,

Astrologowie bali się tego od tygodni. Teraz jest nieuniknione. "Sprawy staną na ostrzu noża"

24.10.2022 09:38

Zaćmienie Słońca 25 października 2022 roku wypada na tle gwiazdozbioru Skorpiona. Z tego powodu może być o wiele intensywniejsze niż zazwyczaj. Na co powinniśmy się przygotować? Oto wskazówki astrologów.

Zaćmienie Słońca
fot. Shutterstock

Zaćmienie Słońca to mroczne i tajemnicze zjawisko. Gdy ma miejsce w znaku Skorpiona, wzbudza silny niepokój. W nadchodzących dniach możemy odkryć, że coraz trudniej nam nad sobą zapanować - górę wezmą nasze lęki i stłumione emocje. Wiele relacji może się teraz zakończyć, a inne będą musiały stawić czoła poważnym problemom. Jeśli nie zaczniemy się kontrolować, możemy też stracić wszystkie oszczędności.

Warto wiedzieć, jak przygotować się na to zjawisko. Energię zaćmienia można też wykorzystać na własną korzyść. Sprawdźcie, jak to zrobić.

Zobacz także: Ten znak zodiaku ma najmniej skrupułów w miłości. Może zdradzić bez wyrzutów sumienia

Horoskop tygodniowy na 24-30 października 2022 roku. Zaćmienie Słońca w Skorpionie

Ten tydzień może okazać się trudny dla wszystkich znaków zodiaku. Pod wpływem zaćmienia Słońca dadzą nam o sobie znać wszystkie głęboko skrywane emocje. Wywoła to liczne konflikty i nieporozumienia, co może zepsuć nam nastrój na resztę roku. Choć czeka nas wiele przykrości, będziemy mieli szansę sporo zyskać. Wystarczy, że zapanujemy nad swoim instynktem.

Zaćmienie Słońca 25 października 2022 roku - znaczenie

Czego możemy się spodziewać podczas zaćmienia Słońca w Skorpionie? Oto wskazówki astrologów:

1. Zmiany są nieuchronne

Zaćmienie Słońca jest wyjątkowym zjawiskiem w astrologii. Zawsze przynosi zmiany i zmusza, by się do nich dostosować. W ciągu jednej chwili okazuje się, że nie wiedzieliśmy wszystkiego o czymś, co jest nam dobrze znane, więc nie umieliśmy dobrze ocenić sytuacji. Poznajemy skrywane dotąd sekrety albo słyszymy zupełnie niespodziewane wyznania.

Wszystko to tworzy chaos, którego nie potrafimy pojąć. Naszym zadaniem jest się w tym odnaleźć - zmienić perspektywę i przyjąć nowe stanowisko w danej sprawie. Przeszłość trzeba już zostawić za sobą.

2. Zerwanie więzów

Podczas nadchodzącego zaćmienia 25 października za sprawą zodiakalnego Skorpiona staniemy przed poważnym wyzwaniem w naszych relacjach miłosnych. Na pierwszy plan wysunie się teraz kwestia uzależnienia. Czy nasza relacja z bliską osobą opiera się na świadomych wyborach? A może działa na nas jak narkotyk i sprawia, że nie panujemy nad sobą? Czy czujemy się pewnie i bezpiecznie?

W nadchodzącym czasie możemy odkryć, że nasze wyobrażenia na temat wspólnej przyszłości z partnerem opierają się na złudzeniach. Jeśli stawiamy go na piedestale i dostosowujemy się do wszystkich jego wymagań, a także często odczuwamy zazdrość, będziemy zmuszeni do zmiany postępowania. Dopóki nie odzyskamy pełnej niezależności, relacji nie uda się naprawić.

3. Kłótnie i awantury

Zaćmienie w Skorpionie przyniesie nam również wiele konfliktów, które mogą okazać się niezwykle intensywne. Część znaków zodiaku nie będzie w stanie zapanować nad swoimi odruchami, co doprowadzi do nieprzyjemnej wymiany zdań. Powinniśmy na to uważać, bo z pozoru niewinna sprzeczka w mgnieniu oka może się teraz zamienić w otwartą wojnę.

Sprawy staną na ostrzu noża - podaje astroserwis.com.

Jeśli chcemy tego uniknąć, musimy przez kilka dni powstrzymywać się przed wypowiadaniem na głos tego, co tak naprawdę myślimy. Dopiero w piątek pojawi się możliwość przeprowadzenia spokojnej rozmowy, w której obie strony będą chciały się nawzajem wysłuchać. Do tego dnia lepiej nie mówić nic i ze spokojem obserwować sytuację.

loader

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku przyciągają prześladowców. Wiele z nich przeżywa straszne historie

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się