Zamknij

W tym tygodniu czeka nas wiele rozczarowań. Astrologowie: "Kubeł zimnej wody na głowę"

05.12.2022 09:41

Horoskop tygodniowy na 5-11 grudnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku zawiera w sobie pewną przestrogę. Warto wziąć pod uwagę wskazówki astrologów.

Horoskop tygodniowy na 5-11 grudnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Wiele znaków zodiaku silnie odczuje na sobie wpływ nadchodzącej pełni Księżyca w Bliźniętach. Czeka nas bolesne zderzenie z rzeczywistością. Zobaczcie, na co powinniśmy się przygotować.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop tygodniowy na 5-11 grudnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Pełnia Księżyca 8 grudnia 2022 roku może okazać się dla nas trudnym czasem. Niektórzy odkryją, że żyli dotąd złudzeniami i nie potrafili właściwie ocenić swojej sytuacji. Będziemy musieli uczyć się na błędach, a także podsumować własne osiągnięcia po całym 2022 roku.

Prawdopodobnie pierwszą połowę tygodnia zdominują jeszcze nadzieje, radosne oczekiwania i entuzjazm, potem górę wezmą powaga, refleksyjność i rozczarowania. Wiele osób dostanie kubeł zimnej wody na głowę - podaje astroserwis.com.

W tym tygodniu czeka nas wiele rozczarowań. Astrologowie: "Kubeł zimnej wody na głowę"

Co nas czeka w nadchodzących dniach? Oto wskazówki astrologów:

1. Zmień strategię działania

Przygotowanie bilansu minionych miesięcy pozwoli nam sobie uświadomić, że stawialiśmy w tym roku zbyt wygórowane wymagania. Nie mogły się one spełnić, bo przecenialiśmy własne możliwości albo oczekiwaliśmy od kogoś czegoś niemożliwego.

Ujrzymy teraz wiele spraw w innym świetle i zrozumiemy, że nasze założenia były błędne. To od nas zależy, jak na to zareagujemy - dla niektórych może to oznaczać ogromne rozczarowanie, a dla innych jedynie zmianę punktu widzenia. Astrologowie radzą, by cieszyć się z dokonanych postępów i dostosować do nich nową strategię działania.

2. Wstrzymaj się z inwestycjami

Nadchodzący tydzień wywoła u wielu znaków zodiaku silną potrzebę rywalizacji. Niejedna osoba podejmie nerwowe działania, by zawalczyć o swoje, ale zamiast osiągnąć swój cel - straci wszystko. Chociaż będzie się o coś starać z pełnym zaangażowaniem, nie przyniesie to żadnego efektu.

Nadchodząca pełnia Księżyca wymaga od nas elastyczności. Nie powinniśmy trzymać się sztywnych założeń, pielęgnować w sobie urazy czy rozpamiętywać przeszłości. Należy zachować otwartość umysłu.

3. Zachowuj się naturalnie

Najlepszym rozwiązaniem w tym tygodniu okaże się działanie w spokojny i niewymuszony sposób. W relacjach z innymi powinniśmy dawać z siebie tyle, ile potrafimy. Jeśli wykorzystamy wszystkie swoje zasoby, przyniesie nam to bolesny zawód - będziemy zmęczeni, ale nasze oczekiwania wcale nie zostaną spełnione.

Nie warto wpadać w przesadę. To zły czas na to, by sięgać do gwiazd i snuć wieloletnie plany. Lepiej skupić się na tym, co dzieje się tu i teraz. W relacjach z bliskimi warto zadbać teraz o najprostsze rzeczy - uśmiech, wsparcie i miłą rozmowę. Pozwoli to uniknąć kłótni i niepotrzebnych napięć.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku przyciągają prześladowców. Wiele z nich przeżywa straszne historie

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?