Horoskop tygodniowy - karty tarota dla wszystkich znaków zodiaku

17.03.2023 13:34

Horoskop z kart tarota na 20-26 marca 2023 roku to przepowiednia na nadchodzący tydzień. Dzięki niej dowiesz się, co czeka cię w przyszłości. Poznaj swoją kartę na ten tydzień i przeczytaj, jaką ma dla ciebie wróżbę.

Horoskop tygodniowy z kart tarota
fot. Shutterstock

Horoskop z kart tarota na 20-26 marca 2023 roku dla każdego znaku zodiaku to wróżba na początek 2023 roku. Pomoże ci odkryć, czego możesz się spodziewać w nadchodzącym tygodniu. Zobacz, jaki jest twój horoskop tarota.

Zobacz także: Tarot online - wróżba za darmo

Horoskop tygodniowy - karty tarota dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może być teraz spokojny o swoje życie, a kto powinien zacząć się martwić o przyszłość? Przeczytaj wróżbę tarota na ten tydzień i sprawdź.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Baran

Barany muszą poważnie zastanowić się nad swoim życiem. Jeśli postanowią inwestować w relację bez przyszłości i nie docenią tych, które są naprawdę bliskie, mogą niedługo spędzić swoje urodziny w samotności. Nie warto tak ryzykować. Ostrzega przed tym karta 5 Denarów. Podpowiada, by zadać sobie pytanie, czy ktoś potrafi być lojalny niezależnie od okoliczności.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Byk

Byki zaskoczą wszystkich decyzją, jaką teraz podejmą. Mogą zdecydować się na coś szalonego, a na dodatek wpadną na ten pomysł niemal z dnia na dzień. Okaże się to przełomowym wydarzeniem w ich życiu. Nie pożałują tej chwili niezwykłej odwagi. Karta As Buław radzi, by podjęły działanie bez obaw przed konsekwencjami.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Bliźnięta

Bliźnięta mogą odkryć, że ktoś pragnie im narzucać własny punkt widzenia. Zauważą, że nie mają nic do powiedzenia w jednej z najważniejszych dla siebie relacji. Karta Cesarz wskazuje na osobę, która pragnie wszystko kontrolować i uważa, że zawsze ma rację. Nie chce nawet wysłuchać tego, jaki jest punkt widzenia drugiej strony.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Rak

Raki nie powinny wchodzić dwa razy do tej samej rzeki. Jeśli w tym tygodniu zapragną do czegoś powrócić, szybko dojdą do wniosku, że popełniły błąd. Pogrążą się w tęsknocie za lepszymi czasami i uświadomią sobie, że one nigdy już nie powrócą. Mówi o tym karta 4 Kielichów.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Lew

Lwy zrozumieją, że wcale nie straciły szansy na szczęście. Chociaż musiały trochę na to zaczekać, w tym tygodniu nareszcie zyskają możliwość, by zrobić ważny krok w kierunku wymarzonego życia. Karta Umiarkowanie zaleca zachowanie spokoju. Nawet jeśli za jakiś czas znowu pojawią się opóźnienia, Lwy nie powinny trafić z tego powodu głowy.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Panna

Panny poczują wiosnę. Nabiorą optymizmu i zaczną się częściej uśmiechać. Będą działać na ludzi jak magnes, bo zamiast narzekać, mogą teraz wypatrywać samych pozytywnych rozwiązań. Okaże się to inspirujące dla otoczenia. Karta Słońce sugeruje, że Panny zaczynają nowy, wartościowy etap w swoim życiu.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Waga

Wagi mogły w ostatnim czasie cierpieć z powodu zawiedzionych oczekiwań. Teraz jednak ich sytuacja się zmieni - uświadomią sobie, że Koło Fortuny zaczyna kręcić się w przeciwnym kierunku. Osoba, która je zraniła, zacznie tego żałować. Dopiero teraz doceni, jak wiele dobrego wniosły do jej życia. Niedługo zacznie robić wszystko, by odzyskać tę utraconą miłość.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Skorpion

Skorpiony popełnią błąd, jeśli zaufają osobie poznanej przez internet. Jak wskazuje karta Paź Mieczy, może się ona okazać mroczną duszą o wielu sekretach. Lepiej więc nie snuć wyobrażeń o szczęściu w miłości. Jeśli Skorpiony chcą poznać kogoś wyjątkowego, powinny zrobić to w tradycyjny sposób - wyjść na miasto i po prostu rozpocząć z kimś rozmowę.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Strzelec

Strzelce wybiorą własne szczęście, zamiast poświęcać się dla kogoś innego. Karta Królowa Buław mówi o niezależności i odwadze, dzięki której uda im się osiągnąć wybrany cel. W nadchodzącym czasie warto myśleć o życiu z optymizmem, otwarcie mówić o swoich zaletach i nie tracić czasu na rozpamiętywanie przeszłości. To zapewni Strzelcom ogromny sukces.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Koziorożec

Koziorożce postanowią z czegoś zrezygnować i nie oglądać się za siebie. As Mieczy podpowiada, by postawić wszystko na ostrzu noża. Ktoś w otoczeniu Koziorożców musi się teraz dowiedzieć, że nie może bezkarnie przekraczać ich granic. Jeśli nie będzie w stanie przeprosić za swoje zachowanie, przyjdzie mu pogodzić się z rozstaniem.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Wodnik

Wodniki mogą w tym tygodniu potrzebować czasu dla siebie. Trudno będzie im podjąć jakąkolwiek decyzję w sprawie tego, co dzieje się tu i teraz. Im większą będą odczuwać na sobie presję, tym silniej zaczną odczuwać chęć wycofania się. Karta Wisielec radzi, by sobie na to pozwolić i spojrzeć na swoje sprawy z nowej perspektywy.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Ryby

Ryby będą zadowolone z obrotu spraw. Karta 8 Buław wskazuje, że czeka je teraz wiele zmian na lepsze. W ich życiu pojawią się niespodzianki, które początkowo mogą je przerażać, jednak z biegiem czasu dodadzą im nadziei na dalszą przyszłość. Warto się otworzyć na to, co niesie los. Bez wątpienia sprzyja on zodiakalnym Rybom.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?