Obserwuj w Google News

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 czerwca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

3 min. czytania
02.06.2023 12:00
Zareaguj Reakcja

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 czerwca 2023 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Sprawdź, co cię czeka.

Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 czerwca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Redakcja poleca

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 czerwca 2023 roku - Baran

Barany mogą zdobyć zainteresowanie osoby, która im się podoba. Nie jest jednak powiedziane, że uda im się je utrzymać. Ich sympatia ma na oku kogoś jeszcze. Barany nie powinny w tej chwili snuć wizji na przyszłość. Jest na to o wiele za wcześnie.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 czerwca 2023 roku - Byk

Byki zaczną żałować, że odepchnęły od siebie pewną osobę. Poczują się samotne i uznają, że coraz bardziej im jej brakuje. Nie będą wiedziały, jak mogą odzyskać jej zainteresowanie. Dopóki nie zbiorą się na odwagę, by szczerze z nią porozmawiać, mogą jedynie pomarzyć o jej powrocie.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 czerwca 2023 roku - Bliźnięta

Bliźnięta nie będą w stanie zrozumieć, dlaczego ich sympatia wpadła w kiepski humor. Mogą nie zdawać sobie sprawy, że martwi się relacją z kimś innym. Obawia się, że straci tę osobę na zawsze i nie chce się z tym pogodzić... Lepiej teraz nie wywierać na niej presji. Nawet na to nie zareaguje.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 czerwca 2023 roku - Rak

Raki powinny porzucić przywiązanie do osoby, która wywołuje u nich sentyment. Dobre wspomnienia z przeszłości nie wystarczą, by stworzyć miłosny związek. Kiedy ostatni raz wydarzyło się w tej relacji coś dobrego? Jeśli miało to miejsce naprawdę dawno, czas już o wszystkim zapomnieć.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 czerwca 2023 roku - Lew

Lwy zauważą, że ktoś gra z nimi w ciepło-zimno. Jeśli nie chcą, by przysporzyło im to cierpienia, powinny nauczyć się robić to samo. Kiedy zauważą, że druga osoba się od nich odsuwa, muszą zacząć ją ignorować jeszcze bardziej. Tylko tak mogą jej pokazać, że gierki nie mają żadnego sensu.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 czerwca 2023 roku - Panna

Panny powinny postawić komuś wyraźną granicę i powiedzieć otwarcie, że nie zamierzają tolerować pewnych zachowań. Druga osoba może iść w zaparte, a także dać do zrozumienia, że wcale nie zamierza się zmienić. Panny muszą wtedy pokazać, jak wiele znaczą dla nich ich własne zasady.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 czerwca 2023 roku - Waga

Wagi, które są bez pary, będą musiały się zmierzyć z bolesnym odrzuceniem. Pewna osoba wcześniej zrobiła im nadzieję, a teraz zaczyna się odsuwać. Wagi nie powinny jednak szukać problemu w sobie. Druga strona zachowuje się tak wobec wszystkich swoich sympatii...

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 czerwca 2023 roku - Skorpion

Skorpiony nie powinny liczyć na to, że ich wymarzony partner zechce się z nimi spotkać. Układ planet wskazuje, że prawdopodobnie stchórzy i wycofa się w ostatniej chwili. Muszą się zastanowić, czy warto na niego czekać. Taka sytuacja za jakiś czas może się powtórzyć.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 czerwca 2023 roku - Strzelec

Strzelce, które wciąż poszukują miłości, powinny się zastanowić nad swoimi życiowymi wyborami. Czy nie jest przypadkiem tak, że interesują się tylko niedostępnymi osobami, a odrzucają te, które są nimi szczerze zainteresowane? Jeśli tak rzeczywiście robią, jeszcze długo pozostaną same...

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 czerwca 2023 roku - Koziorożec

Koziorożce nie powinny odkładać na później spotkania ze swoją sympatią. Mogą nie być świadome tego, że za jakiś czas będzie dla nich nieosiągalna - wyjedzie na kilka tygodni albo wpadnie w wir pracy. Aby zawrócić jej w głowie, lepiej już teraz zaprosić ją na randkę...

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 czerwca 2023 roku - Wodnik

Wodniki mogą pożałować swoich dotychczasowych wyborów uczuciowych. Uznają, że zdecydowały się na utrzymywanie więzi z osobą, która jednak wcale im się nie podoba. Nie powinny jednak zrywać tej znajomości bez wyjaśnienia, bo powstaną po tym nieprzyjemne plotki.

Horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 czerwca 2023 roku - Ryby

Ryby popełnią błąd, jeśli zaczną teraz idealizować swoją sympatię. Niedługo po tym, gdy postawią ją na piedestale, odkryją, że ma mnóstwo wad. Będzie to nauczka na przyszłość. Zanim Ryby kolejny raz ocenią nowo poznaną osobę, powinny lepiej ją poznać.

Co wiesz o znakach zodiaku? Sprawdź, czy znasz ich charakter [QUIZ]