,

Horoskop tygodniowy indiański od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

24.03.2023 15:15

Horoskop tygodniowy indiański od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku to przepowiednia na nadchodzący tydzień. Dzięki niej dowiesz się, co czeka cię w przyszłości. Poznaj swoją radę na ten tydzień i przeczytaj, jaką zawiera dla ciebie wróżbę.

Horoskop tygodniowy indiański
fot. Shutterstock

Horoskop indiański wymyślili szamani. Są oni przekonani o istnieniu głębokiego związku sił natury i cech osobowości człowieka urodzonego podczas danej pory roku. Wierzenia Indian są oparte na tym, że w każdym z nas jest uśpiona pierwotna moc ukazująca się pod postacią zwierzęcia. Horoskop indiański zawiera w sobie porady, które pomogą nam osiągnąć swój najwyższy potencjał. W każdym z nas drzemie siła, którą sami potrafimy rozbudzić. Sprawdź, jak to zrobić w tym tygodniu.

Zobacz, jaki jest twój znak w indiańskim horoskopie i przeczytaj swoją przepowiednię od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku.

Zobacz także: Horoskop na Wenus w Baranie w marcu 2023 roku. Te znaki zodiaku mogą się teraz zakochać

Horoskop tygodniowy indiański od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

W horoskopie indiańskim występuje 12 odcinków życia symbolizowanych przez tzw. zwierzęta mocy. Odpowiadają im znaki zodiaku:

Horoskop indiański od 27 marca do 2 kwietnia 2023 roku

Poznaj swój horoskop na ten tydzień. Wybierz swój indiański znak zodiaku i przeczytaj swoją przepowiednię.

Sokół (21.03. – 19.04.)

Nie wstydź się swoich pragnień. Naucz się otwarcie je wyrażać, a dzięki temu przyciągniesz do siebie ludzi, którzy marzą o tym samym. Jeśli obawiasz się, czy twoje otoczenie cię zaakceptuje, kiedy powiesz o sobie prawdę, do tej pory dobierałeś sobie nieodpowiednich znajomych. Bądź autentyczny, a już niedługo w twoim życiu pojawią się osoby, które cię zrozumieją.

Bóbr (20.04. – 20.05.)

Będziesz teraz w stanie osiągnąć każdy cel pomimo przeszkód. Twoja determinacja zostanie doceniona, a ludzie poczują się zainspirowani przyjętą przez ciebie postawą. Dzięki swojej motywacji masz szansę sprawić, że dotychczasowe problemy odejdą w niepamięć. Zmiany przyjdą szybko - bądź na nie przygotowany. Uwierz, że twoje życie może stać się o wiele szczęśliwsze niż dotychczas.

Jeleń (21.05. – 20.06.)

Podziel się ze światem swoimi największymi talentami. Chociaż możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, będą miały dla kogoś ogromną wartość. Dzięki temu, że zbierzesz się na odwagę, w nadchodzących dniach dokonasz przełomowego odkrycia. Zauważysz, jak wiele masz zalet. Przestaniesz myśleć o sobie krytycznie, a zamiast tego docenisz to, co czyni cię wyjątkowym.

Dzięcioł (21.06. – 21.07.)

Zatroszcz się o wygląd swojego najbliższego otoczenia. Wysprzątaj dom z niepotrzebnych gratów i zalegającego kurzu, a także pomyśl o odnowieniu przestrzeni. Remont wyniesie cię o wiele taniej, niż może ci się wydawać. Trafisz na życzliwych ludzi, dzięki którym unikniesz wysokich kosztów. Jeśli rozpoczniesz tej wiosny pracę nad wystrojem swojego mieszkania, latem będzie ono miejscem pełnym gości.

Łosoś (22.07-21.08)

Twoje myśli działają w tym tygodniu jak magnes. Masz szansę zdobyć wszystko, o czym tylko zamarzysz - ale tylko pod warunkiem, że nie stracisz wiary w siebie. Skoncentruj się na takich wizjach, które wspierają pozytywne nastawienie i unikaj marudzenia. Staraj się spędzać czas pośród ludzi, dzięki którym zaczniesz dostrzegać swoje mocne strony. W połowie kwietnia wykorzystasz je do tego, by naprawić swój największy życiowy błąd.

