Horoskop tygodniowy miłosny od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

27.01.2023 10:40

Horoskop tygodniowy miłosny od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Horoskop tygodniowy miłosny od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop tygodniowy miłosny od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku - Baran

Barany popełnią błąd, jeśli dadzą wiarę czyimś obietnicom. W ich życiu jest osoba, która odczuwa satysfakcję z tego, jak łatwo jej przychodzi bawić się cudzymi uczuciami. Nie warto ufać jej wyznaniom. Wszystkie są zmyślone i obliczone na konkretny efekt.

Horoskop tygodniowy miłosny od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku - Byk

Byki będą miały możliwość wyboru. W ich życiu pojawi się zarówno szansa na niezobowiązujący romans, jak i na stworzenie związku. Wszystko zależy od tego, czego tak naprawdę pragną. Warto się zastanowić przed podjęciem decyzji. W przeciwnym wypadku będą jej żałować.

Horoskop tygodniowy miłosny od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku - Bliźnięta

Bliźnięta uświadomią sobie, że osoba, której kiedyś się podobały, zupełnie o nich zapomniała. W najbliższym czasie będzie skoncentrowana głównie na własnym życiu, co zacznie doprowadzać je do szału. Zrozumieją, że straciły jej zainteresowanie. Mogą je odzyskać tylko wtedy, gdy bardzo się o to postarają.

Horoskop tygodniowy miłosny od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku - Rak

Raki mogą sobie uświadomić, że były partner zaczyna się nimi na powrót interesować. Pożałują jednak, jeśli dopuszczą go do siebie z powrotem. Zmarnują tylko czas. Na początku wiosny ta osoba odejdzie do kogoś innego.

Horoskop tygodniowy miłosny od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku - Lew

Lwy przypomną sobie, jak wiele są warte. Nie będą się za nikim uganiać i całkowicie zlekceważą potencjalną konkurencję. Zamiast tego skupią się na własnych standardach. Jeśli druga osoba będzie się zachowywała niedojrzale, po prostu ją porzucą. Ich postawa zwróci uwagę płci przeciwnej. Będą adorowane i traktowane z szacunkiem.

Horoskop tygodniowy miłosny od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku - Panna

Panny wywołają u kogoś sporą zazdrość. Ich pewność siebie stanie się teraz wyraźnie zauważalna. Ktoś poczuje się tym onieśmielony i zacznie sobie wyobrażać, że mają ogromne powodzenie u płci przeciwnej. Czy trzeba wyprowadzać go z błędu? Horoskop wskazuje, że wręcz przeciwnie. Odrobina tajemniczości nie zaszkodzi.

Horoskop tygodniowy miłosny od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku - Waga

Wagi popełnią błąd, jeśli nie będą się skupiały na teraźniejszości. Wspomnienia są piękne, ale nie ma sensu się do nich przywiązywać. Druga osoba jest już inna, niż była kiedyś. Warto sprawdzić, o czym teraz naprawdę myśli.

Horoskop tygodniowy miłosny od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku - Skorpion

Skorpiony zrobią dla drugiej osoby coś miłego i będą oczekiwały czegoś w zamian. Jeśli jednak otwarcie nie wyrażą swoich potrzeb, spotka je zawód. Nie ma sensu spodziewać się, że ktoś się domyśli, o co im chodzi. O wiele lepiej po prostu mu o tym powiedzieć.

Horoskop tygodniowy miłosny od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku - Strzelec

Strzelce mogą stracić pewność w sprawie tego, co ktoś o nich myśli. Zamiast zakładać cokolwiek z góry, powinny go o to zapytać. Odpowiedź na ich wątpliwości okaże się zaskoczeniem.

Horoskop tygodniowy miłosny od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku - Koziorożec

Koziorożce nie powinny rozstawać się z bliską osobą, bo potem szybko tego pożałują. Już po kilku dniach dojdą do wniosku, że wcale nie chcą być z nikim innym. Ich uczucie się teraz wzmocni. Niedługo - podczas walentynek - będą chciały wypowiedzieć słowa "kocham cię".

Horoskop tygodniowy miłosny od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku - Wodnik

Wodniki mogą stracić czyjeś zainteresowanie, jeśli będą go lekceważyć. Druga strona nie zaczeka na to, aż im się odwidzi i znów postanowią się o nią starać. To ktoś, kto nie będzie tolerował braku komunikacji. Lepiej od razu traktować ją z odpowiednim szacunkiem.

Horoskop tygodniowy miłosny od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku - Ryby

Ryby mogą poznać kogoś ciekawego przez internet. Będzie trzeba jednak odrobinę zaczekać, zanim dojdzie do spotkania. Nie powinny się tym przejmować. W tym czasie warto zadbać o swój wygląd, by poczuć się atrakcyjnie.

Zobacz także: Najważniejsze wizje jasnowidzki Aidy na 2022 rok. Sprawdź, czy się spełniły

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!