pomoże nam wkroczyć w nowy rok z dobrą energią i zostawić za sobą stare wspomnienia. Co nam teraz najbardziej sprzyja, a czego lepiej unikać? Oto przepowiednia na nadchodzący tydzień.

Zobacz także: Numerologia partnerska - dopasowanie numerologiczne

Horoskop numerologiczny na styczeń 2023 roku

Numerologia to starożytny sposób wróżenia, który opiera się na interpretowaniu znaczenia liczb. Każdy z nas ma przypisaną liczbę urodzeniową, obliczaną z sumy daty naszego przyjścia na świat. Jeśli chcemy ją poznać, powinniśmy zapisać swoją datę urodzenia i dodać wszystkie należące do niej cyfry. Osoba urodzona 1 października 1988 roku to urodzeniowa Jedynka:

1+ 1 + 0 + 1 + 9 + 8 + 8 = 28 = 2+8 = 10 = 1+0 = 1.

Wszyscy posiadamy swoją numerologiczną drogę życia, dzięki której mamy szansę poznać przyszłość. Co czeka nas w styczniu 2023 roku? Poznaj swój horoskop tygodniowy:

Horoskop tygodniowy - numerologia na 23-29 stycznia 2023 roku: 1 (Jedynka)

Jedynki nie powinny idealizować tego, co dla nich nieosiągalne. Gdy to wreszcie zdobędą, znudzą się niemal od razu. Jeśli nauczą się doceniać wszystko, co posiadają, przestaną gonić za fantazjami i unikną rozczarowań.

Horoskop tygodniowy - numerologia na 23-29 stycznia 2023 roku: 2 (Dwójka)

Dwójki zaczną myśleć o rozpoczęciu diety. Mogą jednak wybrać zbyt restrykcyjny tryb życia. Poczują się przez to zmęczone i sfrustrowane. Jeśli chcą poprawić swój wygląd, powinny wprowadzić trochę ruchu do swojej codzienności. To w zupełności wystarczy, by poczuły się lepiej w swojej skórze.

Horoskop tygodniowy - numerologia na 23-29 stycznia 2023 roku: 3 (Trójka)

Trójki muszą zadbać o relacje z rodziną. W przeciwnym wypadku sprawią komuś przykrość. Ich nieobecność stanie się odczuwalna dla bliskich, przez co wiele więzi zostanie zerwanych. Jeśli zamiast tego postanowią zadzwonić lub wybiorą się w odwiedziny, usłyszą wartościową radę na nadchodzący czas.

Horoskop tygodniowy - numerologia na 23-29 stycznia 2023 roku: 4 (Czwórka)

Czwórki mogą poczuć spadek energii. Najwyższy czas wykonać badania kontrolne i umówić się do lekarza. Może się okazać, że brakuje im witamin. Warto zadbać o siebie przed nadejściem wiosny - ograniczyć nałogi lub całkowicie z nich zrezygnować, zadbać o suplementację i wprowadzić zdrową dietę. Jeśli dodatkowo popracują nad tym, by częściej się wysypiać, już za kilka tygodni poczują się młodsze o dekadę.

Horoskop tygodniowy - numerologia na 23-29 stycznia 2023 roku: 5 (Piątka)

Piątki powinny uważać na zakazane romanse. Nie uda się utrzymać ich w tajemnicy. Ktoś je przyłapie i szybko rozpuści plotki w towarzystwie. Będą do nich wracały jeszcze przez wiele lat - mogą bowiem zawierać mnóstwo wstydliwych szczegółów. Nawet niewinny flirt w pracy zamieni się teraz w prawdziwy skandal. Lepiej go sobie odpuścić.

Horoskop tygodniowy - numerologia na 23-29 stycznia 2023 roku: 6 (Szóstka)

Szóstki mogą cierpieć z powodu braku atencji ze strony otoczenia. Nie warto jednak na siłę próbować zwracać na siebie uwagi. Wywoła to zadziwienie ze strony ich znajomych. Nie będą wiedzieli, jak mają zareagować na tę sytuację, więc odsuną się jeszcze bardziej.

Redakcja poleca

Horoskop tygodniowy - numerologia na 23-29 stycznia 2023 roku: 7 (Siódemka)

Siódemki otrzymają zaproszenie na randkę od ważnej dla nich osoby. Chociaż w ostatnim czasie wcale się tego nie spodziewały, wzbudziły u niej spore zainteresowanie. Niedługo się przekonają, że to ich bratnia dusza. Jeśli pozostaną cierpliwe, walentynki będą niezapomniane - spotkanie okaże się przełomowe dla tej relacji.

Horoskop tygodniowy - numerologia na 23-29 stycznia 2023 roku: 8 (Ósemka)

Ósemki zaskoczą innych swoimi pomysłami na ten rok. Mogą dojść do wniosku, że najwyższy czas spełnić swoje życiowe marzenie. Nawet jeśli do tej pory brakowało im motywacji do działania, teraz nagle zaczną robić wszystko, czego pragnęły od dawna. To zainspiruje ich znajomych do podobnych działań.

Horoskop tygodniowy - numerologia na 23-29 stycznia 2023 roku: 9 (Dziewiątka)

Dziewiątki mogą usłyszeć od kogoś bolesną prawdę. Jeśli poproszą jednego z przyjaciół o wskazówkę, nie będą zadowolone z jego odpowiedzi. Mimo wszystko warto wziąć sobie jego słowa do serca. Może mieć rację w tym, co mówi.

Zobacz także: Nadchodzący nów Księżyca będzie inny niż wszystkie. Lepiej wtedy uważaj

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!