Niedźwiedź (22.08. – 21.09.)

Przyjaciele dodadzą ci siły, jakiej od dawna ci brakuje. Jeśli w ostatnim czasie czujesz się pozbawiony energii, zastanów się nad tym, z kim spędzasz wolne chwile. Być może zaniedbywałeś szczerze oddanych ludzi i koncentrowałeś się na relacji z osobą, która jest dla ciebie toksyczna? W tym tygodniu nie popełnisz tego błędu. Dzięki temu po raz pierwszy od wielu tygodni na twojej twarzy pojawi się szczery uśmiech.

Kruk (22.09. – 22.10.)

Im więcej czasu spędzisz teraz na łonie natury, tym więcej spokoju zagości w twoim sercu. Każdego dnia staraj się wygospodarować chociaż krótką chwilę, by przebywać pośród drzew. Najlepiej zrobisz, jeśli wybierzesz się do lasu i znajdziesz tam stare okazy. Chociaż nie będziesz tego świadomy, podzielą się z tobą swoją mądrością. Już po kilku dniach zaczniesz myśleć o swoim życiu zupełnie inaczej.

Wąż (23.10. – 22.11.)

Zadbaj o swoje zdrowie, bo jesteś wyczerpany po zimie. Zamiast koncentrować się na codziennej gonitwie, zwolnij. Pomyśl o tym, jakie składniki możesz wprowadzić do diety, by poczuć, że nabierasz mocy. Codziennie kładź się spać o godzinę wcześniej, a twój organizm sam się zregeneruje. Pokaże ci wtedy, czego potrzebuje najbardziej, by się rozbudzić. Jedno jest pewne - musisz unikać stresu.

Sowa (23.11. – 21.12.)

Otwartość na zmiany doda ci teraz niesamowitej siły. Bądź przygotowany na to, że wszystko może potoczyć się zupełnie inaczej, niż się tego spodziewałeś. Nie koncentruj się wtedy na uczuciu zawodu. Wykorzystaj twórczo tę sytuację i potraktuj ją jak impuls do wewnętrznej transformacji. Z jakich przekonań powinieneś zrezygnować, bo przestały ci służyć? Wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos. Poprowadzi cię w stronę lepszych czasów.

Gęś (22.12. – 19.01.)

Nie proś nikogo o uwagę. Bądź sobą, a twoi bliscy sami cię znajdą. Wyobraź sobie, że łączy cię z nimi niewidzialna nić, która nigdy nie zostanie zerwana. Powstrzymaj się przed tym, by samodzielnie wskazywać te osoby. Zachowaj cierpliwość i przyglądaj się temu, co wydarzy się w kolejnych dniach. Przez cały miesiąc nie wychodź z inicjatywą. Sprawdź, kto sam wystosuje zaproszenie.

Wydra (20.01. – 18.02.)

Zacznij żartować i wygłupiać się ze znajomymi. W ostatnich tygodniach nosiłeś w sercu ciężar, który pozbawiał cię radości życia. Odzyskasz wigor, jeśli nauczysz się patrzeć na swoje problemy z dystansem. Dzięki temu uwierzysz, że wszystko może jeszcze się ułożyć. Przyciągniesz do siebie miłe wydarzenie, które utwierdzi cię w tym przekonaniu. Odkryjesz wtedy, że twoje afirmacje działają.

Wilk (19.02. – 20.03.)

Otwórz swoje serce na miłość. Kiedy zaufasz losowi i uwierzysz, że zasługujesz na prawdziwe uczucie, pojawi się w pobliżu. Masz w sobie siłę, by pokonać wszelkie trudności. Nawet jeśli wcześniej byłeś zraniony, teraz wyciągniesz z tego lekcję na długie lata. Ból cię opuści, a zamiast niego poczujesz radość. Wystarczy, że postanowisz spróbować jeszcze raz. Nie trać nadziei. Ona pomoże ci znaleźć prawdziwe szczęście.

Zobacz także: Horoskop chiński na 2023 rok. Co czeka nas w roku Królika?

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się