,

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

27.03.2023 07:00

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Sprawdź, co cię czeka.

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 marca do 2 kwietnia 2023 - Baran

Barany powinny zwrócić uwagę, czy druga osoba jest w stanie komunikować się z nimi na takim poziomie, jakiego od niej oczekują. Może bowiem być tak, że od wielu tygodni usiłują nakłonić ją do rozmowy i nie przynosi to pożądanego skutku. Jeśli tylko im zależy na utrzymywaniu kontaktu, w nadchodzących dniach powinny się odrobinę wycofać. Kiedy przestaną wychodzić z inicjatywą, dowiedzą się, co naprawdę myśli o nich ich sympatia.

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 marca do 2 kwietnia 2023 - Byk

Byki powiedzą głośno, co leży im na sercu. Muszą jednak unikać prowadzenia szczerych rozmów przez internet, a zamiast tego nazwać swoje uczucia podczas spotkania na żywo. Lepiej umówić się z kimś na spacer i porozmawiać. Korespondencja w sieci stwarza ryzyko nieporozumień. A tych Byki wolałyby przecież uniknąć... Czas się przełamać i wyjść z inicjatywą.

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 marca do 2 kwietnia 2023 - Bliźnięta

Bliźnięta poczują, że pewna historia z ich życia przechodzi już do przeszłości. Nie będą dłużej chciały się nią zajmować, bo zupełnie stracą cierpliwość. Mogą sobie uświadomić, że od wielu miesięcy idealizowały drugą osobę, pogrążając się we wspomnieniach. Teraz od dawna nie czuły się w jej obecności dobrze. Ocenią ją więc sprawiedliwie. Nigdy nie pożałują tej decyzji.

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 marca do 2 kwietnia 2023 - Rak

Raki, które szukają miłości, w weekend powinny wybrać się na długi spacer. Kiedy będą przechadzać się samotnie, zupełnie nagle mogą trafić na kogoś, z kim niedługo stworzą związek. Im bardziej będą otwarte na to, co przyniesie los, tym większe mają szanse na szczęście. Układ planet wskazuje wyraźnie, że wszechświat im sprzyja.

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 marca do 2 kwietnia 2023 - Lew

Lwy nie powinny dawać się zatrzymywać komuś, kto gra z nimi w ciepło-zimno. Ta osoba wcale nie zamierza obiecać im wspólnej przyszłości, a zamiast tego zwyczajnie nie daje o sobie zapomnieć. Lwy tracą możliwość poznania kogoś wartościowego, bo nieustannie rozmyślają o tej historii. Co z tego, że tak wiele spraw pozostało niewyjaśnionych? Lepiej zostawić to za sobą i ruszyć do przodu. 

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 marca do 2 kwietnia 2023 - Panna

Panny pod żadnym pozorem nie powinny w tym tygodniu wychodzić z inicjatywą. Ich zadaniem jest czekać na zaproszenie. Kiedy postąpią inaczej, zostaną odrzucone i wpadną w zły nastrój na wiele dni. Nie warto ryzykować dla kogoś, przy kim czują się niepewnie. To ta osoba musi się postarać, by znajomość mogła się rozwijać.

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 marca do 2 kwietnia 2023 - Waga

Wagi zaczną otrzymywać miłosne sygnały od osoby, która do tej pory traktowała je z chłodnym dystansem. Jeśli tylko pozostaną wobec niej odrobinę niedostępne, teraz będą mogły owinąć ją sobie wokół palca. Zanim jednak zaczną do tego dążyć, powinny sprawdzić, czy na pewno chciałyby być obiektem jej uczuć. Kiedy bowiem się zakocha, długo jej nie przejdzie...

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 marca do 2 kwietnia 2023 - Skorpion

Skorpiony nie powinny zabiegać o niczyją uwagę. Jeśli ktoś je teraz ignoruje, muszą zrobić to samo. W przeciwnym wypadku druga strona może się zniechęcić i zerwać znajomość. Lepiej jej do tego nie prowokować. Jej zachowanie wynika bowiem z nieufności. Jest podejrzliwa, bo ktoś ją wcześniej zranił. Skorpiony nie powinny więc brać tego do siebie. Warto spokojnie zaczekać na dalszy rozwój sytuacji.

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 marca do 2 kwietnia 2023 - Strzelec

Strzelce, które szukają miłości, powinny teraz jak najczęściej wychodzić do ludzi. Będą bowiem tak lubiane, że ich popularność wzrośnie. Dzięki temu poznają mnóstwo ciekawych osób i zyskają szansę na nawiązanie romansu, który sprawi, że wiosenne wieczory staną się gorące... Strzelce będące w związkach muszą być natomiast ostrożne w przyjmowaniu dowodów czyjegoś zainteresowania. Partner może stać się zazdrosny.

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 marca do 2 kwietnia 2023 - Koziorożec

Koziorożce będą musiały przemówić bliskiej osobie do rozsądku. Okaże się bowiem, że jest zagubiona i zupełnie nie wie, jak powinna teraz postąpić. Jeśli jednak wszystko jej na spokojnie wytłumaczą, sprawy ułożą się doskonale. Jest tylko jeden warunek, który może okazać się trudny do spełnienia - Koziorożce muszą wykazać się anielską cierpliwością.

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 marca do 2 kwietnia 2023 - Wodnik

Wodniki, które są z kimś związane uczuciowo, muszą teraz unikać flirtów na boku. Wszystko, co mogłoby zranić drugą osobę, wyjdzie bowiem na jaw. Nawet jeśli nie złożyły jeszcze oficjalnej deklaracji w sprawie tego, że chciałyby iść z kimś przez życie, muszą uważać. Kiedy druga strona poczuje się głęboko zraniona, może odejść i nie odwracać się za siebie...

Horoskop tygodniowy miłosny od 27 marca do 2 kwietnia 2023 - Ryby

Ryby będą przyciągać płeć przeciwną jak magnes. Poczują, że wraz z nadejściem wiosny zaczynają rozkwitać. Ktoś zainteresuje się nimi na poważnie, więc będą miały szansę na nawiązanie romansu. Może się jednak okazać, że to one muszą wyjść z inicjatywą w tej relacji. Drugiej stronie zabraknie na to odwagi. Wystarczy ją zapytać, czy ma ochotę na kawę - z radością się zgodzi. Horoskop wskazuje, że istnieje szansa na szczęśliwy związek.

Zobacz także: Najważniejsze wizje jasnowidzki Aidy na 2022 rok. Sprawdź, czy się spełniły

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Logo radiozet Dzieje się