Obserwuj w Google News

Horoskop tygodniowy - karty tarota dla wszystkich znaków zodiaku na 16-22 października 2023

4 min. czytania
12.10.2023 16:00
Zareaguj Reakcja

Horoskop z kart tarota na 16-22 października 2023 roku to przepowiednia na nadchodzący tydzień. Dzięki niej dowiesz się, co czeka cię w przyszłości. Poznaj swoją kartę na ten tydzień i przeczytaj, jaką ma dla ciebie wróżbę.

Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Horoskop z kart tarota na 16-22 października 2023 roku dla każdego znaku zodiaku to wróżba na jesień 2023 roku. Pomoże ci odkryć, czego możesz się spodziewać w nadchodzącym tygodniu. Zobacz, jaki jest twój horoskop tarota.

Zobacz także: Tarot online - wróżba za darmo

Horoskop tygodniowy - karty tarota dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może być teraz spokojny o swoje życie, a kto powinien zacząć się martwić o przyszłość? Przeczytaj wróżbę tarota na ten tydzień i sprawdź.

Redakcja poleca

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Baran

Barany mogą nawiązać nową wartościową relację, ale stanie się tak tylko pod jednym warunkiem. Muszą teraz uważać na słowa, bo w przeciwnym razie popełnią spory błąd. Karta Rycerz Buław zapowiada, że będą teraz pewne siebie aż do przesady, przez co zaczną traktować innych z wyższością. Pewnej osobie się to nie spodoba...

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Byk

Byki zdecydują, co jest dla nich naprawdę ważne i postanowią nie odpuszczać. Chociaż sytuacja będzie od nich wymagać pracy nad sobą, tym razem poświęcą jej czas. Poważnie zastanowią się nad tym, jakie błędy popełniają, by pozbyć się ich raz na zawsze. Karta 8 Denarów zapowiada, że dzięki temu uda im się zdobyć szczęście w przyszłości.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Bliźnięta

Bliźnięta powinny podsumować wszystko, co przydarzyło im się w tym roku, i wyciągnąć z tego wnioski. Jeśli nie czują się zadowolone ze swojej sytuacji, jeszcze przed nadejściem zimy mogą wprowadzić znaczącą zmianę. Muszą jednak nauczyć się nazywać sprawy po imieniu. Karta Sąd Ostateczny wspiera je w tym procesie.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Rak

Raki czeka wspaniały tydzień, ale pod warunkiem, że będą się trzymały z dala od toksycznych ludzi. To one wybierają, komu chcą poświęcić najwięcej uwagi. Karta Rycerz Mieczy ostrzega przed pojawieniem się osoby, która rani innych dla zabawy. Lepiej z nią nie rozmawiać...

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Lew

Lwy wciąż czują się zranione czymś, co przydarzyło im się kilka miesięcy temu. Nie potrafią przez to otworzyć swojego serca i stają się nieufne wobec ludzi. Karta 4 Denarów zapowiada, że nie będą chciały zainwestować czasu i energii w pewną znajomość. Druga osoba musi się bardziej postarać, jeśli chce dostać szansę.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Panna

Panny nie powinny się niecierpliwić. Efekty ich starań staną się widoczne za kilka tygodni, więc nie warto się poddawać. Karta 7 Denarów sugeruje, by zachować spokój i zaczekać. Wszystko wydarzy się w swoim czasie. Zamartwianie się nie ma teraz żadnego sensu!

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Waga

Wagi mogą podupaść na zdrowiu, jeśli zaczną dopuszczać do siebie stresujące sytuacje. Ich układ nerwowy będzie przesadnie obciążony wpływem negatywnych emocji, przez co poczują, że muszą się wycofać z życia towarzyskiego. Karta Pustelnik radzi, by spędzić kilka dni w samotności i zadbać o siebie.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Skorpion

Skorpiony czeka wygrana w ważnej sprawie. Coś, na czym im bardzo zależało, niedługo zacznie do nich należeć. Będą mogły triumfować na oczach ludzi, którzy nie wierzyli w ich możliwości. Zapowiada to karta 6 Buław. Od tej pory przestaną wątpić w to, jak wiele są w stanie osiągnąć.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Strzelec

Strzelce powinny uważać, by ich zły nastrój nie wpływał na relacje z ludźmi. Mogą zmarnować wartościową okazję albo zepsuć stosunki ze współpracownikami, bo nie czują się ze sobą dobrze. Karta 4 Kielichów sugeruje, by nie rozpamiętywać spraw z przeszłości. One już nie powrócą. Złe wspomnienia zatruwają obecne dni, choć powinny dawno stracić swoje znaczenie.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Koziorożec

Koziorożce mogą poznać kogoś, kto początkowo będzie im się wydawał poważną konkurencją. Ta osoba jednak wcale nie zamierza im niczego odebrać - zamiast tego bardzo chętnie się zaprzyjaźni. Karta 3 Kielichów podpowiada, by dać szansę tej znajomości. Przyniesie wiele miłych niespodzianek.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Wodnik

Wodniki będą wmawiać sobie i innym, że zupełnie się czymś nie przejmują, chociaż to nieprawda. Karta 5 Mieczy zapowiada poważne trudności z wyrażaniem własnych emocji. Ostrzega, by nie udawać obojętności, bo wywoła to sporo nieporozumień. Bliscy poczują się zlekceważeni.

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - Ryby

Ryby staną przed życiową szansą. Zyskają możliwość spełnienia marzenia, które od lat chodziło im po głowie. Nie powinny wmawiać sobie, że nie są jeszcze gotowe na jego realizację. Jak wskazuje karta Koło Fortuny, to doskonały czas na wprowadzenie zmian.

Znaki zodiaku i seks. Który znak jest najlepszym kochankiem?
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock