Obserwuj w Google News

Horoskop tygodniowy miłosny na 2-8 października 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

4 min. czytania
29.09.2023 00:01
Zareaguj Reakcja

Horoskop tygodniowy miłosny dla wszystkich znaków zodiaku na 2-8 października 2023 podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Sprawdź przepowiednię dla siebie.

Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Horoskop tygodniowy miłosny na 2-8 października 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na nadchodzący tydzień 2-8 października zdradza, co czeka poszczególne znaki zodiaku. Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Redakcja poleca

Horoskop tygodniowy miłosny - Baran

Barany będą miały szansę pomóc komuś w rozwiązaniu problemu uczuciowego. Ważne, by nie okazywały przy tym wyższości. Jeśli wykażą się zrozumieniem, a dodatkowo udzielą drugiej osobie dobrej rady, wszechświat je za to wynagrodzi. Czekają je szczęśliwe chwile, bo dzięki nim ktoś wyzwoli się z trudnej sytuacji.

Horoskop tygodniowy miłosny - Byk

Byki mogą niespodziewanie zakochać się w osobie, którą wcześniej same odrzuciły. Ich postępowanie wyda się wszystkim niezrozumiałe. One będą doskonale wiedziały, z czego wynika. Wcześniej po prostu nie były gotowe na stworzenie szczęśliwego związku. Problem polega jednak na tym, że tym razem to druga strona może tego nie chcieć...

Horoskop tygodniowy miłosny - Bliźnięta

Bliźnięta przyniosą komuś pecha w miłosnych poszukiwaniach. Jeśli bowiem postanowią wybrać się na imprezę z przyjaciółmi, spodobają się cudzej sympatii. One same mogą wcale nie być zainteresowane tą osobą, jednak mimo to powstaną przykre plotki. Jak na to zareagować? Najlepiej postawić na szczerą rozmowę ze wszystkimi.

Horoskop tygodniowy miłosny - Rak

Raki zaczną rzutować własne fantazje na zachowanie drugiej osoby, przez co nie będą w stanie poprawnie zinterpretować tego, co tak naprawdę dzieje się w ich relacji. Powinny porozmawiać na ten temat z bliskimi i poprosić ich o to, by rozpatrzyli sprawy obiektywnie. Ich podejście do sprawy może się okazać o wiele bliższe prawdy. 

Horoskop tygodniowy miłosny - Lew

Lwy nie muszą obawiać się o swoją przyszłość. Najlepiej zrobią, jeśli skupią się na własnych sprawach i zaufają przeznaczeniu. Są teraz pod opieką dobrych energii, więc źli ludzie nie mają do nich dostępu. A dobre dusze lgną do nich same...

Horoskop tygodniowy miłosny - Panna

Panny mogą mieć wątpliwości w sprawie tego, czy dać komuś szansę. Jest pewien sposób na to, by się przekonać, czy warto to zrobić. Jeśli do końca roku ani razu nie wyjdą z inicjatywą, dowiedzą się, czy druga strona zamierza się o nie postarać. Jak wiele jest skłonna zrobić sama z siebie? Kolejne tygodnie zdradzą prawdę. 

Horoskop tygodniowy miłosny - Waga

Wagi zorientują się, że nastał czas obfitości. Będą miały ogromne powodzenie u płci przeciwnej, przez co chwilami mogą czuć się onieśmielone. Jest jednak ktoś, kto pomoże im uwierzyć w siebie. Zrozumieją, że zasłużyły na takie zainteresowanie. Wybiorą kogoś, z kim czują się najlepiej, i po prostu zaczną się dobrze bawić.

Horoskop tygodniowy miłosny - Skorpion

Skorpiony powinny być przygotowane na powrót dawnej miłości. Ktoś postanowi odnowić z nimi kontakt i zaproponuje romantyczne spotkanie albo zacznie szukać pretekstu, by wpaść na nie "przez przypadek"... Wszystkie jego działania będą podporządkowane pewnej strategii, chociaż może udawać, że wcale tak nie jest. Jak go zdemaskować? Wystarczy dać mu do zrozumienia, że ma szansę na związek.

Horoskop tygodniowy miłosny - Strzelec

Strzelce pozwolą komuś dostrzec jego wewnętrzne piękno i raz na zawsze wybiją tej osobie z głowy wszelkie kompleksy. Nie muszą się obawiać - szybko się za to odwdzięczy, dzięki temu będą miały wiele powodów do uśmiechu. Nadchodzące tygodnie będą dla nich dobre, a dodatkowo uda się zapomnieć o problemach z przeszłości.

Horoskop tygodniowy miłosny - Koziorożec

Koziorożce nie powinny wracać do wspomnień. Jeśli chcą utrzymać dobrą atmosferę w swojej miłosnej relacji, muszą się powstrzymać przed komentowaniem zachowania bliskiej osoby. Szczególnie wypominanie jej błędów z przeszłości nie będzie teraz mile widziane. Poczuje się przez to niesprawiedliwie potraktowana i... może mieć w tym rację.

Horoskop tygodniowy miłosny - Wodnik

Wodniki muszą się zastanowić, czy rzeczywiście należy darzyć antypatią potencjalnego miłosnego "rywala". Co się stanie, jeśli ta osoba wygra konkurencję? Prawdopodobnie wcale nie będzie szczęśliwa, bo problemem jest ktoś inny. Ta osoba, o którą wszyscy zdają się zabiegać, pozostawia za sobą zgliszcza...

Horoskop tygodniowy miłosny - Ryby

Ryby czeka bardzo miła niespodzianka. Ktoś zobaczy je bowiem z nowej perspektywy i postanowi spędzić z nimi więcej czasu. Będzie to osoba, po której zupełnie by się tego nie spodziewały. Jeśli tylko postanowią zainwestować w tę przyjaźń, jeszcze przed końcem roku będą miały przy sobie kogoś naprawdę bliskiego.

Nie przegap