Obserwuj w Google News

Horoskop tygodniowy indiański na 5-11 czerwca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

4 min. czytania
06.06.2023 14:32
Zareaguj Reakcja

Horoskop tygodniowy indiański na 5-11 czerwca 2023 roku to przepowiednia na nadchodzący tydzień. Dzięki niej dowiesz się, co czeka cię w przyszłości. Poznaj swoją radę na ten tydzień i przeczytaj, jaką zawiera dla ciebie wróżbę.

Horoskop tygodniowy indiański na 5-11 czerwca 2023
fot. Shutterstock

Horoskop indiański wymyślili szamani. Są oni przekonani o istnieniu głębokiego związku sił natury i cech osobowości człowieka urodzonego podczas danej pory roku. Wierzenia Indian są oparte na tym, że w każdym z nas jest uśpiona pierwotna moc ukazująca się pod postacią zwierzęcia. Horoskop indiański zawiera w sobie porady, które pomogą nam osiągnąć swój najwyższy potencjał. W każdym z nas drzemie siła, którą sami potrafimy rozbudzić. Sprawdź, jak to zrobić w tym tygodniu.

Zobacz, jaki jest twój znak w indiańskim horoskopie i przeczytaj swoją przepowiednię na 5-11 czerwca 2023 roku.

Zobacz także: Te znaki zodiaku w czerwcu będą miały szczęście w miłości. Trafi je strzała Amora

Horoskop tygodniowy indiański na 5-11 czerwca 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

W horoskopie indiańskim występuje 12 odcinków życia symbolizowanych przez tzw. zwierzęta mocy. Odpowiadają im znaki zodiaku:

Horoskop tygodniowy indiański na 5-11 czerwca 2023 roku

Poznaj horoskop na ten tydzień. Wybierz swój indiański znak zodiaku i przeczytaj przepowiednię dla siebie.

Sokół (21.03. – 19.04.)

Samotność nie należy do najprzyjemniejszych doświadczeń, ale często to właśnie ona sprawia, że nabieramy pewności siebie. Przekonasz się o tym w nadchodzących dniach, jeśli spędzisz trochę czasu z dala od ludzi. Pod koniec tygodnia poczujesz się ze sobą tak dobrze, że zaczniesz działać na innych jak magnes. Zrozumiesz, jak wiele zależy od twojej relacji z samym sobą...

Bóbr (20.04. – 20.05.)

Po tym tygodniu zapamiętasz na długo, że powinieneś okazywać ludziom szacunek. Jeśli zachowasz się egoistycznie, stracisz zaufanie jednej z najbliższych ci osób. Uważaj, by nie doprowadzić do tego, że odejdzie od ciebie na zawsze. Aby tak się stało, wystarczy kilka nieprzemyślanych słów.

Jeleń (21.05. – 20.06.)

Nie okazuj nikomu wyższości, bo natychmiast obróci się to przeciwko tobie. Szczególnie wygrana w sprawach uczuciowych nie jest powodem ku temu, by obrażać rywali. Kiedy twoja sympatia zobaczy, jak się zachowujesz, może uznać, że dokonała złego wyboru i odejdzie...

Dzięcioł (21.06. – 21.07.)

Pośpiech w niczym ci nie pomoże. Im szybciej będziesz chciał osiągnąć swój cel, tym więcej popełnisz błędów. Musisz uważać, by nie działać pod presją. W przeciwnym razie zaliczysz wpadkę na oczach ważnych ludzi. Twoja pewność siebie zniknie w mgnieniu oka, a ty raz na zawsze się nauczysz, jak nie warto postępować.

Łosoś (22.07-21.08)

Wspomnienia z przeszłości są kluczem do tego, byś wyzwolił się od bolesnego ciężaru. Co się stanie, gdy spojrzysz na swoje doświadczenia bez różowych okularów? Wcześniej wszystko idealizowałeś. Teraz spójrz na to przeżycie z perspektywy zdrowego rozsądku. Czy oceniasz drugą osobę tak samo jak dotychczas?

Niedźwiedź (22.08. – 21.09.)

Zwróć uwagę na swoje sny, bo w tym tygodniu będą chciały ci przekazać coś ważnego. Dzięki swojej podświadomości o wiele lepiej zrozumiesz sytuację, w jakiej się znalazłeś. Przeczucia podpowiedzą ci, że nie wiesz jeszcze wszystkiego na temat czyjegoś zachowania. Tajemnica wyjdzie na jaw dopiero za kilka dni.

Kruk (22.09. – 22.10.)

Zadbaj o siłę swojego ciała, a zyskasz mnóstwo siły psychicznej. Dopóki czujesz się osłabiony, inni mogą tobą manipulować i nieustannie martwisz się o to, czy mają wobec ciebie dobre intencje. Aby odzyskać kontrolę nad swoimi sprawami, zacznij ćwiczyć. Codzienne spacery wystarczą, by nabrać mocy.

Wąż (23.10. – 22.11.)

Nie smuć się tym, że pewna relacja się już zakończyła. Za pewien czas zrozumiesz, jak bardzo była ona dla ciebie toksyczna. Niedługo po odejściu tej osoby z twojego życia poznasz życzliwych ludzi, dzięki którym twoje życie odmieni się na lepsze. Otwórz się na nowe możliwości i nie wracaj myślami do wspomnień.

Sowa (23.11. – 21.12.)

Skorzystaj z wiedzy ludzi starszych od ciebie. Jeśli weźmiesz sobie do serca ich rady, nigdy więcej nie będziesz musiał się martwić o swoją przyszłość. Ktoś popełnił wcześniej błędy, których ty możesz teraz uniknąć. Zastanów się, co możesz zrobić, by twoje sprawy ułożyły się bez żadnych przeszkód.

Gęś (22.12. – 19.01.)

Może ci się wydawać, że za mało zarabiasz. Nie porównuj się z innymi. Twoja praca zostanie bowiem doceniona w takim stopniu, o jakim oni nie mogą nawet pomarzyć. Niedługo nabierzesz pewności co do tego, że przyjąłeś odpowiednią strategię. Czasem warto po cichu robić swoje i pozwolić innym się popisywać.

Wydra (20.01. – 18.02.)

Idziesz w zaparte? Za jakiś czas przyjdzie ci tego pożałować. W nadchodzących dniach pojawi się okazja, by zmienić perspektywę i przyjąć inną postawę niż dotychczas. Jeśli dostosujesz się do panujących okoliczności, zyskasz podziw i szacunek. Pozostań uparty, chociaż postępujesz nielogicznie, a już niedługo wszyscy będą mieli dosyć twojego towarzystwa.

Wilk (19.02. – 20.03.)

Możesz poczuć się zdradzony przez osobę, po której nigdy byś się tego nie spodziewał. Nawet jeśli sam od dawna pozostawałeś lojalny, druga strona nie potrafi tego docenić. Kieruje się jedynie własnymi kaprysami i ma tendencję do tego, by wyładowywać na innych własne emocje. Nigdy nie ma z tego powodu wyrzutów sumienia. Spodziewaj się więc, że za niedługo postanowi obrócić problem w żart.

Zobacz także: Horoskop chiński na 2023 rok. Co czeka nas w roku Królika?

Co wiesz o znakach zodiaku? Sprawdź, czy znasz ich charakter [QUIZ]