Horoskop tygodniowy - karty tarota dla wszystkich znaków zodiaku

03.02.2023 15:27

Horoskop z kart tarota na 6-12 lutego 2023 roku to przepowiednia na nadchodzący tydzień. Dzięki niej dowiesz się, co czeka cię w przyszłości. Poznaj swoją kartę na ten tydzień i przeczytaj, jaką ma dla ciebie wróżbę.

Horoskop tygodniowy - karty tarota dla wszystkich znaków zodiaku na 6-12 lutego 2023 roku
fot. Shutterstock

Horoskop z kart tarota na 6-12 lutego 2023 roku dla każdego znaku zodiaku to wróżba na początek 2023 roku. Pomoże ci odkryć, czego możesz się spodziewać w nadchodzącym tygodniu. Zobacz, jaki jest twój horoskop tarota.

Zobacz także: Tarot online - wróżba za darmo

Horoskop tygodniowy - karty tarota dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może być teraz spokojny o swoje życie, a kto powinien zacząć się martwić o przyszłość? Przeczytaj wróżbę tarota na ten tydzień i sprawdź:

Tarot i horoskop tygodniowy na 6-12 lutego 2023 roku - Baran

Tarot i horoskop tygodniowy na 6-12 lutego 2023 roku - Byk

Tarot i horoskop tygodniowy na 6-12 lutego 2023 roku - Bliźnięta

Tarot i horoskop tygodniowy na 6-12 lutego 2023 roku - Rak

Tarot i horoskop tygodniowy na 6-12 lutego 2023 roku - Lew

Tarot i horoskop tygodniowy na 6-12 lutego 2023 roku - Panna

Tarot i horoskop tygodniowy na 6-12 lutego 2023 roku - Waga

Tarot i horoskop tygodniowy na 6-12 lutego 2023 roku - Skorpion

Tarot i horoskop tygodniowy na 6-12 lutego 2023 roku - Strzelec

Tarot i horoskop tygodniowy na 6-12 lutego 2023 roku - Koziorożec

Tarot i horoskop tygodniowy na 6-12 lutego 2023 roku - Wodnik

Tarot i horoskop tygodniowy na 6-12 lutego 2023 roku - Ryby

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Baran

Barany będą musiały pożegnać się ze wszystkim, co od dawna im nie służy. Karta Wieża wskazuje, że ich przekonania na pewien temat zmienią się zupełnie nagle. Mogą odkryć czyjąś tajemnicę albo otrzymać przykrą wiadomość. Z całą pewnością jednak stracą do kogoś zaufanie. Nie powinny nigdy więcej dawać szansy tej osobie. Znowu popełni ten sam błąd. Lepiej więc raz na zawsze o niej zapomnieć.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Byk

Byki mają wielką szansę na nawiązanie bliskiej miłosnej relacji. Ich karta to Gwiazda, więc spełni się jedna z ich najgłębszych tęsknot. Jeśli od dawna marzyły o poznaniu swojej bratniej duszy, teraz mogą tego doświadczyć. Nie powinny jednak zbyt długo czekać. Warto od razu zebrać się na odwagę i zaproponować miłosny związek. Obie strony będą pragnęły jak najszybciej zaangażować się w tę znajomość.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Bliźnięta

Bliźnięta powinny w tym tygodniu nawiązać kontakt z zodiakalnymi Lwami. Okaże się to dla nich inspirujące i poprawi im nastrój. Karta Słońce wskazuje, że mogą teraz spojrzeć w przyszłość z większym optymizmem niż dotychczas. Warto zapomnieć o dawnych smutkach i ruszyć do przodu. Pomoże im w tym rozmowa, podczas której zyskają nowy ogląd na swoje sprawy. Szczególnie osoby urodzone w połowie sierpnia mogą teraz udzielić im potrzebnego wsparcia.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Rak

