Zamknij

Ten tydzień przyniesie spore zmiany w relacjach miłosnych. Astrologowie: Przesilenie

16.01.2023 12:05

Co czeka nas w nadchodzącym tygodniu? Horoskop na 16-22 stycznia 2023 roku nie pozostawia złudzeń. W tych dniach możemy odczuwać spore napięcie i niespodziewanie podjąć decyzje, których byśmy się po sobie nie spodziewali.

Horoskop tygodniowy miłosny na 16-22 stycznia 2023 roku
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy na 16-22 stycznia 2023 roku wskazuje, że w najbliższych dniach wiele się wydarzy. W wielu aspektach naszego życia mogą się pojawić zaskakujące zmiany. 18 stycznia zakończy się retrogradacja Merkurego, a w weekend na niebie ukaże się nów w Wodniku. Co to dla nas oznacza? Jak twierdzą astrologowie, te zjawiska mogą wywołać prawdziwą rewolucję w sprawach miłosnych.

Zobacz także: Przepowiednia jasnowidza Gabriela na 16-22 stycznia 2023 roku. "Kłamstwa wyjdą na jaw"

Horoskop tygodniowy miłosny na 16-22 stycznia 2023 roku. Astrologowie: Przesilenie, zmiany, rozstania

W ostatnim czasie niemal wszystkie znaki zodiaku odczuwały silne przemęczenie i zniechęcenie. Układ planet nam nie sprzyjał - wiele spraw się zatrzymało, a my sami mogliśmy stracić nadzieję na poprawę sytuacji. W relacjach miłosnych mogło się to objawiać brakiem zaangażowania i ochłodzeniem uczuć. Niejedna kobieta zastanawiała się, dlaczego ukochany nagle przestał odpisywać na wiadomości. Straciliśmy pewność, czy nasze relacje mają przed sobą przyszłość - tym bardziej, że druga strona wcale nie kwapiła się do składania wyjaśnień.

Jak wskazuje horoskop na nadchodzący tydzień, we środę 18 stycznia 2023 roku Merkury wyjdzie z retrogradacji. To zjawisko utrudniało nam życie przez kilka ostatnich tygodni - wywoływało problemy w komunikacji, przez co mieliśmy wrażenie, że wszystkie nasze sprawy stoją w miejscu. Teraz, gdy ma się zakończyć, powinniśmy przygotować się na duże zmiany. Nagle odzyskamy energię i jasność myślenia, a w naszej skrzynce odbiorczej pojawią się od dawna wyczekiwane sygnały, że ktoś pragnie nawiązać z nami kontakt.

Tego dnia w wielu kwestiach nastąpi przesilenie. Koniec uników - trzeba jasno wyrazić własne zdanie - czytamy na astroserwis.com.

Zakończenie retrogradacji Merkurego - horoskop miłosny

Horoskop tygodniowy na 16-22 stycznia 2023 roku zawiera w sobie jednoznaczną wskazówkę - nadchodzące dni okażą się kluczowe dla naszych spraw miłosnych. We środę wiele osób zorientuje się, jak naprawdę postrzega swoją relację uczuciową. Dla części z nas będzie to oznaczało spełnienie pragnień, jednak inni gorzko się rozczarują.

Chociaż trudno przewidzieć, jakie decyzje podejmiemy (lub co pomyśli bliska osoba), nasze wybory prawdopodobnie będą miały dalekosiężne skutki.

Czas uników i pozostawiania sobie otwartej drogi definitywnie dobiegł końca. Pora zająć jednoznaczne stanowisko i zobowiązać się do czegoś. Ci, którzy nie będą gotowi postąpić w ten sposób, dostaną rachunek od losu - podaje astroserwis.com.

Jeśli będziemy teraz próbowali opóźniać podjęcie decyzji, wyręczy nas życie. Warto więc zawalczyć o uczucie osoby, na której naprawdę nam zależy. W przeciwnym wypadku może na zawsze się od nas odsunąć.

Macie odwagę podejmować ryzyko w miłości?

Zobacz także: Horoskop miesięczny miłosny na luty 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.