Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 grudnia 2022 roku. Byki mogą się zakochać

02.12.2022 14:17

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 grudnia 2022 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Horoskop tygodniowy miłosny
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 grudnia 2022 roku - Baran

Barany powinny zostawić przeszłość za sobą. Ktoś, kogo teraz wspominają, zupełnie nie jest już zainteresowany stworzeniem romantycznej relacji. Ta osoba od wielu tygodni koncentruje się na budowaniu więzi z kimś innym. Na razie trzyma to w tajemnicy, ale niedługo ogłosi to przed całym światem.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 grudnia 2022 roku - Byk

Byki nabiorą pewności, że ktoś jest w nich zakochany. Początek miesiąca upłynie im na zastanawianiu się nad tym, jak wyobrażają sobie związek z tą osobą. Podczas grudniowej pełni Księżyca zapragną podjąć ryzyko. Uświadomią sobie, że zależy im na tej znajomości o wiele bardziej, niż mogłoby się wydawać.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 grudnia 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta poczują, że nadszedł czas miłosnych deklaracji. Jeśli nie powiedzą drugiej osobie, otwarcie, jakie żywią do niej uczucia, mogą ją stracić. Lepiej więc zebrać się na odwagę. Ta miłość jest odwzajemniona. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 grudnia 2022 roku - Rak

Raki rozpoczną zupełnie nowy etap swojego życia. Przestaną rozpamiętywać to, co im nie wyszło, a zamiast tego skoncentrują się na relacji, którą nawiązały niedawno. Będą pełne optymizmu, bo druga strona od razu zacznie wspaniale je traktować. Ich przeczucia się sprawdzą - niedługo zakochają się bez pamięci.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 grudnia 2022 roku - Lew

Lwy powinny cierpliwie zaczekać na rozwój wypadków. Druga strona w najbliższym czasie da im znać, że naprawdę jej zależy na utrzymaniu kontaktu. Nie warto więc przedwcześnie odsłaniać kart. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 grudnia 2022 roku - Panna

Panny będą z siebie zadowolone. Spodobają się komuś, kto dotychczas zupełnie nie zwracał na nie uwagi. Jeśli pozostaną trudne do zdobycia, zdobędą serce tej osoby i zyskają szansę na stworzenie miłosnej relacji. Powinny się jednak zastanowić, czy rzeczywiście są tym zainteresowane. Może jednak wolałyby się spotkać z kimś innym?

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 grudnia 2022 roku - Waga

Wagi powinny pamiętać, że udana relacja partnerska to związek tworzony przez dwoje ludzi. Gdy więc tylko zauważą, że druga strona wcale się już nie stara o podtrzymanie relacji, muszą zrobić to samo. W przeciwnym wypadku stracą jej szacunek. Od tej pory będzie uważała, że może sobie pozwolić na wszystko. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 grudnia 2022 roku - Skorpion

Skorpiony nie muszą wychodzić z siebie, by zwrócić na siebie uwagę osoby, która im się podoba. Wręcz przeciwnie - wystarczy, że będą autentyczne. Jeśli zaczną się zachowywać naturalnie, podbiją czyjeś serce. Sztuczne gesty i teatralne kwestie nie przyniosą jednak efektu. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 grudnia 2022 roku - Strzelec

Strzelce zauważą, że ich partner myśli o oświadczynach. Muszą się zastanowić, czy są gotowe odpowiedzieć "tak". Wnioski nie będą zbyt optymistyczne. Warto przeprowadzić szczerą rozmowę i otwarcie wyjaśnić powód swojej odmowy. To pozwoli uniknąć rozstania, a dodatkowo stworzy okazję do dalszej pracy nad relacją.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 grudnia 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce nabiorą optymizmu. Dostaną w tym tygodniu wiadomość, która bardzo je ucieszy. Nawet jeśli jej treść nie będzie specjalnie romantyczna, dostarczy im wielu powodów do uśmiechu. Dzięki niej uda się bowiem utrwalić więź z ukochaną osobą.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 grudnia 2022 roku - Wodnik

Wodniki nie muszą się obawiać o przyszłość swojej relacji. To, co jest im pisane, z pewnością się wydarzy. Zamiast interpretować każdy gest potencjalnego partnera, powinny skupić się teraz na sobie. Pożałują, jeśli umieszczą drugą osobę na piedestale. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 grudnia 2022 roku - Ryby

Ryby wypięknieją i oczarują swoim uśmiechem niejedną osobę w towarzystwie. Może się jednak okazać, że ich serce jest już zajęte. Nie powinny się martwić, gdy odkryją, jak silne jest ich uczucie. Jeśli będą cierpliwe, druga strona niedługo zacznie marzyć o związku.

Zobacz także: Najważniejsze wizje jasnowidzki Aidy na 2022 rok. Sprawdź, czy się spełniły

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?