Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku. Strzelce spełnią swoje marzenia

25.11.2022 14:24

Horoskop tygodniowy miłosny od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Horoskop tygodniowy miłosny
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku spędzą jesień samotnie. Nie znajdą drugiej połówki

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku - Baran

Barany nie powinny obdarzać zaufaniem przypadkowych osób. To, że ktoś jest dla nich miły, nie oznacza jeszcze, że ma wobec nich dobre intencje. Muszą się przekonać, czy dotrzymuje danych wcześniej obietnic. Jeśli tak nie jest, nie warto zaczynać romansu.

Horoskop tygodniowy miłosny od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku - Byk

Byki mogą zmarnować szansę na wielką miłość. Powinny docenić czyjąś obecność w swoim życiu, póki jeszcze jest na to czas. Popełnią błąd, gdy zaczną flirtować z kimś innym. Druga strona szybko się o tym dowie i straci nadzieję na stworzenie szczęśliwej relacji.

Horoskop tygodniowy miłosny od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta muszą się zastanowić, czego tak naprawdę pragną. Jeśli ich marzeniem jest zbudowanie związku na długie lata, nie mogą dłużej umawiać się z toksycznymi osobami. W ten sposób uniemożliwiają sobie znalezienie prawdziwej miłości. Powinny przestać marnować czas.

Horoskop tygodniowy miłosny od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku - Rak

Raki przez cały tydzień będą czekać na wiadomość od kogoś, kto wmawia im, że jest zajęty pracą. Nie jest to prawda. W rzeczywistości od dłuższego czasu interesuje się kimś innym. Jeśli jednak wciąż będą wierzyć w jego kłamstwa, zacznie wieść podwójne życie.

Horoskop tygodniowy miłosny od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku - Lew

Lwy w tym tygodniu powinny postawić na siebie. Osoba, która jest im przeznaczona, nie pozwoli im o sobie zapomnieć i sama wyjdzie z inicjatywą. Będą żałowały, jeśli zaproponują jej spotkanie. Poczuje się tym onieśmielona i odmówi.

Horoskop tygodniowy miłosny od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku - Panna

Panny nie mogą dłużej uzależniać poczucia własnej wartości od tego, jak są przez kogoś traktowane. Najwyższy czas przypomnieć sobie, że mają wiele do zaoferowania i zasługują na miłość. Druga strona nie jest bez wad - w tym tygodniu się przekonają, że ma ich całkiem sporo. Lepiej więc nie stawiać jej na piedestale.

Horoskop tygodniowy miłosny od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku - Waga

Wagi zaczną marzyć o zaręczynach. Powinny się jednak poważnie zastanowić, czy rzeczywiście mają na to szansę. Ich partner nie myśli jeszcze o przyszłości zbyt poważnie. Jeśli zaczną domagać się od niego deklaracji, będą rozczarowane. Nie usłyszą wcale słów, o jakich marzą od dawna.

Horoskop tygodniowy miłosny od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku - Skorpion

Skorpiony muszą postarać się o uczucie drugiej osoby, bo w przeciwnym wypadku ją stracą. Kiedy poczuje się zaniedbywana, może nawiązać kontakt z kimś innym. Wystarczy, że umówi się z tą osobą na randkę. Uświadomi sobie wtedy, jak wiele jest warta - i odejdzie.

Horoskop tygodniowy miłosny od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku - Strzelec

Strzelce czeka dobry tydzień. Ukochana osoba zacznie je rozpieszczać i zadba o to, by cały czas czuły się jak najlepiej. Muszą jednak się za to odwdzięczyć, bo w przeciwnym wypadku poczuje się rozżalona. Czas zebrać się na wielki gest. Może warto pomyśleć o prezencie mikołajkowym?

Horoskop tygodniowy miłosny od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce, które są bez pary, mają teraz szansę nawiązać bliską relację z wymarzonym partnerem. Jeśli jednak nie powiedzą mu o swoich uczuciach, nic z tego nie będzie. Ta osoba nie ma bowiem pojęcia, że jest obiektem ich westchnień. Nie będzie umiała zebrać się na odwagę, by napisać jako pierwsza.

Horoskop tygodniowy miłosny od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku - Wodnik

Wodniki poczują się kimś zauroczone. Mimo to ciągle będą wynajdowały powody, by nie okazywać tego drugiej stronie - zaczną manifestować swoją niezależność i będą utrzymywać, że nie czują nic poważnego. Szybko tego pożałują. Powiedzą bowiem o kilka słów za dużo.

Horoskop tygodniowy miłosny od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku - Ryby

Ryby czeka w tym tygodniu wiele romantycznych wieczorów. Nie powinny zbytnio się przejmować obowiązkami - ich sprawy ułożą się świetnie, więc nie muszą się tym stresować. Lepiej kupić świece, przygotować pyszną kolację i spędzić czas z bliską osobą.

Zobacz także: Najważniejsze wizje jasnowidzki Aidy na 2022 rok. Sprawdź, czy się spełniły

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?