Obserwuj w Google News

Horoskop tygodniowy miłosny - karty tarota na 18-24 września 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

4 min. czytania
18.09.2023 10:25
Zareaguj Reakcja

Horoskop miłosny z kart tarota na 18-24 września 2023 roku to przepowiednia na nadchodzący tydzień. Dzięki niej dowiesz się, co czeka cię w przyszłości. Poznaj swoją kartę na ten tydzień i przeczytaj, jaką ma dla ciebie wróżbę.

Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Horoskop miłosny z kart tarota na 18-24 września 2023 roku dla każdego znaku zodiaku to wróżba na początek jesieni 2023 roku. Pomoże ci odkryć, czego możesz się spodziewać w nadchodzącym tygodniu. Zobacz, jaki jest twój horoskop tarota.

Zobacz także: Tarot online - wróżba za darmo

Horoskop tygodniowy miłosny - karty tarota dla wszystkich znaków zodiaku na 18-24 września 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Kto może być teraz spokojny o swoje życie miłosne, a kto powinien zacząć się martwić o przyszłość? Przeczytaj wróżbę tarota na ten tydzień i sprawdź.

Redakcja poleca

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Baran

Barany powinny opierać się przede wszystkim na swojej wiedzy. Ludzie wokół zaczną dzielić się z nimi własnymi obserwacjami, ale nie będą zdawali sobie sprawy z tego, że są one błędne. Karta Kapłanka wskazuje, że Barany mogą zaufać intuicji. Mają teraz doskonałe wyczucie w relacjach damsko-męskich.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Byk

Byki muszą pogodzić się z tym, że pewna relacja miłosna raz na zawsze się zakończyła - na dodatek z ich własnej winy. Karta Śmierć informuje, że tej więzi nie da się już uratować. Druga osoba nigdy nie będzie w stanie zapomnieć o tym, co się wydarzyło. Podejmie więc decyzję o tym, by zerwać kontakty.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Bliźnięta

Bliźnięta będą zadowolone z życia i zmotywowane. Karta As Buław wskazuje, że znajdą w sobie teraz mnóstwo energii do działania. Mogą jednak przez to nie zauważyć, jak pewna osoba za nimi tęskni. Stara się znaleźć pretekst do nawiązania kontaktu, ale brakuje jej odwagi.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Rak

Raki powinny być ze sobą szczere. Doskonale wiedzą, czy ich relacja miłosna ma szansę się rozwijać. Jeśli nie widzą wspólnej przyszłości z drugą osobą, mają pełne prawo ruszyć do przodu. Karta 3 Buław przypomina, że jeszcze wiele może się wydarzyć. Na horyzoncie są nowe znajomości.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Lew

Lwy nie będą chciały dać szansy komuś, kto wcześniej je zranił. Dojdą do wniosku, że lepiej skoncentrować się na tym, co dopiero przed nimi. Chociaż były partner może próbować zwrócić ich uwagę, one będą myślały już o kimś innym. Ta osoba ma szansę zawrócić im w głowie na stałe... Mówi o tym karta 2 Kielichów.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Panna

Panny poczują się zirytowane zachowaniem ludzi wokół. Ktoś pokaże im, jak bardzo jest niedojrzały. Nie będą miały szansy zbudować z tą osobą porozumienia - okaże się, że każda rozmowa jest pozbawiona sensu. Karta Paź Denarów ostrzega: lepiej z tym nie walczyć. Żadna siła nie zmusi drugiej strony do tego, by zastanowiła się nad swoim postępowaniem.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Waga

Wagi powinny zadbać o swój wygląd - pójść do fryzjera, przejrzeć zawartość szafy czy pomyśleć o regularnych ćwiczeniach fizycznych. Chociaż bowiem nie zdają sobie jeszcze z tego sprawy, już niedługo znajdą się w centrum zainteresowania, a płeć przeciwna zacznie im składać częste propozycje spotkań. Karta Cesarzowa podpowiada, by już teraz się przygotować na wielkie wyjścia i romantyczne wieczory.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Skorpion

Skorpiony odkryją, że znajomy z przeszłości zaczyna coraz częściej o nich myśleć. Będą miały pewne opory przed odnowieniem tej relacji, ale karta 6 Kielichów podpowiada, by dać jej szansę. Istnieje możliwość, że druga osoba naprawdę się zmieniła. Jeśli jednak Skorpiony chociaż raz przyłapią ją na kłamstwie, powinny odejść od razu.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Strzelec

Strzelce nie powinny flirtować z nikim na boku, jeśli są z kimś związane. Ta osoba jest wobec nich lojalna i poczuje się nieszczęśliwa, kiedy odkryje zdradę. Karta 3 Kielichów wskazuje, że Strzelce będą miały teraz wiele okazji do rozpoczęcia romansu. Lepiej się jednak zastanowić - czy warto?

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Koziorożec

Koziorożce mogą spodobać się komuś wyjątkowemu, ale nie będą z tego zadowolone. Karta Kochankowie wskazuje, że ich myśli zaczną podążać w innym kierunku. Będą chciały odzyskać czyjeś uczucie, chociaż ta osoba mogła już ruszyć do przodu. Zrobią teraz coś, by jej o sobie przypomnieć.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Wodnik

Wodniki mogą mieć wrażenie, że nikt ich nie rozumie. Ich intencje zostaną źle odebrane. Rozmowy z kimś, na kim najbardziej im zależy, potoczą się w złym kierunku. Karta 5 Buław wskazuje, że konfliktowa atmosfera utrzyma się przez cały tydzień. Warto więc pamiętać, że czasem lepiej pomilczeć. Niektórych słów nie da się cofnąć.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Ryby

Ryby zwrócą na siebie czyjąś uwagę. Karta As Kielichów wskazuje, że w ich otoczeniu nagle znajdzie się osoba, z którą mogłyby znaleźć prawdziwe porozumienie. Od nich jednak zależy, czy skorzystają z tej szansy. Jeśli będą skoncentrowane na czymś innym, nawet tego nie zauważą. Byłaby szkoda - zapowiada się coś naprawdę wyjątkowego.

Nie przegap
Kobiety spod tych znaków zodiaku to najgorsze żony
6 Zobacz galerię
fot. Shutterstock