Obserwuj w Google News

W tym tygodniu czekają nas konflikty i nieporozumienia. Astrologowie: "Bomba z opóźnionym zapłonem"

2 min. czytania
15.11.2022 14:08
Zareaguj Reakcja

Horoskop tygodniowy na 14-20 listopada 2022 roku zapowiada wiele interesujących zmian w naszym codziennym życiu. Musimy jednak zastosować się do pewnych zasad, by uniknąć poważnych problemów.

Zakochani
fot. Shutterstock

Rada na nadchodzący tydzień dla wszystkich znaków zodiaku brzmi: "Zachowaj spokój". Jeśli nie uda nam się tego zrobić, możemy zupełnie nagle wpaść w ogromne kłopoty. Nasze reakcje będą bowiem gwałtowne i nieprzewidywalne.

Zobacz także: Jasnowidzka Aida zwróciła się Polaków. Oto jej rada na listopad 2022 roku

Horoskop tygodniowy na 14-20 listopada 2022 roku

Sezon zaćmień już za nami, więc nie musimy się obawiać o nadchodzącą przyszłość. Niespodziewane zmiany, które miały nadejść, są już za nami. Teraz jednak mamy nad sobą bardzo odpowiedzialne zadanie - musimy zastanowić się nad tym, czego nauczyliśmy się w ciągu kilku ostatnich tygodni. Wiele osób nie znajdzie odpowiedzi na to pytanie, przez co poczuje się sfrustrowana.

Astrologowie podpowiadają, jak powinniśmy się zachować, by uniknąć trudności w komunikacji z innymi. Warto zastosować się do ich wskazówek.

Redakcja poleca

W tym tygodniu czekają nas konflikty i nieporozumienia. Astrologowie: "Bomba z opóźnionym zapłonem"

Horoskop tygodniowy na 14-20 listopada 2022 roku zawiera w sobie kilka ważnych rad. Oto one:

1. Zacznij cieszyć się życiem

Nadchodzący tydzień zapowiada się o wiele spokojniej od poprzedniego. Mimo to właśnie teraz będziemy musieli na nowo uporządkować swoje sprawy. To, co wydarzyło się podczas zaćmienia Księżyca, wywrze wpływ na naszą przyszłość.

Od nas zależy, jak chcemy zinterpretować ostatnie wydarzenia. Jeśli znajdziemy w nich coś, co nas cieszy, powinniśmy skoncentrować się na tym uczuciu. W nadchodzących dniach kluczowy jest bowiem optymizm. Zbliżający się sezon Strzelca wymaga, byśmy nauczyli się doceniać to, co mamy. To pozwoli nam przyciągnąć do siebie radosne wydarzenia. Narzekania sprawią, że będziemy mieć coraz więcej problemów.

2. Nie miej do nikogo pretensji

Osoby, które pragnęły w ostatnim czasie zmienić jakąś sytuację na lepsze, mogą się teraz poczuć niedocenione. Ich starania zostaną zlekceważone lub źle zrozumiane, przez co same mogą dojść do wniosku, że zaufały nieodpowiednim ludziom lub żyły złudzeniami.

Astrologowie ostrzegają, by nie rzucać oskarżeń. Jest wysoce prawdopodobne, że źle ocenimy sytuację i zaatakujemy kogoś, kto wcale na to nie zasłużył. Za kilka dni sytuacja się wyjaśni.

3. Rozmawiaj ze spokojem

Ostatnie tygodnie mogły spowodować, że stłumiliśmy w sobie wiele negatywnych emocji. Niektórzy czują niewyrażony żal, inni są pełni gniewu. Jeśli od dawna mamy potrzebę się zbuntować i czemuś przeciwstawić, teraz możemy zrobić to wyjątkowo gwałtownie. Warto uważać, bo możemy niechcący sprawić komuś przykrość.

Bomba z opóźnionym zapłonem wybuchnie tam, gdzie wcześniej wykorzystano energię do utrzymania sytuacji pod kontrolą - czytamy na astroserwis.com.

Aby przedstawić swój punkt widzenia, wcale nie musimy krzyczeć ani okazywać negatywnych emocji. Druga strona doceni zdroworozsądkowe podejście do sprawy i nabierze ochoty, by się z nami porozumieć. Dobrze więc zachować spokój i mieć w sobie gotowość, by wysłuchać rozmówcę.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku przyciągają prześladowców. Wiele z nich przeżywa straszne historie

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!