Raki mogą zacząć snuć plany dotyczące podróży. Warto zainteresować się wykupieniem wiosennej wycieczki. Od tej pory będzie na co czekać - to doda im entuzjazmu w codziennym życiu. Dzięki temu, że skoncentrują się na przyszłości, postanowią już teraz wprowadzić do swojego życia pozytywne zmiany. Ktoś doceni ich radosne nastawienie i postanowi nawiązać z nimi bliższą znajomość. Mówi o tym karta 6 Mieczy.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Lew

Lwy czeka romantyczne spotkanie z osobą, która od dawna im się podoba. Pojawi się możliwość, by szczerze ze sobą porozmawiać o przyszłości tej relacji. Karta 2 Kielichów wskazuje, że druga strona coraz częściej zaczyna myśleć o związku. Jeśli Lwy także tego pragną, mogą się teraz szczęśliwie zakochać. Wystarczy, że zbiorą się na odwagę i otwarcie powiedzą o tym, na czym im najbardziej zależy.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Panna

Panny mogą kogoś w sobie rozkochać. Będą miały okazję zwrócić na siebie uwagę płci przeciwnej. Aby zdobyć wybraną osobę, powinny pamiętać o tym, jakie są ich największe zalety. Kiedy uwierzą w swoją atrakcyjność, nikt nie będzie w stanie się im oprzeć. Ich karta to Cesarzowa. Zachęca do tego, by uwierzyć w siebie.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Waga

Wagi mogą się spodziewać zmian na lepsze. Nie muszą się o nic martwić. Teraz w ich życiu zacznie się sporo dziać, ale nie ma żadnego powodu, by się tym stresować. Karta Koło Fortuny pokazuje, że wszechświat ma je w swojej opiece. Powinny pamiętać o jego sprzyjającym działaniu. Dzięki temu z łatwością otworzą się na nadchodzące zmiany i szybko zrozumieją, że są one początkiem wspaniałego okresu.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Skorpion

Skorpiony powinny uzbroić się w cierpliwość. Karta Umiarkowanie wskazuje, że nie muszą się z niczym spieszyć. Jeśli zaczną się irytować wolnym postępem spraw, mogą zepsuć ważną dla siebie sprawę. Lepiej trochę zaczekać. Wszystko wyjaśni się dopiero za kilka tygodni. W tym czasie warto popracować nad sobą i ustalić w swoim życiu nowe priorytety.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Strzelec

Strzelce nie powinny angażować się w konflikty ze znajomymi. Karta 5 Buław pokazuje, że nic dobrego z tego nie wyniknie. Kłótnie będą trwały długo i źle wpłyną na dalsze kontakty, a z trwających dyskusji nie uda się wyłuskać nic konstruktywnego. Na dodatek jedna ze stron może zachowywać się dość dziecinnie... Trudno będzie jej wytłumaczyć, że nie ma racji w tym, co mówi. Lepiej zaczekać, aż sama pójdzie po rozum do głowy.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Koziorożec

Koziorożce muszą uważać na to, kogo darzą zaufaniem. Karta 7 Mieczy ostrzega przed osobami, które pragną je wykorzystać. Nie warto słuchać zapewnień na temat czyichś dobrych intencji. Nikt nie będzie teraz zasługiwał na to, by mu wierzyć. Chociaż Koziorożcom może się wydawać, że nikt nie jest w stanie nimi manipulować, tym razem się pomylą.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Wodnik

Wodniki pokonają życiowe trudności. Karta 6 Buław pokazuje, że ich niedawne problemy odejdą w niepamięć. Nie ma sensu dłużej ich rozpamiętywać. W nadchodzącym czasie uda im się zdobyć coś, o czym od dawna marzyły. Nabiorą dzięki temu nadziei na przyszłość.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Ryby

Ryby powinny zaangażować się we współpracę z ludźmi. Przyniesie im to wiele korzyści życiowych - nie tylko na polu zawodowym, lecz także osobistym. Karta 3 Denarów daje im nadzieję na nowy początek. Jeśli tylko zauważą, że mają wokół siebie życzliwe osoby, mogą teraz zmienić swoje życie na lepsze.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?