Obserwuj w Google News

Horoskop tygodniowy miłosny - karty tarota dla wszystkich znaków zodiaku na 20-26 listopada 2023

4 min. czytania
20.11.2023 00:01
Zareaguj Reakcja

Horoskop miłosny z kart tarota na 20-26 listopada 2023 to przepowiednia na nadchodzący tydzień. Dzięki niej dowiesz się, co czeka cię w przyszłości. Poznaj swoją kartę na ten tydzień i przeczytaj, jaką ma dla ciebie wróżbę.

Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Horoskop miłosny z kart tarota na 20-26 listopada 2023 roku dla każdego znaku zodiaku to wróżba na jesień 2023 roku. Pomoże ci odkryć, czego możesz się spodziewać w nadchodzącym tygodniu. Zobacz, jaki jest twój horoskop tarota.

Zobacz także: Tarot online - wróżba za darmo

Horoskop tygodniowy miłosny - karty tarota dla wszystkich znaków zodiaku na 20-26 listopada 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Kto może być teraz spokojny o swoje życie miłosne, a kto powinien zacząć się martwić o przyszłość? Przeczytaj wróżbę tarota na ten tydzień i sprawdź.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Baran

Barany czeka miła niespodzianka. Warto zachować otwarty umysł i cieszyć się każdą chwilą, by jak najszybciej przyciągnąć do siebie pozytywne wydarzenia. Karta 9 Denarów zapowiada, że w nadchodzącym czasie nie trzeba będzie sobie radzić z żadnymi problemami na polu uczuciowym.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Byk

Byki powinny sobie uświadomić, że ich umysł tworzy pułapki, przez które trudno im ruszyć do przodu. Jak wskazuje karta 8 Mieczy, mają teraz problem z obiektywnym spojrzeniem na własną sytuację. Pomijają ważne kwestie, bo obsesyjnie odtwarzają w głowie tę samą wersję wydarzeń. Czas przestać to robić i zmienić punkt widzenia.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Bliźnięta

Bliźnięta niespodziewanie poznają kogoś, kto niemal od razu wpadnie im w oko. Będzie to osoba o dużym poczuciu humoru i wyjątkowej urodzie. Dzięki niej uda się zapomnieć o wszystkich dotychczasowych rozczarowaniach uczuciowych. Wystarczy tylko dać się ponieść tej fascynacji. Wskazuje na to karta Głupiec.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Rak

Raki nie powinny spędzać czasu z ludźmi, których nie lubią. Jeśli zaczną się do tego zmuszać, wpadną w irytację i wyładują negatywne emocje na najbliższej osobie. Karta 5 Buław zapowiada, że znajdą się teraz w wyjątkowo konfliktowym nastroju. Trzeba więc uważać, by nie pozwolić nikomu niepotrzebnie się zdenerwować.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Lew

Lwy mają pełne prawo czuć się zmęczone czyimś zachowaniem. Jeśli nabiorą teraz ochoty, by odrobinę się wycofać, nie popełnią błędu. Jak wskazuje karta Kapłanka, czasem lepiej w milczący sposób postawić komuś granicę, niż bezskutecznie prosić go o wprowadzenie zmian. Kiedy druga strona poczuje się ignorowana, od razu zmieni postawę.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Panna

Panny znajdą z kimś głębokie intelektualne porozumienie i spełnią marzenie o rozmowach do późnej nocy. Może się okazać, że ich nowa sympatia jest popularna wśród znajomych, przez co ktoś poczuje się zazdrosny o ich nową znajomość. One jednak nie muszą się tym przejmować. Ta przyjaźń przetrwa wiele lat. Mówi o tym karta As Denarów.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Waga

Wagi będą miały okazję się zemścić na osobie, która potraktowała je kiedyś lekceważąco. Dostaną bowiem wiadomość, z której może wynikać, że role w relacji się odwróciły... Karta Sprawiedliwość radzi jednak, by zostawić te kwestie losowi. Kiedy Wagi się odegrają, nie przyniesie im to radości.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Skorpion

Skorpiony zyskają niedługo sporo pieniędzy. Powinny koniecznie się podzielić swoim majątkiem z resztą rodziny. Karta 10 Denarów wskazuje, że bogactwo zacznie się wtedy mnożyć i przyciągnie do nich miłość, która potrwa do końca życia. To nie jest dobry czas na to, by być skąpym.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Strzelec

Strzelce nie powinny zaniedbywać bliskiej osoby. Jeśli to zrobią, to one same będą odpowiedzialne za rozpad związku. W ostatnim czasie mogły się trochę nudzić w swojej miłosnej relacji, ale nie usprawiedliwia to lekceważenia bliskich. Karta 7 Mieczy ostrzega przed zachowaniami tego typu.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Koziorożec

Koziorożce mogą poczuć się zazdrosne o kogoś, kto wcześniej wydawał im się obojętny. Jak wskazuje karta Koło Fortuny, niechciany wielbiciel stanie się teraz wymarzonym partnerem... Niestety w tym roku nie da się go już odzyskać. Odejdzie na stałe do kogoś innego.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Wodnik

Wodniki będą udawać, że zupełnie się czymś nie przejmują, ale druga osoba nie da im się oszukać. Zbyt dobrze będzie po nich widać, jak mocno wszystko przeżywają. Karta Cesarz ostrzega przed przyjmowaniem przesadnie chłodnej postawy. Nie przyniesie to nic dobrego.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Ryby

Ryby powinny narzucić sobie większą dyscyplinę w życiu codziennym. Jeśli będą podążać za każdą swoją myślą, nawet kiedy jest zupełnie irracjonalna, ich układ nerwowy nie wytrzyma natłoku emocji. Karta Diabeł zapowiada, że pojawią się teraz obsesyjne i toksyczne myśli. Lepiej ich nie słuchać.

Nie przegap
Znaki zodiaku i seks. Który znak jest najlepszym kochankiem?
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock