Obserwuj w Google News

Horoskop tygodniowy - karty tarota dla wszystkich znaków zodiaku

4 min. czytania
02.06.2023 12:00
Zareaguj Reakcja

Horoskop z kart tarota na 5-11 czerwca 2023 roku to przepowiednia na nadchodzący tydzień. Dzięki niej dowiesz się, co czeka cię w przyszłości. Poznaj swoją kartę na ten tydzień i przeczytaj, jaką ma dla ciebie wróżbę.

Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Horoskop z kart tarota na 5-11 czerwca 2023 roku dla każdego znaku zodiaku to wróżba na wiosnę 2023 roku. Pomoże ci odkryć, czego możesz się spodziewać w nadchodzącym tygodniu. Zobacz, jaki jest twój horoskop tarota.

Zobacz także: Tarot online - wróżba za darmo

Horoskop tygodniowy - karty tarota dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może być teraz spokojny o swoje życie, a kto powinien zacząć się martwić o przyszłość? Przeczytaj wróżbę tarota na ten tydzień i sprawdź.

Redakcja poleca

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Baran

Barany powinny zawalczyć o to, na czym najbardziej im zależy. Karta Głupiec podpowiada, by podjąć ryzyko. Nie ma sensu oglądać się za siebie ani rozpamiętywać dawnych porażek. Takie sytuacje się już nie powtórzą. Teraz w życiu Baranów nastał lepszy czas. Będą mogły pokazać, jak wiele są w stanie osiągnąć.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Byk

Byki zrozumieją, że udany związek wymaga pracy. Jeśli obie strony nie zaangażują się w relację, sprawy nie będą posuwały się do przodu. Karta Kochankowie skłania do tego, by wyrazić swoje uczucia i postarać się o zbudowanie wspólnej przyszłości. Teraz może się to udać.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Bliźnięta

Bliźnięta muszą uważać na zdrajców. Karta 5 Mieczy wskazuje, że w ich otoczeniu znajduje się osoba, która chciałaby wykorzystać ich słabości. W nadchodzących dniach lepiej się nikomu nie zwierzać, w szczególności ze swoich problemów. To może doprowadzić do powstania przykrych plotek.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Rak

Raki mogą wybrać się w niesamowitą podróż, podczas której zdobędą prawdziwych przyjaciół. Odkryją, że cały świat stoi przed nimi otworem i mają mnóstwo możliwości, by się rozwijać. Karta Świat wskazuje, że czekają je teraz szczęśliwe dni. Wszystkie ich dotychczasowe wysiłki zostaną nagrodzone.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Lew

Lwy w ostatnich tygodniach wiele poświęcały dla innych. Czas pomyśleć o sobie. Dawka zdrowego egoizmu nie zaszkodzi. Karta Cesarzowa podpowiada, by zwrócić uwagę na swoje potrzeby i zadbać o ich zaspokojenie. Dopiero po tym Lwy mogą zająć się sprawami, jakich wymagają od nich inni.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Panna

Panny będą czuły się zmuszone do podjęcia ważnej życiowej decyzji. Karta  2 Buław zapowiada, że nie uda im się dokonać wyboru w ciągu kilku najbliższych dni. Mimo to mogą być pewne, że zaczną niedługo przeczuwać, co jest dla nich naprawdę ważne. 

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Waga

Wagi poczują, że są w tym tygodniu chronione przed wszystkimi przeciwnościami losu. Karta Siła zadziała jak amulet - nie będą musiały niczego się obawiać. Cokolwiek sobie wymarzą, mogą teraz ku sobie przyciągnąć. Aby jednak ta magia się udała, muszą zachować wiarę w swoje możliwości.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Skorpion

Skorpiony powinny porzucić swój dotychczasowy sposób myślenia. Karta 6 Mieczy podpowiada, by poszukiwać nowych perspektyw i rozpatrywać sprawy z wielu punktów widzenia równocześnie. Jeśli Skorpiony będą teraz zbytnio przywiązane do tego, co myślały do tej pory, mogą się w czymś poważnie pomylić.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Strzelec

Strzelce będą musiały uzbroić się w cierpliwość. Karta Umiarkowanie zapowiada opóźnienia i konieczność przeczekania pewnych trudności. Strzelce czeka test - czy potrafią zachować wewnętrzny spokój, kiedy nic nie układa się tak, jakby tego chciały? Jeśli im się uda, pod koniec tygodnia zostaną za to nagrodzone.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Koziorożec

Koziorożce powinny wziąć odpowiedzialność za swoje życie i skorzystać z tego, jakie mają zalety. Karta Mag wskazuje, że mogą teraz osiągnąć każdy cel - wystarczy, że tylko uwierzą w siebie. To nie jest dobry czas na to, by myśleć o swoich kompleksach.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Wodnik

Wodniki doświadczą intensywnych dni. Pojawi się wiele emocji, jednak one nie będą wiedziały, jak mają je wyrazić. Karta Księżyc zapowiada, że mogą nadejść nieprzespane noce, podczas których Wodniki niejeden raz zwątpią w swoją sytuację. Jeśli jednak dadzą się ponieść swoim instynktom, nawiążą z kimś więź, jakiej nie doświadczyły nigdy w życiu.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Ryby

Ryby powinny zachować dla siebie to, co myślą. Karta 4 Mieczy sugeruje, że kilka dni spędzonych w ciszy dobrze im zrobi. Wcale nie jest powiedziane, że muszą dzielić się z innymi tym, co ostatnio zaobserwowały. Jeśli chcą samodzielnie wyciągnąć wnioski, mają do tego pełne prawo.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!