Obserwuj w Google News

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 października 2022 roku. Wodniki wrócą do eks

3 min. czytania
30.09.2022 14:09
Zareaguj Reakcja

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 października 2022 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Horoskop tygodniowy miłosny
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 października 2022 roku - Baran

Barany czeka w tym tygodniu wiele nieprzespanych nocy. Jeśli postanowią uwierzyć w czyjeś obietnice, srogo się rozczarują. Druga osoba wcale nie będzie miała w planach spędzać z nimi czasu i wykręci się od rozmów telefonicznych. Umówi się z kimś innym. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 października 2022 roku - Byk

Byki mogą poczuć się zagubione. Sytuacja, w której się znajdują, okaże się zupełnie inna, niż im się dotychczas wydawało. Zamiast jednak zakładać cokolwiek z góry, powinny zapytać o wszystko, czego nie rozumieją. W przeciwnym wypadku w relacji powstanie wiele nieporozumień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 października 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta nie mogą wymagać od ukochanej osoby, by czekała na ich decyzję. Jeśli nie wiedzą, czego chcą, powinny zdecydować się na szczerą rozmowę i opowiedzieć o swoich wątpliwościach. Potencjalny partner nie powinien jednak zależeć od ich kaprysów.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 października 2022 roku - Rak

Raki zapomną o tym, że coś komuś obiecały. Kiedy postąpią po swojemu, mogą dopaść je wyrzuty sumienia. Szybko okaże się jednak, że ten nieplanowany przejaw "buntu" bardzo się spodobał drugiej stronie. Warto więc obrócić wszystko w żart. 

Redakcja poleca

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 października 2022 roku - Lew

Lwy w nadchodzącym czasie muszą się skoncentrować na pracy i zadbać o swoje zdrowie. Nie powinny jednak z tego powodu narzekać. Kiedy nauczą się stawiać siebie na pierwszym miejscu i zatroszczą się o własne sprawy, w ich życiu wydarzy się cud. Nagle staną się dla kogoś o wiele ważniejsze niż dotychczas.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 października 2022 roku - Panna

Panny dopadnie pesymizm. Jeśli nie są teraz w związku, mogą zacząć myśleć, że nikt nigdy ich nie pokocha. Nie mają racji, bo stworzą bliską więź już za kilka tygodni - pod koniec października. W najbliższych dniach powinny więc popracować nad poczuciem własnej wartości.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 października 2022 roku - Waga

Wagi nie powinny po sobie pokazywać, że brak im pewności siebie. Zamiast dawać drugiej osobie przewagę w miłosnej relacji, muszą odważnie zawalczyć o swoje. W przeciwnym wypadku mogą zostać źle potraktowane.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 października 2022 roku - Skorpion

Skorpiony są znane ze swojej upartości, ale nie oznacza to wcale, że wolno im narzucać bliskim własne zdanie. W tym tygodniu ktoś je tego nauczy. Chociaż prawdopodobnie nie będzie to partner, mimo wszystko warto potraktować tę sytuację jak ważną lekcję i wyciągnąć z niej wnioski.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 października 2022 roku - Strzelec

Strzelce nie powinny myśleć z żalem o osobie, która od nich odeszła. Jeśli powiedziałyby jej o swoich uczuciach, historia prawdopodobnie potoczyłaby się inaczej. Ponieważ jednak w tej relacji jest tak wiele tajemnic, stworzenie porozumienia okazało się niemożliwe.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 października 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce otrzymają miłosne wyznanie, które może odmienić ich życie. Ktoś zaproponuje im romans i tym samym namiesza w ich poukładanej codzienności. Zanim odmówią, powinny się zastanowić, kiedy ostatnio miały okazję zaszaleć. Nie powinny odmawiać sobie przyjemności, jeśli im jej brakuje.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 października 2022 roku - Wodnik

Wodniki pod koniec tygodnia zaczną tak intensywnie myśleć o swojej byłej miłości, że nie uda im się powstrzymać - z pewnością nawiążą z nią kontakt. Wszystko wskazuje na to, że wcale tego nie pożałują. Mogą odbudować miłosny związek.

Horoskop tygodniowy miłosny na 3-9 października 2022 roku - Ryby

Ryby będą musiały zrozumieć, że pewne sprawy w życiu muszą się skończyć, by powstało miejsce na nowe. W przeciwnym wypadku utkną w tym tygodniu we wspomnieniach i zaczną myśleć o przyszłości z ogromną goryczą. Nie powinny tego robić - według prawa przyciągania tylko sobie w ten sposób zaszkodzą.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!