Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 stycznia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

20.01.2023 12:16

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 stycznia 2023 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 stycznia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 stycznia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 stycznia 2023 roku - Baran

Barany mogą nieświadomie doprowadzić do czyjejś krzywdy. Warto sprawdzić, czy osoba, z którą aktualnie się spotykają, nie jest z kimś związana. Jeśli tak jest, lepiej się wycofać. W przeciwnym razie poleje się wiele łez.

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 stycznia 2023 roku - Byk

Byki muszą się przełamać i powiedzieć, co naprawdę myślą. Zamiast ukrywać swoje odczucia, powinny się nimi podzielić - tylko dzięki temu odkryją, kto potrafi je zrozumieć, a kto nie. Jeśli chcą zbudować relację na dłużej, potrzebują kogoś, kto uszanuje ich prawdziwe emocje. Czas zacząć je wyrażać.

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 stycznia 2023 roku - Bliźnięta

Bliźnięta nie będą chciały wziąć odpowiedzialności za to, że długo utrzymywały prawdę w tajemnicy. Zamiast tego postanowią zrobić wszystko, by nadal móc ją ukrywać. Bliska osoba jednak o wszystkim wie. Niedługo podejmie ważną decyzję.

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 stycznia 2023 roku - Rak

Raki nie powinny ufać nikomu, kogo poznają przez internet. Jeśli mają nowego adoratora, niedługo się nim rozczarują. Twierdzi, że szuka związku? To nieprawda. Romansuje z wieloma osobami naraz i wszystkim mówi dokładnie to samo.

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 stycznia 2023 roku - Lew

Lwy zaczną mieć przykre sny na temat bliskiej im osoby. Odkryją dzięki nim, czego boją się najbardziej. Jeśli nie mają pewności, czy mogą obdarzyć drugą stronę zaufaniem, powinny wycofać się z tej relacji. Ich potencjalny partner będzie się przez to bardziej starać - o ile mu zależy na zbudowaniu związku.

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 stycznia 2023 roku - Panna

Panny poczują się rozczarowane postępowaniem byłego partnera. Ta sytuacja skłoni je do zastanowienia się nad tym, co wcześniej w nim widziały. Nie ma sensu dłużej oglądać się za siebie. W marcu rozpoczną o wiele bardziej udaną relację.

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 stycznia 2023 roku - Waga

Wagi popełnią błąd, jeśli nie będą się skupiały na teraźniejszości. Wspomnienia są piękne, ale nie ma sensu się do nich przywiązywać. Druga osoba jest już inna, niż była kiedyś. Warto sprawdzić, o czym teraz naprawdę myśli.

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 stycznia 2023 roku - Skorpion

Skorpiony mogą nareszcie otworzyć się na nową relację. Jeśli długo rozpamiętywały bolesne rozstanie, teraz przestaną to robić. Zapomną o tym, co je wcześniej bolało. Pomyślą o swojej przyszłości i zaczną wyobrażać sobie, jak będą wyglądały ich najpiękniejsze dni.

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 stycznia 2023 roku - Strzelec

Strzelce czeka niespodzianka ze strony tajemniczego wielbiciela. Ktoś da im teraz do zrozumienia, że jest zainteresowany stworzeniem bliskiego związku. Może to zrobić niezależnie od tego, czy Strzelce mają już partnera... Pokusa będzie silna, ale warto posłuchać swojej intuicji przed podjęciem decyzji.

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 stycznia 2023 roku - Koziorożec

Koziorożce, które czują się zazdrosne o wybory uczuciowe ich obiektu westchnień, nie będą w tym tygodniu zadowolone. Wymarzony partner zacznie je ignorować, bo uzna, że woli się spotykać z kimś innym. Czas zapomnieć o jego istnieniu i ruszyć do przodu. To i tak nie byłby szczęśliwy związek.

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 stycznia 2023 roku - Wodnik

Wodniki nie powinny nikogo zwodzić. Jeśli brakuje w nich gotowości na stworzenie miłosnej relacji, kłamanie w tej sprawie będzie po prostu okrutne. Druga strona zorientuje się dopiero po długim czasie - a to złamie jej serce. Lepiej szczerze z nią porozmawiać.

Horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 stycznia 2023 roku - Ryby

Ryby czeka cudowny, romantyczny czas. Ktoś postanowi zadbać o ich dobry nastrój. Dzięki miłym chwilom zupełnie zapomną o zimowej aurze i odzyskają nadzieję na przyszłość. Wiosna w ich życiu wspaniale się zapowiada - nawet jeśli jeszcze w tej chwili tego nie widzą.

Zobacz także: Najważniejsze wizje jasnowidzki Aidy na 2022 rok. Sprawdź, czy się spełniły

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!