,

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

26.05.2023 08:00

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Sprawdź, co cię czeka.

Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku - Baran

Barany muszą uważać na potencjalną konkurencję. Chociaż bowiem nie zdają sobie z tego sprawy, ktoś interesuje się ich sympatią i pragnie stworzyć z nią głębszą więź. Barany powinny bardziej się postarać, jeśli chcą zatrzymać przy sobie wymarzonego partnera. Lepiej nie brać tej osoby za pewnik.

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku - Byk

Byki nie powinny wystawiać drugiej strony na próbę cierpliwości. Nawet jeśli trudno im teraz podjąć decyzję, muszą zebrać się na odwagę i szczerze porozmawiać o przyszłości. Bliska osoba od dawna czeka na to, aż powiedzą jej o swoich uczuciach. Kiedy Byki jej zaufają, nie pożałują.

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku - Bliźnięta

Bliźnięta muszą przemyśleć to, jak chcą traktować płeć przeciwną. Jeśli są zainteresowane jedynie zabawą, mogą teraz popełnić spory błąd. Lepiej nie zaczynać romansu z osobą, która marzy o poważnym związku. Gdy zostanie zdradzona lub porzucona, będzie miała złamane serce.

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku - Rak

Raki powinny raz na zawsze zerwać z przeszłością i skoncentrować się na tym, co dopiero przed nimi. Dawne problemy nie będą już spędzać im snu z powiek, więc nie ma sensu ich dłużej rozpamiętywać. Raki mogą to jednak robić z obawy o to, że ktoś je teraz oszuka i wykorzysta. Tak się nie stanie!

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku - Lew

Lwy w ostatnim czasie zachowywały się zbyt skromnie i niemal na każdym kroku dostosowywały się do innych. Teraz na powrót uświadomią sobie, jak wiele są warte. Nie pozwolą nikomu źle się traktować. Od tej pory zaczną zwracać uwagę na swoje potrzeby i pokażą, że powinny być one spełniane.

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku - Panna

Panny powinny choć na chwilę oderwać się od swoich spraw. Jeśli to zrobią, przestaną się zamartwiać rzeczami, na które nie mają wpływu. Kiedy tylko zaczną okazywać bliskiej osobie dystans, odkryją, że jest o nie bardzo zazdrosna... W ten sposób dowiedzą się o jej skrywanych uczuciach.

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku - Waga

Wagi nagle zrozumieją, jak bardzo są dla kogoś ważne. Chociaż wcześniej zdawały się tego nie dostrzegać, teraz przestaną wątpić w przywiązanie tej osoby. Odkąd nabiorą pewności co do jej intencji, nie będą się obawiać odrzucenia. Zaproponują coś, na co wcześniej nie miały odwagi. Druga osoba im nie odmówi...

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku - Skorpion

Skorpiony mogą sporo stracić, jeśli zaczną wywierać presję na bliskiej osobie. Przekroczą wtedy granicę i doprowadzą do nieprzyjemnej wymiany zdań, a to zepsuje atmosferę w relacji na długo. Skorpiony powinny zdawać sobie sprawę, że niektórzy czasem potrzebują przestrzeni i wcale nie oznacza to braku zainteresowania.

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku - Strzelec

Strzelce mogą być zaskoczone czyimś zachowaniem. Bliska osoba postąpi zupełnie inaczej, niż się tego spodziewały. Okaże się, że od dawna miała własny pomysł na to, jak powinna wyglądać ta relacja. Po prostu trzymała to w tajemnicy.

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku - Koziorożec

Koziorożce nie będą w stanie zrozumieć czyichś intencji. Kiedy jednak uświadomią sobie, że za jej decyzjami stoi lęk przed zranieniem, uznają, że są w stanie wybaczyć. Za pewien czas wszystkie problemy znikną i nie trzeba będzie dłużej się o nie martwić. Teraz trzeba przeczekać tę trudną sytuację.

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku - Wodnik

Wodniki mogą nareszcie podjąć ryzyko i zaangażować się emocjonalne. W ich życiu jest ktoś, kto akceptuje je dokładnie takimi, jakimi są. Ta osoba pragnie zbudować związek na całe życie. Jeśli Wodniki dadzą jej szansę, nigdy nie pożałują.

Horoskop tygodniowy miłosny od 29 maja do 4 czerwca 2023 roku - Ryby

Ryby muszą zachować ostrożność. Jeśli będą teraz zbyt naiwne, ktoś może je zdradzić lub wykorzystać. Nie warto idealizować ludzi w swoim otoczeniu. Lepiej teraz uważnie obserwować ich zachowanie. Dopóki nie udowodnią, że zasługują na zaufanie, nie powinni dostawać żadnych szans.

loader
loader
Co wiesz o znakach zodiaku? [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Co wiesz o znakach zodiaku? Sprawdź, czy znasz ich charakter [QUIZ]

Co wiesz o znakach zodiaku? [QUIZ]

Który znak zodiaku jest najlepszym sportowcem?

Logo radiozet Dzieje się