,

Horoskop tygodniowy - karty tarota dla wszystkich znaków zodiaku

24.03.2023 14:08

Horoskop z kart tarota od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku to przepowiednia na nadchodzący tydzień. Dzięki niej dowiesz się, co czeka cię w przyszłości. Poznaj swoją kartę na ten tydzień i przeczytaj, jaką ma dla ciebie wróżbę.

Horoskop tygodniowy - karty tarota dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Horoskop z kart tarota od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku dla każdego znaku zodiaku to wróżba na początek 2023 roku. Pomoże ci odkryć, czego możesz się spodziewać w nadchodzącym tygodniu. Zobacz, jaki jest twój horoskop tarota.

Zobacz także: Tarot online - wróżba za darmo

Horoskop tygodniowy - karty tarota dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może być teraz spokojny o swoje życie, a kto powinien zacząć się martwić o przyszłość? Przeczytaj wróżbę tarota na ten tydzień i sprawdź.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Baran

Barany powinny się skoncentrować na realiach, a nie na marzeniach. Karta Cesarz wskazuje, że ich największą siłą jest teraz zdrowy rozsądek. Czy jest w ich życiu coś takiego, co znajduje się poza ich kontrolą? Jeśli tak - najwyższy czas się tym zająć i zatroszczyć się o swoją sytuację. W przeciwnym razie Barany niedługo stracą panowanie nad własnymi sprawami.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Byk

Byki postanowią pokazać niezależność. Zamiast poddawać się cudzym wpływom, zaczną myśleć głównie o tym, jakie cele sobie stawiają. Może to jednak doprowadzić do tego, że zignorują czyjeś potrzeby albo przestaną dbać o atmosferę w bliskiej relacji. Karta 4 Denarów ostrzega, by nie zamykać się na świat. Byki mogą tego w przyszłości pożałować.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Bliźnięta

Bliźnięta nie powinny rozpamiętywać czegoś, co się nie udało. Jak wskazuje karta 5 Kielichów, mogą mieć teraz tendencję do rozmyślania o przeszłości i zapominania o teraźniejszej chwili. Kiedy przyjmą taką postawę, przegapią szansę na szczęście. Warto rozejrzeć się wokół siebie i zauważyć, co oferuje im los. Jeśli Bliźnięta się na to zdecydują, ich nastrój szybko się poprawi.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Rak

Raki popełnią błąd, jeśli przyjmą czyjąś obietnicę za dobrą monetę. Szczególnie w przypadku takich relacji, w których poczuły się już wcześniej rozczarowane, muszą się przygotować na powtórkę z rozrywki. Karta Paź Denarów daje do zrozumienia, że ktoś postąpi wobec nich niedojrzale i nawet nie będzie miał z tego powodu wyrzutów sumienia. Nie zrozumie, jak bardzo nie na miejscu jest jego zachowanie.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Lew

Lwy mogły ostatnio zwątpić w swoją wartość, przez co zaczęły przyciągać do siebie przykre wydarzenia. W tym tygodniu będą musiały zrozumieć, że to od nich zależy, jak wygląda ich życie. Jeśli będą się koncentrować na lęku albo niepokoju, rzeczywistość to potwierdzi. Wystarczy jednak, by pomyślały o tym, jak wiele mają zalet. Wszystko odmieni się wtedy w ciągu jednego dnia. Wskazuje na to karta Mag.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Panna

Panny zauważą, że ostatnio rezygnowały z własnego dobra, by inni czuli się zadowoleni. W tym tygodniu odzyskają równowagę i przypomną sobie, że ich uczucia również się liczą. Karta Cesarzowa informuje o odzyskaniu pewności siebie. Panny okażą to z klasą i spokojem, co sprawi, że wiele osób nabierze do nich szacunku. Ktoś postanowi zacząć lepiej je traktować, nawet jeśli nie zgłaszały dotąd żadnych pretensji.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Waga

Wagi będą miały teraz szczęście w miłości. Szybko zapomną o swoich wcześniejszych niepowodzeniach, bo osoba, na której najbardziej im zależy, zacznie okazywać im swoje zainteresowanie. Istnieje możliwość, że nie robiła tego wcześniej, bo była... nieśmiała. Wagi czeka teraz wiele romantycznych chwil. Powinny jednak zadbać, by nie tracić kontaktu z rzeczywistością. Mówi o tym karta Księżyc.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Skorpion

Skorpiony nie powinny okazywać nikomu poczucia wyższości, nawet w żartach. Szybko doprowadzi to bowiem do konfliktu, który wymknie się spod kontroli. W tę sytuację może zaangażować się wiele osób, co doprowadzi do powstania plotek. Skorpiony nie uwolnią się od nich przez długi czas. Karta 5 Buław ostrzega, by unikać sprzeczek o nieistotne sprawy. Mogą zamienić się w prawdziwą wojnę.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Strzelec

Strzelce mogą w tym tygodniu liczyć na wiele miłych niespodzianek. Za sprawą przypadku w ich życiu pojawią się przyjemne zdarzenia, które wprawią je w dobry nastrój. Warto spędzać jak najwięcej czasu pośród ludzi - okażą się teraz niezwykle życzliwi. Dzięki temu Strzelce będą miały okazję rozpocząć nowy etap. To może być bardzo szczęśliwy czas. Wskazuje na to karta Koło Fortuny.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Koziorożec

Koziorożce odzyskają teraz utraconą pozycję. W ostatnich tygodniach ich zdanie w jakiejś sprawie niewiele znaczyło, ale teraz się to zmieni. Ludzie zaczną słuchać tego, co mają do powiedzenia. Koziorożce poczują się szanowane i uznawane za autorytet. Ktoś doceni ich mądrość, a także życiowe doświadczenie. Ich karta to Papież.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Wodnik

Wodniki staną się przedmiotem czyjejś zazdrości. Jeśli będą ze sobą w stu procentach szczere, przyznają w duszy, że nie są to podejrzenia wyssane z palca... Romanse i schadzki wyjdą w tym tygodniu na jaw. Nawet niewinny flirt w pracy stanie się przedmiotem publicznego zainteresowania. Może to doprowadzić do skandalu, a Wodnikom nie uda się wymknąć od odpowiedzialności. Mówi o tym karta 7 Mieczy.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Ryby

Ryby mają szansę na nowy romans. Zaczną wzbudzać spore zainteresowanie u płci przeciwnej i otrzymają na to wiele dowodów. Jeśli tylko zaczną bywać pośród ludzi, niemal na pewno dostaną od kogoś zaproszenie na romantyczne spotkanie. Być może nawet to one same wyjdą z inicjatywą? Karta As Kielichów zapowiada, że w ich życiu może się pojawić nowa miłość. Ten związek będzie udany!

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się