Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 marca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

17.03.2023 12:15

Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 marca 2023 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Sprawdź, co cię czeka.

Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 marca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 marca 2023 roku - Baran

Barany dowiedzą się, że bliska osoba skrywa przed nimi tajemnicę. Chociaż od dawna starała się wykreować pewien wizerunek w ich wyobraźni, teraz zacznie postępować zupełnie inaczej niż dotychczas. Wyjdą na jaw jej wady i słabości, a także mroczne sekrety. Jednym z nich może być romans. Barany będą tym zszokowane.

Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 marca 2023 roku - Byk

Byki powinny pomyśleć o swojej przyszłości. Jeśli nie potrafią zaprzyjaźnić się z osobą, z którą aktualnie się spotykają, nie będą w stanie zbudować z nią szczęśliwej relacji na całe życie. Czy warto inwestować w romans, który prędzej czy później się zakończy? Lepiej nie bawić się ani cudzymi, ani własnymi uczuciami.

Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 marca 2023 roku - Bliźnięta

Bliźnięta muszą uważać na romanse ze starszymi osobami. Zostaną oszukane i wykorzystane, jeśli postanowią się zaangażować w taką relację. Dopiero po jakimś czasie odkryją, że nie były w tym układzie traktowane poważnie. Podczas gdy one planowały wspólną przyszłość, druga strona w ogóle nie zastanawiała się nad takimi sprawami.

Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 marca 2023 roku - Rak

Raki pożałują, jeśli zaczną wywierać na kimś presję. Druga osoba nie będzie chciała rozmawiać z nimi na temat relacji i dojdzie do wniosku, że powinna się wycofać. Sprawi im to przykrość, ale jednocześnie zrozumieją, że ich o oczekiwania były zbyt wysokie. W swojej kolejnej miłosnej relacji postanowią być ostrożniejsze.

Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 marca 2023 roku - Lew

Lwy zrozumieją, że nie warto udawać kogoś innego. Czas zacząć otwarcie wyrażać swoje potrzeby. Tylko w ten sposób będą miały szansę stworzyć relację z kimś podobnym do siebie. Jeśli będą dostosowywać się do ludzi wokół, zawsze będą czuły się nieszczęśliwe.

Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 marca 2023 roku - Panna

Panny powinny się częściej uśmiechać. Ktoś może być nimi zainteresowany, ale czuje się onieśmielony ich zachowaniem. Często bowiem narzekają, przez co trudno sprawić im przyjemność. Wystarczy, że nauczą się doceniać cudze starania i okazywać wdzięczność, by ktoś zaczął starać się o nie o wiele częściej.

Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 marca 2023 roku - Waga

Wagi powinny poradzić się przyjaciół w sprawie tego, co najlepiej będzie teraz zrobić. Same mogą mieć trudności z prawidłową oceną sytuacji. Ocenią bliską osobę zbyt łagodnie lub zbyt surowo, czym narobią sobie wielu kłopotów. Ich znajomi spojrzą na sprawy z dystansem i wyciągną odpowiednie wnioski.

Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 marca 2023 roku - Skorpion

Skorpiony będą chciały dać szansę komuś, kto już wcześniej postanowił z nich zrezygnować. Okaże się to sporym błędem, bowiem druga osoba pragnie wrócić do ich życia tylko po to, żeby się dobrze zabawić. Skorpiony szybko pożałują, jeśli spróbują snuć jakiekolwiek plany z nią związane.

Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 marca 2023 roku - Strzelec

Strzelce nie powinny obracać słów ukochanej osoby w żart, bo wykażą się w ten sposób brakiem empatii i zrozumienia. Lepiej zdawać sobie sprawę z tego, że druga osoba również miewa problemy i czasem czuje się gorzej niż zwykle. Oczekuje wtedy wsparcia, a nie krytyki.

Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 marca 2023 roku - Koziorożec

Koziorożce będą zazdrosne o kogoś, kto jeszcze niedawno wydawał się niezwykle zaangażowany w znajomość z nimi. Teraz zainteresował się jednak kimś innym, a one zupełnie nie wiedzą, co mogą na to poradzić. Horoskop wskazuje, że nie mają żadnego wpływu na tę sytuację. Jeśli ktoś zapragnie od nich odejść, nie będą w stanie go zatrzymać.

Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 marca 2023 roku - Wodnik

Wodniki będą chciały myśleć o kimś tak, jakby uważały go niemal za swoją własność. Nadchodzące dni pokażą im jednak, że postrzeganie jej w podobny sposób jest niesłuszne. Sytuacja w każdej chwili może się zmienić, a druga osoba może wybrać dla siebie coś innego. Warto po sobie pokazać więcej zaangażowania, by jej nie stracić.

Horoskop tygodniowy miłosny na 20-26 marca 2023 roku - Ryby

Ryby nie powinny narzekać na zachowanie partnera. Warto zapytać znajomych, jak wyglądają ich relacje miłosne - zobaczą, że same są w o wiele lepszej sytuacji. Chociaż niektóre sprawy wydają im się oczywiste, w rzeczywistości wymagały od bliskiej osoby sporego wysiłku. Czas nauczyć się za nie dziękować.

Zobacz także: Najważniejsze wizje jasnowidzki Aidy na 2022 rok. Sprawdź, czy się spełniły

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!